21 marca 2015, 17:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 1-0 Chrobry Głogów
Łukasz Moneta 51

Wigry: 1. Karol Salik - 23. Jakub Bartkowski, 19. Maciej Wichtowski, 4. Adrian Karankiewicz, 3. Artur Bogusz - 14. Bartosz Biel, 31. Michał Kopczyński, 20. Marcin Tarnowski (88, 17. Kamil Lauryn), 25. Nerijus Valskis, 15. Łukasz Moneta (70, 24. Kamil Zapolnik) - 11. Kamil Adamek (75, 29. Robert Hirsz).

Chrobry: 27. Mateusz Prus - 3. Michał Michalec, 20. Damian Byrtek, 24. Łukasz Bogusławski, 22. Adam Samiec - 21. Krzysztof Ziemniak, 8. Wołodymyr Hudyma (46, 23. Dominik Kościelniak), 7. Mateusz Hałambiec, 17. Damian Sędziak (88, 13. Igor Szopa), 9. Damian Piotrowski - 15. Tomasz Zając (59, 10. Marcel Gąsior).

żółte kartki: Bogusz, Valskis, Bartkowski - Michalec.
czerwone kartki: Nerijus Valskis (79. minuta, Wigry, za drugą żółtą) - Krzysztof Ziemniak (53. minuta, Chrobry, za faul taktyczny).

sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).
widzów: 1668.

źródło: własne / suwalki24.pl / lajfy.com

ptr - 21 marca 2015, 18:52:23 - *.dab.02.net (*.144.115.196)
Yea.Brawo Wigierki.Zbyniu odwiedzasz cmentarz po drodze;)

max CHG - 21 marca 2015, 18:53:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Az zal patrzec na Chrobrego wiosną, włodarze fundują nam ceny biletów jak na sredniaka extraklapy , a tym czasem trzeba szykować sie na powrót do 2 ligi.... TYLKO CHROBRY ! Pozdro ZKS I UNIA !

yoko - 21 marca 2015, 18:54:10 - *.30.96.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
w meczu kelnerów wymęczona jedynka...

Kot - 21 marca 2015, 18:54:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak zagrał biel i moneta

dex - 21 marca 2015, 18:58:19 - *.tktelekom.pl
Wigry do ekstraklasy ! Najwyższa pora w przyszłym sezonie awansować . Powinna być świeża krew w ekstraklasie i wigry nią będą !!!

1946 - 21 marca 2015, 18:59:52 - *.dynamic.chello.pl
Moneta daje reszkę Ziemniak Kartofla a w Głogowie nadal tylko Huta. Niestety 2 liga tam gdzie miejsce Chrobrego

Nilson - 21 marca 2015, 19:00:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry co z Wami ? !

zes - 21 marca 2015, 19:00:35 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net
bez jaj Wigry spokojnie w srodku tabeli w 1 lidze i mi to wystarczy....

Rafał - 21 marca 2015, 19:13:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chrobry spadek pewne info.

Pawcio - 21 marca 2015, 19:15:30 - *.google.com (*.9.131.227)
Chrobry może się utrzymać na dwa sposoby. 1. Brak licencji dla 4 drużyn ( wymóg konieczny podgrzewana murawa ) lub odpali w końcu dream team Mamrocik i sp.zoo :-D Pozdrowienia dla Stilonu.

dudo - 21 marca 2015, 19:17:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wigry

Zbynio - 21 marca 2015, 19:21:10 - *.internetia.net.pl
Bez ciebie Piterku omijam cmentarzyk.

kibic - 21 marca 2015, 19:30:22 - *.205.37.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mamrot Twoje dni sa policzone. Rudy out!!!

Z bieguna - 21 marca 2015, 19:32:06 - *.dynamic.mm.pl
Wigry-Chrobry widzów mimo że cały dzień pada ok.1800,plus autokar kibiców z Głogowa.zasłużony rezultat.

mat - 21 marca 2015, 19:48:08 - *.ssp.dialog.net.pl
Prus znów twoja brama. Tak jak w Chojnicach. Czas na zmianę w bramce.

maniek - 21 marca 2015, 19:49:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
chroberek wracać tam gdzie Wasze miejsce

jan - 21 marca 2015, 19:51:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry co z wami? Jak tak dalej pójdzie to 2 liga. NAJGORZEJ ze przegrywacie z takimi kelnerami:-(

bartek - 21 marca 2015, 19:54:05 - *.zeelandnet.nl (*.16.12.19)

Czemu nie gra Kiełb !!??
Mamrot otwórz oczy !!! Zacznij grać piłkarzami a nie lizusami !!

Wig - 21 marca 2015, 20:00:11 - *.emouse.pl
Pierwsza połowa na pewno do zapomnienia W drugiej wiadomo bramka, dwie czerwone się działo :D Tak jak w ostatnich meczach tak i teraz brakowało Radzia i Rafalskisa nie wspominając o Mackiewiczu.

todor - 21 marca 2015, 20:04:04 - *.suwalki.vectranet.pl
Brawo za grę. Szkoda słabej skuteczności. Ale brawo za 3 pkt. Brawo WIGRY!!! Do boju!!

