8 marca 2015, 6:51:53 - koofel
Debiut Krzysztofa Kamińskiego w Júbilo Iwata

Krzysztof Kamiński zadebiutował w Júbilo Iwata w wygranym 3-1 (3-1) meczu 1. kolejki II ligi japońskiej z Giravanz Kitakyushu. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie.

8 marca 2015, 5:00 - Iwata (Yamaha Stadium)
Júbilo Iwata 3-1 Giravanz Kitakyushu
Jay Bothroyd 18, 37, Adaílton 45 - Kazuki Hara 17

żółta kartka: Nagisa Sakurauchi (Júbilo).

sędziował: Ueda Eki.

Poza kadrą Júbilo znalazł się były piłkarz Lechii Gdańsk Daisuke Matsui.

eryczek - 8 marca 2015, 8:03:57 - *.web.vodafone.de
Solidnie!!

robbie - 8 marca 2015, 8:30:47 - *.centertel.pl
I teraz co tydzień będzie raport o tym? Bez jaj.

zdzicho - 8 marca 2015, 8:33:40 - *.dynamic.chello.pl
robbie - a co tydzień będzie DEBIUTOWAŁ? Jak myślisz?

@robbie - 8 marca 2015, 8:35:45 - *.dynamic.chello.pl
Pierwszy raz na 90minut.pl? :P Tylko gdy obroni karnego, dostanie czerwoną kartkę, strzeli gola/samobója, jego drużyna dostanie się do jakichś baraży, jego drużyna awansuje, ewentualnie jego drużyna spadnie z ligi, zagra w finale krajowego pucharu... wbrew pozorom dość rzadko. Swoją drogą, za to kocham 90minut.pl. I za to, że to jest ostatnia w całym Internecie funkcjonalna strona, której nie "unowocześnili".

celebryta - 8 marca 2015, 9:41:28 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
lepiej by było jak by pisali z kim sie spotyka! I obowiązkowo zdjęcia

arno - 8 marca 2015, 9:59:30 - *.215.35.117
II liga japońska... No OK, zarobki pewnie przyzwoite ale chyba można było trochę ambitniej.

kell1987 - 8 marca 2015, 10:53:32 - *.dynamic.chello.pl
a ja uważam, że poza postami o tym, że ktoś strzelił bramkę czy zadebiutował, fajnie by było np. w poniedziałek zrobić podsumowanie polaków za granicą, ile minut zagrali i czy w ogóle, ale wiem, że to bardzo dużo roboty niestety

AKA - 8 marca 2015, 10:53:37 - *.b.net.lemor.pl
Ambitniej ?? jak ?? Np. II liga chińska ??

Poss - 8 marca 2015, 11:03:37 - *.haye.cable.virginm.net
@ robbie: Nie ma to jak wejść na portal informujący m.in. o wyczynach polskich piłkarzy za granicą i mieć pretensje, że poinformowali o debiucie Polaka za granicą. Idź jeszcze na forum militarne zrugać ich, że piszą o czołgu.

Ruch - 8 marca 2015, 12:06:55 - *.dynamic.chello.pl