21 marca 2015, 19:50:24 - euzi
Derby dla Wisły

W 189. derbach Krakowa Wisła wygrała na własnym stadionie z Cracovią 2-1 (1-0). Prowadzenie gospodarzom w 16. minucie dał sprytnym strzałem Semir Štilić, a w drugiej połowie po podaniu Bośniaka podwyższył je Paweł Brożek. Cracovia natychmiast odpowiedziała golem Marcina Budzińskiego, ale nie zdołała odrobić strat. "Pasy" kończyły mecz w osłabieniu po czerwonej kartce dla Bartosza Kapustki. Dla "Białej Gwiazdy" był to drugi bardzo dobry mecz pod wodzą Kazimierza Moskala, który przejął drużynę po porażce z Zawiszą Bydgoszcz, a kilka dni potem zremisował z Legią w Warszawie.

Od początku meczu lepsze wrażenie sprawiała Wisła. Groźnie pod bramką Krzysztofa Pilarza było już w 5. minucie po rzucie rożnym. Łukasz Burliga dośrodkował z prawej strony, a w polu karnym najlepiej do piłki wyskoczył Arkadiusz Głowacki. Piłka po jego strzale leciała bardzo powoli, ale bramkarz "Pasów" zaspał z interwencją i od straty gola uratował go tylko słupek. Dobijać próbował Paweł Brożek, ale, przewracając się, nie zdołał trafić do bramki. Cracovia spróbowała się odgryźć kilka minut potem. Głowacki ubiegł wychodzącego do piłki Denissa Rakelsa, jednak głową strącił ją prosto pod nogi nabiegającego Łotysza. Ten był już jednak ustawiony pod zbyt ostrym kątem i z jego strzałem poradził sobie Michał Buchalik.

W 16. minucie nic już nie zdołało uratować Pilarza. Burliga, Brożek i Łukasz Garguła szybko rozprowadzili futbolówkę od środka boiska do pola karnego, a tam ten ostatni zagrał na wolne pole do Semira Štilicia. Powołany niedawno do reprezentacji Bośni wiślak sprytnym strzałem zewnętrzną częścią lewej stopy dał gospodarzom prowadzenie. Po stronie Cracovii niezłym strzałem popisał się Bartosz Kapustka - piłka spadła przed pole karne prosto pod jego nogi, a młody pomocnik gości mocno z powietrza posłał ją kilkadziesiąt centymetrów od słupka. Już w końcówce oba zespoły zdołały wypracować sobie po jeszcze jednej akcji. Świetnie na bramkę Wisły uderzył Damian Dąbrowski - najpierw zbiegł z lewej strony do środka, a następnie z ponad 20 metrów płaskim uderzeniem zmusił do interwencji bramkarza. Po drugiej stronie boiska tuż przed przerwą po rzucie wolnym wykonywanym przez Štilicia piłkę głową niecelnie strącił Burliga.

Pierwsze minuty drugiej części meczu zapowiadały świetnie widowisko. Wszystko zaczęło się w 53. minucie od drugiej bramki dla Wisły. Po akcji gospodarzy piłka wróciła przed pole karne i natychmiast trafiła do Štilicia. Bośniak naciskany przez Miroslava Čovilę przerzucił futbolówkę nad jego nogą prosto do wbiegającego Brożka, a snajper "Białej Gwiazdy" pokonał Pilarza. Odpowiedź Cracovii była natychmiastowa. Z prawej strony pola karnego piłkę dostał Krzysztof Nykiel, szybko wycofał ją przed bramkę do Marcina Budzińskiego, a jego strzał obronił Buchalik. Na nieszczęście dla gospodarzy odbił piłkę prosto pod nogi strzelającego - Budziński uciekł obrońcom i poszukał sobie miejsca, aby wpakować futbolówkę do pustej bramki.

Oba zespoły podkręciły tempo i zaczęły grać akcja za akcję. Świetny dziś Štilić w 62. minucie znów postraszył golkipera, jednak po jego mocnym uderzeniu z rzutu wolnego piłka trafiła tylko w poprzeczkę. Bardzo dobrą szansę dla Cracovii zmarnował z kolei Bartosz Rymaniak - futbolówka trafiła do niego po rzucie wolnym, a zupełnie niepilnowany obrońca "Pasów" posłał piłkę w trybunę. Chwilę potem szczęścia z dystansu spróbował Dariusz Dudka, lecz jego strzał z trudem przed siebie odbił Pilarz.

W 70. minucie rewelacyjną kontrą popisali się wiślacy. Brożek i Štilić ruszyli dwóch na dwóch - Bośniak odegrał na prawą stronę do kolegi z zespołu, ale ten, mając dużo czasu i miejsca, uderzył bardzo słabo i niecelnie. Mimo to Pilarz zdecydował się na interwencję i zbił piłkę na rzut rożny. Chwilę potem jeszcze jedną szybką akcją popisali się gospodarze. Burliga na dwudziestym metrze zagrał w pole karne do Štilicia i ten natychmiast odegrał na prawą stronę do wprowadzonego chwilę wcześniej na boisko Jeana Barrientosa. Urugwajczyk strzelił jednak fatalnie, nad bramką. Dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry Wisła powinna podwyższyć prowadzenie. Sam na sam z bramkarzem wychodził Brożek, a goniący go Kapustka przy próbie wślizgu sfaulował swojego rywala i arbitrowi pozostało tylko pokazać pomocnikowi Cracovii czerwoną kartkę. Jeszcze przed doliczonym czasem gry efektownym podaniem do niepilnowanego Rafała Boguskiego popisał się Brożek. Wprowadzony wcześniej do gry skrzydłowy "Białej Gwiazdy" nie zdołał jednak pokonać wychodzącego z bramki bramkarza.

