[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


21 marca 2015, 16:53:39 - Monki
II liga: Rozwój 2-2 Wisła Puławy

21 marca 2015, 15:00 - Katowice (stadion Rozwoju)
Rozwój Katowice 2-2 Wisła Puławy
Patryk Kun 1, Filip Kozłowski 25 - Konrad Nowak 57, Jarosław Niezgoda 78

Rozwój: 1. Bartosz Soliński - 14. Szymon Kapias, 2. Daniel Tanżyna, 13. Przemysław Gałecki, 18. Łukasz Winiarczyk - 7. Przemysław Szkatuła (61, 19. Przemysław Bella), 8. Damian Gacki, 10. Robert Tkocz (87, 20. Adam Żak), 9. Tomasz Wróbel, 21. Patryk Kun (70, 24. Mateusz Mazurek) - 23. Filip Kozłowski (87, 11. Sebastian Gielza).

Wisła: 33. Michał Leszczyński - 2. Chris Edwards, 29. Wołodymyr Fedoriw, 13. Michał Budzyński, 21. Rafał Lisiecki - 9. Piotr Charzewski (64, 6. Jarosław Niezgoda), 20. Arkadiusz Maksymiuk, 25. Konrad Szczotka, 10. Cwetan Filipow (60, 23. Maciej Machalski), 17. Iwan Łytwyniuk (46, 16. Tomasz Sedlewski) - 27. Raphael Carioca (46, 11. Konrad Nowak).

żółte kartki: Kun, Winiarczyk, Wróbel - Maksymiuk, Szczotka, Nowak, Fedoriw.

sędziował: Kamil Adamski (Kielce).
widzów: 350.


źródło: własne / Rozwój Katowice / Wisła Puławy Online

REKLAMA

qwe - 21 marca 2015, 16:55:24 - host121-88.izacom.pl
Pożegnanie Rozwoju z marzeniami o I lidze. Kosowski czyni cuda

ver - 21 marca 2015, 16:56:35 - 178235055080.warszawa.vectranet.pl
Rozwój nie ma stadionu na 1 ligę

adomas - 21 marca 2015, 16:57:44 - 5.174.28.58
Kosowski i Hajto to dwaj czołowi cudotwórcy w polskiej piłce ;-) A trzeci to Stawowy.

adomas - 21 marca 2015, 16:59:52 - 5.174.28.58
Kosowski i Hajto to dwaj czołowi cudotwórcy w polskiej piłce ;-) A trzeci to Stawowy.

REKLAMA

pawelr` - 21 marca 2015, 17:05:02 - 89-70-190-88.dynamic.chello.pl
Do momentu zdobycia bramki na 2-0 było dobrze, potem średnio, a w II połowie rozwój nie istniał. Cośtam zaczęło się dziać po zmianach z 87 minuty... tylko, że to cośtam to było za mało zeby wygrać
PS Czemu czepiacie się Kosowskiego? jaki On ma wpływ na grę drużyny i jaki na kadrę, skoro przyszedł po zamknięciu okna?

haggis - 21 marca 2015, 17:07:56 - 5e010e13.bb.sky.com
@ver
Co ty taki upierdliwy jesteś? Byle jaki temat, a ty ciągle sapiesz kto ma, a kto nie ma stadionu na I-szą ligę. Mało to takich na Śląsku? Nie martw się o innych.

ver - 21 marca 2015, 17:13:02 - 178235055080.warszawa.vectranet.pl
Piszę prawdę haggis

haggis - 21 marca 2015, 17:20:01 - 5e010e13.bb.sky.com
Ok, przypuśćmy, że Rozwój awansował. I co? I nie oznacza to, że w przypadku braku oświetlenia nie mógłby grać w tej I-ej lidze. Widzew w ogóle nie ma stadionu, a gra na zapleczu EK. To jest Polska, panie.

obserwator - 21 marca 2015, 17:23:23 - nat-226.pl35.fiberway.pl
Wygląda na to że nie będzie chętnych na wejście do I ligi.

ver - 21 marca 2015, 17:31:54 - 178235055080.warszawa.vectranet.pl
300 kibiców na meczu 2 ligi. Śmieszny klubik. Dla kogo on gra?

ekspert - 21 marca 2015, 17:45:14 - duo62.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rozwój idzie jak burza-trzy mecze 1 punkt. Mądrość i"wielka wiedza"prezesa-menadżera rzeczywiście czyni cuda...

hah - 21 marca 2015, 23:52:07 - 77-254-185-92.adsl.inetia.pl
Hehe a azikiewicz nawet w rozwoju nie gra...wez sie chlopaku zajmij normalna praca a nie pilka i wtedy zobaczysz jak wyglada prawdziwe zycie

kibic - 22 marca 2015, 15:10:21 - host-176-221-120-182.dynamic.mm.pl
To ilu tam macie prezesów?? wiceprezesów?? i dyrektorów sportowych??? hehehe A ilu piłkarzy???

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: