15 marca 2015, 16:24:42 - euzi
Dwa gole Rafała Wolskiego

Rafał Wolski strzelił dwie bramki dla Mechelen w wygranym w dramatycznych okolicznościach meczu 30. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League z Cercle Brugge. Drużyna Polaka pokonała gospodarzy 3-2 (0-1), przegrywając do 88. minuty 0-2. Zwycięskiego gola gościom dał właśnie Wolski. Były to dla niego pierwsze trafienia po transferze do Belgii.

15 marca 2015, 14:30 - Brugia (Jan Breydelstadion)
Cercle Brugge KSV 2-3 KV Mechelen
Stephen Buyl 35, 80 - Rafał Wolski 89, 90, Dalibor Veselinović 90 (k)

żółte kartki: Stephen Buyl, Hans Cornelis - Miloš Kosanović.
czerwona kartka: Noë Dussenne (90. minuta, Cercle, za faul taktyczny).

sędziował: Bart Vertenten.

Wolski pojawił się na boisku w 61. minucie za Ibrahimę Cissé, a cały mecz w barwach gości rozegrał były obrońca Cracovii Miloš Kosanović. Mechelen jest na dziewiątym miejscu w tabeli z 41 punktami po 30 meczach fazy zasadniczej. Teraz klub Polaka zagra o prawo gry w Lidze Europy.

piotr - 15 marca 2015, 16:27:22 - *.euro-net.pl
Tym samym Pan Rafał zdobył około 20% WSZYSTKICH bramek jakie zdobył podczas swojej bujnej kariery. A wróżono mu chyba wszystkie ligi świata. Pan Wolski jest świetnym przykładem wiedzy na temat polskich graczy - jaki gracz, taka o nich wiedza i wróżenie
Mimo to gratulacje

oic. - 15 marca 2015, 16:29:05 - *.dynamic.chello.pl
Weekend dubletów.

Darek - 15 marca 2015, 16:32:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Strzelił na 2-2 czy decydującą o wygranej?

asd - 15 marca 2015, 16:33:56 - *.dynamic.chello.pl
na 3-2

Mądry - 15 marca 2015, 16:33:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oby pojawiał się od początku na boisku.
Mimo wszystko fajna sprawa,gole dały pkt.

vcv - 15 marca 2015, 16:35:57 - *.adsl.inetia.pl
Wolski na 2-1 i 2-3

PP - 15 marca 2015, 16:36:26 - *.play-internet.pl
Trochę mu przeszkodziła kontuzja. Najpierw w momencie gdy mógł przejść został w Legii, później kontuzja która go nieco przyhamowała a potem spóźniony transfer i za wysoko podwyższona poprzeczka jak na jego umiejętności bo w Fiorentinie to chyba tylko Krychowiak, Piszczek, Lewandowski i Błaszczykowski regularnie by grali.

Abxyz - 15 marca 2015, 16:39:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to za belgijskie wałki?

Wolak - 15 marca 2015, 16:40:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mówiłem że ten chłopak jeszcze będzie wielki i nadal to mówię!Ma ogromny talent tylko czy wreszcie mu się powiedzie...
Śledziłem każdy mecz jego i wiem że stać go na wiele, rulety z PSV nigdy nie zapomnę!

sa - 15 marca 2015, 16:48:56 - *.play-internet.pl
Ma ktoś link do bramek?

ziemniak - 15 marca 2015, 16:54:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Teraz tam cuda na kiju jak 20 lat temu u nas...

larry - 15 marca 2015, 16:57:26 - *.access.telenet.be
"o mój Boże!" pomyślała większość czytelników..

@@@ - 15 marca 2015, 17:01:16 - *.dynamic.chello.pl
To Brugia w barażach o utrzymanie dzięki temu, choć do 89 minuty miei zapewnione utrzymanie xD Polacy zmieniają świat, decydują o losach innych.

crespo18 - 15 marca 2015, 17:01:43 - *.dynamic.chello.pl
90+1', 90+2' itp.

Chestero - 15 marca 2015, 17:14:49 - *.toya.net.pl
Prawie jak Legia-Widzew w 1997 roku

pele - 15 marca 2015, 17:34:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
6 lat gry w seniorach...9 bramek....

fi fi - 15 marca 2015, 18:03:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dalibor Veselinović pewnie wybrany plusem meczu Tak z ciekawości jaki jest polski odpowiednik imienia Dalibor?

123 - 15 marca 2015, 18:20:13 - *.131.c69.petrotel.pl