Wig - 21 marca 2015, 20:09:51 - *.emouse.pl
No i zapomniałem dodać najważniejszą sytuację meczową haha AŁAAAJAAA

Nilson - 21 marca 2015, 20:24:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pan D. Nowak na Trenera ChG !

maerkb - 21 marca 2015, 20:26:24 - *.suwalki.vectranet.pl
Wigry po zdobyciu bramki dramat i tragedia sfora nieudaczników

AM-TT - 21 marca 2015, 20:29:58 - *.legnica.vectranet.pl (*.168.1.31)
I co tam znowu będzie treneiro po meczu MAMROTać ???

marqos - 21 marca 2015, 20:38:36 - *.146.196.203.internetia.net.pl
Wigry lepiej graly ale szczerze to szalu nie bylo

kibic - 21 marca 2015, 20:43:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
po meczu mamrocik będzie szukać kozła ofiarnego. to mu najlepiej idzie, poniżać zawodników

wigry - 21 marca 2015, 21:00:20 - *.emouse.pl
Do zdobycia bramki gra Wigier mogła sie podobac, pełna kontrola i tylko brakowało skuteczności, ale tylko została strzelona bramka, to zaczęła się nerwówka i niepotrzebne wybijanie zamiast dobić rywala który grał w '10-tke'. najwazniejsze jednak trzy punkty, teraz na wyjeździe wyjść z rozważniejszą taktyką żeby sie nie zaczęło jak z Lubinem

maro - 21 marca 2015, 21:03:38 - *.146.194.52.internetia.net.pl
marekb ma rację!!! Wynik sprawiedliwy to powinien byc 1-1... gramy u siebie a bronimy wyniku 1-0 i z przewagą zawodnika.. to jest dramat... nie takie Wigry chcemy oglądać

wynik spra - 21 marca 2015, 21:35:46 - *.suwalki.vectranet.pl
do maerkb : "Wigry po zdobyciu bramki dramat i tragedia sfora nieudaczników" to był arcy ważny mecz - nerwówka itd. Tak Chrobry lub Wigry walczą do końca jak ma nóż na gardle. Atakuj przez np +- 60 minut? Zdechniesz.To akcje zakończone bramkami i spokój do końca meczu. Brawo Wigry!!!

Glogovia - 21 marca 2015, 21:38:03 - *.play-internet.pl
Liczyłem na utrzymanie Chrobrego..ale widzę że kasa na karnet niepotrzebnie wydana..

wigrzak - 22 marca 2015, 0:36:25 - *.suwalki.vectranet.pl
Bardzo nerwowa końcówka. Wigrom brakuje zmienników na poziomie pierwszej ligi, albo Kaczmarek nie umie trafić w piłkarzy którzy pomogą na murawie. Każda jego zmiana sprawiała że Wigry grały coraz słabiej. Chociaż na pewno wkradło się też zmęczenie ale tym bardziej nowi gracze powinni robić różnice a tego nie było. Szczęśliwie dowieziony wynik do końca a reszta ligi zagrała pod nas.

qw.er - 22 marca 2015, 6:38:28 - *.adsl.inetia.pl
Wigrzak ,a jak zagrał Twój "ulubieniec"Bogusz i w ogóle cały blok obronny wczoraj,bo akurat nie mogłem być na meczu ,cóż arbait

wigryfan - 22 marca 2015, 8:26:26 - *.146.197.219.internetia.net.pl
Do momentu zdobycia bramki jeszcze jako tako wyglądała gra Wigier,po wyjściu na prowadzenie,tak jak zawsze Kaczmarek nakazuje się cofnąć i zaczyna się nerwówka,zamiast dobić bezradnego do tej pory rywala...Kaczmarek to jednak słaby(na I ligę) trener,gra praktycznie jednym składem,taktycznie bardzo ubogi...Prezes Mazur już powinien rozglądać się za trenerem na nowy sezon,bo z Kaczmarkiem to wyżej jak o utrzymanie(które wcale nie jest takie pewne) to nie zagramy...

zim - 22 marca 2015, 8:49:43 - *.ssp.dialog.net.pl
Mamrot co? Ty już wiesz co. PRECZ z CHG. Panie Nowak proszę posprzątać ten bałagan i utrzymać nas w lidze

wer - 22 marca 2015, 11:24:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mamrot, człowieku podaj się do dymisji.

malbork - 22 marca 2015, 13:12:43 - *.dynamic.mm.pl
Malbork z Wigrami!

x - 22 marca 2015, 13:19:59 - *.icpnet.pl
Niezle macie cos z główką że Mamrota chcecie zwalniać...

sbcd - 22 marca 2015, 13:21:33 - *.centertel.pl
Smuda jest do wzięcia

d ''x" - 22 marca 2015, 15:23:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co On jest "święta krowa"?

alik - 22 marca 2015, 18:13:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
biel zagral bardzo dobry mecz. aktywny.niewykorzystane jego podania. moneta przyzwoicie

x - 22 marca 2015, 18:52:05 - *.ssp.dialog.net.pl
Dominik Nowak Dominik Nowak

Zagłębie - 22 marca 2015, 20:25:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wigry Suwałki 10 sekund walki :-)

naoadywać - 23 marca 2015, 14:14:49 - *.suwalki.vectranet.pl
Tak Biel jest szybki i z potencjałem.I takich nam trzeba. Natomiast Hirsz? Nie rozumiem tego transferu. To już o wiele lepszy był Sernas- szybki przebojowy napastnik. Wiem kasa klubu i tak dalej no i wizja trenera. "Bronimy remis w Olsztynie grając z przewagą 1 kopacza" - to moje słowa. Ja też uważam że trener Kaczmarek jest za słaby na I ligę.