21 marca 2015, 14:25:54 - mistico
Gol Ludovica Obraniaka

Ludovic Obraniak strzelił swojego drugiego gola w tym sezonie, a jego Çaykur Rizespor Kulübü wygrał na wyjeździe w meczu 25. kolejki Spor Toto Süper Lig z Kayseri Erciyesspor Kulübü 3-0 (2-0).

21 marca 2015, 12:30 - Kayseri (Kayseri Kadir Has Şehir Stadyumu)
Kayseri Erciyesspor Kulübü 0-3 Çaykur Rizespor Kulübü
Léonard Kweuke 20, Ludovic Obraniak 29 (k), Sercan Kaya 80

żółte kartki: Caner Osmanpaşa, Björn Vleminckx, Royston Drenthe - Sercan Kaya.
czerwona kartka: Caner Osmanpaşa (27. minuta, Erciyesspor, za drugą żółtą).

sędziował: Halis Özkahya (Yalova).

Były reprezentant Polski w 60. minucie został zmieniony przez Murata Duruera.

Çaykur Rizespor zajmuje obecnie 13. miejsce z dorobkiem 28 punktów.

znaFCa - 21 marca 2015, 16:05:19 - *.dynamic.chello.pl
Kibic Ludo jest Francuzem z polskimi korzeniami ale nie wiem czy ty jesteś aby na pewno kibicem i w dodatku Polakiem ;) a do Mądrali "otwórz" się pisze przez o z kreseczką u góry, skończ podstawówkę a później zabierz się za pisanie na forach ;) A Nawałka faktycznie powinien otworzyć oczy i zamiast brać do kadry jakichś Peszków to może czas najwyższy pomyśleć o przeproszeniu się z Polańskim i powołaniu do kadry Obraniaka i Mierzejewskiego. Pozdro dla normalnych

karl - 21 marca 2015, 16:09:39 - *.play-internet.pl
znaFCa@
Gdybyś był odrobinę bystrzejszy domyśliłbyś się że koleś celowo zrobił błąd. Nie karm trolla

gold - 21 marca 2015, 16:10:21 - *.tktelekom.pl
Ludo kadra czeka!!! nie patrz na komentarze gejów (kibic) tylko do przodu!!!

znaFCa - 21 marca 2015, 16:16:49 - *.dynamic.chello.pl
karl trolla mógłbym nakarmić tobą ale nie wiem czy by się najadł ;) a błąd jest błędem bez względu na wzgląd i pogląd ;)

zz - 21 marca 2015, 16:32:58 - *.dip0.t-ipconnect.de
ale zjazd obraniaka. kopie w jakims ogorkowym klubie. Moglby przejsc do Legii ktora gra w europejskich pucharach i jest w 16 najlepszych druzyn europy. ÇAYKUR RİZESPOR pewny spadek ze Spor Toto Süper Lig.

kokoroko - 21 marca 2015, 16:37:45 - *.adsl.inetia.pl
Kweuke to mi w Football Manager wymiatał strzelał hat-tricki jak na zawołanie

bagins - 21 marca 2015, 16:51:29 - *.static.chello.pl
jakiego trolla?

yzi - 21 marca 2015, 17:34:41 - *.163.227.176.static.rdi.pl
Nie chcę nic wyrokować ale dobre spotkanie rozegrał także Błaszczykowski zaliczając 90min. Miał udział przy dwóch z trzech strzelonych bramek przez Dortmund. Co prawda popełnił jeden błąd, który w konsekwencji doprowadził do wyrównania przez Hannover ale mimo wszystko bardzo poprawny występ. Mógł mieć też asystę ale Reus trafił w słupek. W związku z czym dziwi trochę brak powołania a przecież pamiętamy, że nawet siedząc na ławce w Borussi zawsze oddawał serducho w reprezentacji.

lips - 21 marca 2015, 17:50:43 - *.skarzysko.vectranet.pl
Obraniak oprócz zdobycia gola z rzutu karnego miał , także bardzo duży udział przy pierwszym golu L.Kweuke. To on zapoczątkował całą akcję bramkową doskonałym pasem na prawe skrzydło do Orhana Ovacıklı, a ten dośrodkował piłkę do L.Kweuke, który zdobył głową pierwszego gola w tym meczu. Po raz pierwszy odkąd gra w Turcji Ludo został zmieniony w 60 minucie spotkania, wynikało to być może z groźnie wyglądającej sytuacji z 45 minuty meczu po której został w trakcie przerwy zniesiony na noszach. Obraniak zdobył już 2 gole i 2 asysty w Süper Lig oraz 2 asysty w Pucharze Turcji. Najważniejsze jednak, że Rizespor oddala się od miejsca spadkowego.

jasnowidz - 21 marca 2015, 19:04:41 - *.uznam.net.pl
Mondry otwuż no ten słownik

derock - 21 marca 2015, 20:55:33 - *.2-1.cable.virginm.net
Obraniak, Polański, Pergis i Benisz powinni przyjechać bez powołania na zgrupowanie i zrobić pikietę. Poprosić media o wywiady i po prostu wedrzeć się siłą do kadry.

derock - 21 marca 2015, 21:05:52 - *.2-1.cable.virginm.net
...a i faktycznie brak powołania Błaszczykowskiego kompletnie idiotyczny. Może i w Borussi siedzi, ale np w takiej Legii już by w każdym meczu grał po 200 minut. No i nawet bez formy to jest lepszy od 3/4 kadrowiczów. Nie lubię go za to w jaki sposób traktował Ludwika w reprze i wiadomo, że się przyczynił do jego wywalenia, ale obiektywnie - jego umiejętności są potrzebne tej kadrze.
Nawałka zdaje się, że tak obrósł w piórka, że wydaje mu się, że ktokolwiek kogo powoła wygra mu mecz...

@znaFCa
Przyznaj się że dałeś zrobić w konia. Że też jeszcze na forach istnieją poloniści którzy dają się nabrać na celowe byki.

Mądry - 22 marca 2015, 12:13:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeżeli "jacyś drugoligowi piłkarze" wygrali w Krakowie 2:0 w 1\4 Pucharu Polski...
To CI piłkarze powołani przez selekcjonera też powinni wygrać w Irlandii.