7 marca 2015, 15:00 - Legionowo (Stadion Miejski)
Legionovia Legionowo 3-1 Kotwica Kołobrzeg
Samuelson Odunka 43, Szymon Lewicki 75, Robert Menzel 80 - Jakub Poznański 38

Legionovia: 1. Mikołaj Smyłek - 2. Konrad Wieczorek, 25. Kamil Dankowski, 4. Robert Menzel, 18. Maciej Goliński - 17. Samuelson Odunka, 22. Lazar Pavić (72, 9. Karol Ziąbski), 6. Dejan Krljanovič, 19. Marcin Figiel (90, 28. Paweł Wolski), 10. Sebastian Czapa (60, 11. Marcin Przybylski) - 20. Szymon Lewicki.

Kotwica: 25. Patryk Kamola - 3. Kacper Chruściński, 18. Jakub Poznański, 6. Daniel Kokosiński (85, 9. Damian Kugiel), 23. Radosław Strzelecki - 10. Tomasz Rydzak, 4. Bartosz Soczyński, 7. Krzysztof Bułka (61, 77. Mateusz Świechowski), 17. Tomasz Bejuk, 19. Dawid Berg (67, 88. Szymon Babiarz) - 22. Maciej Ropiejko (71, 99. Krzysztof Biegański).

żółte kartki: Pavić, Ziąbski.
czerwona kartka: Samuelson Odunka (90. minuta, Legionovia, za obraźliwy gest).

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 270.

W 36. minucie Maciej Ropiejko (Kotwica) nie wykorzystał rzutu karnego (Mikołaj Smyłek obronił).

baraz - 7 marca 2015, 17:08:59 - *.adsl.inetia.pl
Pozbyc sie jedynego bramkarza na poziomie to mistrzostwo swiata. I mamy tego efekty.

jurgen - 7 marca 2015, 17:35:34 - *.tkk.pl
Ilu z Kotwy na wyjeździe ?

costa - 7 marca 2015, 17:39:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Było 2 z Kotwy ale dziadki ok 40-ki.Nie wydzierali się tylko troche se poskakali powymachiwali szalikami,ale głównie palili fajki i się śmiali.pozdro

KK46 - 7 marca 2015, 17:59:22 - *.free.aero2.net.pl
a jak Kotwa jeździła na jesieni, z tego co pamiętam to mieli same wyjazdy na południe Polski

Mechlak - 7 marca 2015, 18:19:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kotwicy okolo 20-30 widzialem jak wchodzili potem nawet dopingowali.Co ciekawe Onduka czerwien dostal za gest w strone fanow Kotwy,bo swoich..... nie ma.Na meczu moze kolo 50 pikoli z Legionowa coraz nizsza frekwencja a rok temu jeszcze kolo 500 osob.Kotwa miala mnostwo szans a Leginovia kontrowala.Mecz mozna podsumowac, Gdyby nie Smylek byloby w tylek.

Atom - 7 marca 2015, 18:20:00 - *.opera-mini.net (*.254.198.91)
Pozbyliscie się Miki bo mlodziezowiec "musi" być w bramce a Kamola to trup... taka prawda

costa - 7 marca 2015, 18:39:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A faktycznie było z 20-u,ale tych dwóch siedziało od początku,a reszta póżniej weszła.Z tym dopingiem Kotwy Mechlak byłbym ostrożny.Nasi fakt pikniki,ale i tak większość kibicuje Legii,a tu chodzi rekreacyjnie.Mechlak a co sam się będziesz nadzierał,troche głupio?

Zzz - 7 marca 2015, 19:05:31 - *.centertel.pl
Kotwy 20 osób z dopingiem. Legionovia z wuwuzela. Bramkarz Legionowii obronił wynik. Legionowii weszło wszystko, Kotwa dużo akcji ale zero skuteczności.

KIBICzL-wa - 7 marca 2015, 21:36:11 - *.legionowodom.pl
Jeśli bohaterem meczu zostaje bramkarz L-vii to świadczy tylko o tym ile sytuacji podbramkowych mieli zawodnicy z Kotwicy.Kolejny raz sprawdza się piłkarskie porzekadło,że niewykorzystane sytuacje się mszczą.Na wyróżnienie zasługują strzelcy bramek,Smyłek i Figiel,który w II połowie się rozegrał,miał kilka irytujących strat,ale kto ich nie miał.Do Marcina mam jedną wskazówkę od Ciebie w dużej mierze zależy nasza gra ofensywna,a z Lewickim nie wymieniliście wydaje mi się ani jednego podania.Panowie pomocnicy będę powtarzał to jak mantrę więcej wrzutek na Szymona,który bardzo dobrze zgrywa piłkę do nadbiegających kolegów,tak padła wyrównująca bramka.