14 marca 2015, 19:56:57 - koofel
Bramka Adriana Cieślewicza. TNS mistrzem Walii

Adrian Cieślewicz strzelił bramkę dla The New Saints FC w wygranym 3-0 (1-0) meczu z Bala Town FC w ramach 5. kolejki grupy mistrzowskiej walijskiej ekstraklasy. Zwycięstwo zapewniło gospodarzom czwarty z rzędu tytuł mistrza kraju i dziewiąty w historii. Polskiego napastnika w 75. minucie na boisku zmienił Scott Quigley. To jego dziesiąty ligowy gol w tym sezonie.

14 marca 2015, 18:05 - Oswestry (Park Hall)
The New Saints FC 3-0 Bala Town FC
Adrian Cieślewicz 13, Matty Williams 55, 73

sędziował: Iwan Griffith.

TNS na pięć kolejek przed końcem sezonu ma dwadzieścia punktów przewagi nad zajmującymi drugą i trzecią lokatę Airbus UK Broughton FC oraz Bala Town FC.

rozbawiony - 14 marca 2015, 20:04:58 - *.centertel.pl
Nawałka kiedy przejrzysz na oczy?

ja - 14 marca 2015, 20:37:47 - *.leczyca.vectranet.pl
może jeszcze Łukasza Cieślewicza z Torshavn.

Witkowski - 14 marca 2015, 20:52:36 - *.150.156.163
Walia, to dopiero kraina. Można wygrać jej ligę i nie być najlepszym jej klubem!

pawelr - 14 marca 2015, 21:09:29 - *.dynamic.chello.pl
Aktualny mistrz Wysp Owczych mistrzem Walii :D Jakby nie patrzeć niecodzienne osiągnięcie :D

M - 14 marca 2015, 21:56:00 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
Dwa mistrzowstwa w jednym sezonie. Nawałka obudź się !!!

WTG - 14 marca 2015, 22:14:48 - *.limes.com.pl
Może zagra z mistrzem Polski w eliminacjach LM

artikks - 14 marca 2015, 22:31:18 - *.piastlan.net
tam siedzi od niedawna Damian nawrocik--lech poznan ,ale nie wiem czy gdzies gra czy pracuje tam..

DENIS - 14 marca 2015, 22:32:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Adrian
Gratulacje

Dark - 14 marca 2015, 22:50:21 - *.dynamic.chello.pl
@Witkowski - Zupełnie jak Kanada.

Mason - 14 marca 2015, 23:34:33 - *.as43234.net
Gosc by w 100 meczach w 1 lidze 10 bramek nie strzelil. To amatorska liga - wpisowe £50 od klubu za rok!

tt - 15 marca 2015, 10:12:24 - *.play-internet.pl
a gdzie Swansea City i Cardiff City spadly do II ligi??

ransom - 15 marca 2015, 14:35:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Manson
Ty to pewnie specjalisto od siedmiu boleści to nawet nie potrafiłbyś się kopnąć w czoło. Ale co tam najważniejsze jest strugać znawcę na portalach.

Giovanni - 15 marca 2015, 22:12:58 - *.opera-mini.net (*.113.64.159)
@ ransom
Liga walijska jest słabsza od naszej Ekstraklasy
Zakoduj to sobie

Mason - 16 marca 2015, 13:41:55 - *.as43234.net
Ponad polowa zawodnikow z Walijskiej extraklasy to sa amatorzy ktorzy normalnie pracuja i trenuja po pracy. Na mecze przychopdzi najczesciej po 200-500 kibicow, to poziom polskiej 3 ligi. Mieszkam w Walii od 5 lat wiec moge juz aspirowac do miana specjalisty od 7 bolesci, bo ty mozesz do co najwyzej 2. Po czole sie nie kopie bo takie zagranie nie przynosi zadnych wymiernych korzysci.

do tt - 16 marca 2015, 18:52:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl