20 marca 2015, 16:19:47 - Monki
Gol Marcina Burkhardta

Pomocnik Marcin Burkhardt zdobył bramkę dla Czerno More Warna w wygranym 1-0 (1-0) meczu 23. kolejki bułgarskiej ekstraklasy w ramach grupy spadkowej z Markiem Dupnica. Polak rozegrał cały mecz. To jego pierwszy ligowy gol w tym sezonie.

20 marca 2015, 14:30 - Warna (Stadion Ticza)
Czerno More Warna 1-0 Marek Dupnica
Marcin Burkhardt 45

żółte kartki: Iwan Kokonow, Mamoutou Coulibaly, Todor Pałankow, Michaił Wenkow - Todor Kolew, Emił Wijaczki.

sędziował: Angeł Angełow.

Czerno More Warna zajmuje ósme miejsce w tabeli (drugie w ramach grupy spadkowej) z 34 punktami na koncie.

szacun - 20 marca 2015, 16:30:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl