15 marca 2015, 18:20:02 - Monki
Bramka Marcina Komorowskiego

Marcin Komorowski strzelił bramkę dla Tierieka Grozny w przegranym 1-2 (0-2) wyjazdowym meczu 19. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Rubinem Kazań. To jego drugi gol w tym sezonie. Przy trafieniu Komorowskiego asystę zanotował Maciej Rybus. Obaj Polacy rozegrali całe spotkanie.

15 marca 2015, 16:30 - Kazań (Kazań Ariena)
Rubin Kazań 2-1 Tieriek Grozny
Maksim Kanunnikow 15, Igor Portniagin 44 - Marcin Komorowski 82

żółte kartki: César Navas, Marko Livaja - Kanu, Andriej Siemionow.
czerwona kartka: Fiodor Kudriaszow (76. minuta, Tieriek, za brutalny faul).

sędziował: Siergiej Iwanow (Rostów nad Donem).

Poza kadrą meczową gości znalazł się były gracz Lechii Gdańsk Adłan Kacajew. Po 19 meczach Tieriek zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów.

ewwe - 15 marca 2015, 18:21:54 - *.160.169.44
Brawo.Jakby nie patrzec liga rosyjska to 6 liga w Europie po TOP 5.

pok - 15 marca 2015, 18:23:25 - *.plock.mm.pl
Moim zdaniem to jest liga na 7 miejscu. Portugalska jest lepsza, czego dowodem są wyniki w europie.

Obserwator - 15 marca 2015, 18:24:31 - *.adsl.inetia.pl
Ciekawe czy to część kampanii prezydenckiej :D.

DENIS - 15 marca 2015, 18:44:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Marcin

@pok - 15 marca 2015, 19:39:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
hahhaha, poza porto, benfica, sportingiem i moze braga reszta druzyn portugalskich walczyloby o utrzymanie w rosyjskiej lidze

Darek - 15 marca 2015, 19:49:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Portugalia jest w TOP 5 (Hiszpania, Anglia, Niemcy, Włochy i Portugalia). A silniejsza od rosyjskiej jest jeszcze liga francuska, więc 7 miejsce będzie OK.

gm34a - 15 marca 2015, 20:45:28 - *.182.18.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Według mojego rankingu(opartego o występy klubów w pucharach na przestrzeni ostatnich 4 lat to liga rosyjska jest na 6 miejscu) 1.Hiszpania 2.Niemcy 3.Anglia 4.Włochy 5.Portugalia 6.Rosja 7.Francja 8.Belgia 9.Ukraina 10.Holandia 11.Szwajcaria 12.Czechy 13.Turcja 14.Rumunia 15.Grecja 16.Austria 17.Chorwacja 18.Cypr 19.Polska 20.Izrael 21.Szwecja 22.Białoruś 23.Dania 24.Szkocja 25.Norwegia 26.Słowenia 27.Bułgaria 28.Serbia 29.Azerbejdżan 30.Kazachstan 31.Słowacja 32.Węgry itd. ;)

voo - 15 marca 2015, 21:04:55 - *.dynamic.chello.pl
jak Duda odpowie na to?

bbb - 15 marca 2015, 21:22:05 - *.airmax.pl
myślałem że Livaja gra w Interze

kibic - 15 marca 2015, 21:55:41 - *.sileman.net.pl
Niby białoruska liga za nami, a prawie co roku BATE gra w lidze mistrzów, to samo ostatnio Maribor lub Malome lub Kopenhaga

Anka - 15 marca 2015, 23:04:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl