Kotwica Kołobrzeg 2-2 Okocimski KS Brzesko

Kotwica: 25. Patryk Kamola - 3. Kacper Chruściński, 18. Jakub Poznański, 20. Paweł Szutenberg, 23. Radosław Strzelecki - 19. Dawid Berg (79, 88. Szymon Babiarz), 16. Bartosz Soczyński (76, 77. Mateusz Świechowski), 7. Krzysztof Bułka (67, 8. Michał Danilczyk), 17. Tomasz Bejuk, 10. Tomasz Rydzak - 22. Maciej Ropiejko.

Okocimski: 1. Robert Błąkała - 4. Mateusz Wawryka, 23. Radosław Jacek, 20. Arkadiusz Garzeł, 2. Mateusz Kasprzyk - 13. Sani Goringo Abubakar (55, 16. Paweł Pyciak), 18. Arkadiusz Lewiński, 10. Wojciech Wojcieszyński (73, 7. Taras Jaworśkyj), 6. Wojciech Dziadzio (55, 8. Michał Guja), 9. Kamil Białkowski - 11. Jurij Hłuszko.

żółte kartki: Szutenberg, Chruściński, Berg, Strzelecki, Świechowski, Poznański - Jacek, Lewiński, Garzeł.

hubcio - 14 marca 2015, 18:57:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Błaszczak won z Kotwicy!

obserwator - 14 marca 2015, 19:04:17 - *.pl35.fiberway.pl
Super wynik dla układu dołu tabeli

Kotwa - 14 marca 2015, 19:19:12 - *.centertel.pl
Niestety nie było mnie na stadionie ale oglądałem transmisje na żywo wynik 2:0 i zaczela sie sypać gra, aczkolwiek widać brak Skóreckiego! Chłopk brał na siebie grę i przy tym Kotwica zyskiwała duzo w ofensywie. Szkoda straconych punktów.

janusz - 14 marca 2015, 19:23:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Okocimski spadek z hukiem. Bankrut !!!!!!

kosa - 14 marca 2015, 19:24:54 - *.CNet.Gawex.PL
Kotwica dwa razy lepsza co z tego jak nie ma bramkarza to co odwala pseudobramkarzyk Kamola to trampkarze nie wpuszczają takich bramek Kotwa musi szukać bramkarza.Świechowski od początku fajnie rozruszał Kotwicę i będzie dobrze

zbychu - 14 marca 2015, 19:26:31 - *.77.66.1
prowadzic 2:0 i dac sobie strzelic w 2 połowie dwe bramy moze zabraknąć do utrzymania punktów Kotwice stawiam u siebie pewniak remis

luka-kotwa - 14 marca 2015, 19:31:29 - *.centertel.pl
Właśnie wróciłem z meczu,Kotwica w frajerski sposób zremisowała wygrany mecz.Bramkarz Kamola sam sobie strzelił dwie bramki,koszmarne błędy w jego wykonaniu.Kotwa prowadziła 2:0 i wydawało się że spokojnie to wygra,tym bardziej że przed bramką na remis był jeszcze słupek po strzale z wolnego!Kibiców z Brzeska naliczyłem około 20,szacun bo kawał drogi musieli przejechać.Czasami było ich słychać,ale nasi kibice praktycznie cały mecz prowadzili dobry doping i zrobili ładną oprawę na początku meczu i na początku drugiej połowy!Oby tak w każdym meczu u siebie!Pozdro dla wszystkich kibiców KOTWY którym się chciało tak licznie przyjść na stadion!

Tomi - 14 marca 2015, 19:32:27 - *.opera-mini.net (*.254.198.49)
ahahaha Kamola trup! taki był nacisk panie prezesie na młodzieżowca w bramce? to teraz są efekty!!!

. - 14 marca 2015, 19:39:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lubie te teksty typu" Kotwica dwa razy lepsza"...........jakby była lepsza to by wygrała. W piłce nożnej liczą się strzelone bramki a nie piękno. To nie balet. Okocimski strzelił co miał strzelić i ma punkt na wyjeździe nie ma znaczenia czy grał pięknie strzelał bramki poprostu.

hujwdupe@w - 14 marca 2015, 19:46:29 - *.CNet.Gawex.PL
Po prostu brak słów drugi mecz załatwiony przez młodzieżowca w bramce ..........

John - 14 marca 2015, 19:46:30 - *.opera-mini.net (*.254.198.49)
Kamola -DRAMAT!!! Szybka z Miką wracajcie ;)

tołdi - 14 marca 2015, 20:26:27 - *.tkk.pl
Z tym bramkarzem to słabo widzę Kotwę w rundzie wiosennej. Czarek Szybka wracaj !!!! Zarząd szukajcie dobrego golkeepera !!!!!! KK 1946 vorever :-)

jarecki - 14 marca 2015, 23:39:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Błażej - 15 marca 2015, 13:54:13 - *.dynamic.chello.pl
Zremisować wygrany mecz to jest sztuka tym bardziej stracić takie bramki! Dwa mecze Kotwicy 5 bramek straconych... A wypowiedź na konferencji tego trenerka Rzepki jest żenująca. Bramkarz zawala kolejny mecz a on gada o Lidze Mistrzów i psychice. Psycholog normalnie Kotwica fizycznie jest nieprzygotowana do sezonu. W 60 min brak sił. Z takim bramkarzem i przygotowaniem o utrzymanie będzie bardzo ciężko.