21 marca 2015, 18:00 - Kraków (Stadion Miejski)
Wisła Kraków 2-1 Cracovia
Semir Štilić 16, Paweł Brożek 53 - Marcin Budziński 54

Wisła: 22. Michał Buchalik - 20. Boban Jović, 6. Arkadiusz Głowacki, 26. Richárd Guzmics, 21. Łukasz Burliga - 10. Łukasz Garguła (73, 8. Jean Barrientos), 5. Dariusz Dudka, 34. Alan Uryga, 18. Semir Štilić, 77. Wilde-Donald Guerrier (57, 9. Rafał Boguski) - 23. Paweł Brożek (90, 14. Mariusz Stępiński).

Cracovia: 80. Krzysztof Pilarz - 25. Bartosz Rymaniak, 3. Sreten Sretenović, 24. Piotr Polczak - 8. Krzysztof Nykiel, 5. Miroslav Čovilo, 14. Damian Dąbrowski (65, 20. Armiche Ortega), 67. Bartosz Kapustka, 27. Marcin Budziński, 7. Boubacar Dialiba (55, 96. Mateusz Wdowiak) - 92. Deniss Rakels (76, 62. Erik Jendrišek).

żółte kartki: Guerrier, Uryga, Jović, Garguła, Dudka, Burliga - Nykiel, Polczak.
czerwona kartka: Bartosz Kapustka (79. minuta, Cracovia, za faul taktyczny).

W dwu-meczu górą PASY

ArtBKS - 21 marca 2015, 19:52:59 - *.opera-mini.net (*.16.185.226)
Szybciej się nie da ?

kibic - 21 marca 2015, 19:53:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Super Wisła trójmiasto pozdrawia

pasiak - 21 marca 2015, 19:53:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podoliński wynoś się!!! Jak nie to na taczkach cie wywieziemy.

MKSBytovia - 21 marca 2015, 19:53:39 - *.static.petrus.pl
Cracovia grała w 9 Budziński końcówka NIC !!

WisłaNH - 21 marca 2015, 19:54:13 - *.tepsanet.com
W Krakowie bez zmian

JAGA - 21 marca 2015, 19:55:23 - *.dyn.as47377.net
Kazdy to powie Cracovia rzadzi w Krakowie pozdro Pasy

Vidz - 21 marca 2015, 19:55:43 - *.ssp.dialog.net.pl
Kapustka szczun popisał się. Tak jechał na Błękitnych, a sam musiał taką koszulkę ubrać pff haha.

Arka Oksyw - 21 marca 2015, 19:56:38 - *.dynamic.chello.pl
wislacy nawet na debrach nie potrafia zapelnic stadionu....

kura - 21 marca 2015, 19:57:58 - *.wic0m.net.pl
tyle okazji nie wykorzystanych.... powinno być 5:2

Jadzia - 21 marca 2015, 19:58:07 - *.internetia.net.pl
Jaga z wami ? Kolego w dupie ci sie poprzewracało Jaga nie toleruje Craxy !

LwyPolnocy - 21 marca 2015, 19:59:15 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Oksyw, Wisla ma stadion na ponad 30 tys, kraxa na niecale 15 i ledwo na derby zapelnuli

Castorp - 21 marca 2015, 20:00:35 - *.play-internet.pl
bojuś, nie kłam, nie kłam Jagiellonia i Wisła dawna zgoda, a przyjaźń między nami trwa. P.S.: ważne 3 punkty, nie tylko z powodu sytuacji w czubie tabeli.

BKS - 21 marca 2015, 20:01:13 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Gratulacje z Gdanska! W Krakowie jak i w Trojmiescie bez zmian! 3KWM!

kiki - 21 marca 2015, 20:01:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
1Guerierr wilde -dno.2.Barientos dwa dna. 3.Boguski jak panienks.4. Urygs po 60 min do zmiany. MVP Brożek. Super Głowa. Dudka. Garguła. Guzmic. Stępiński tragedia-ten goßć to poziom 5 ligi. Psnie trenerze czekamy na młodych MP juniorów. Gratulacje za mądrą taktykę.

cezarek - 21 marca 2015, 20:05:38 - *.181.147.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Profesor składając życzenia 1.01.2015 obiecał sukcesy. Panie profesorze Filipiak CZEKAMY!!!
Pytanie, mamy nowego trenera czy czekamy na moment
gdy przed nami będzie i Ruch i Zawisza.
PASY i tak są najlepsze!!!

@Jadzia - 21 marca 2015, 20:05:46 - *.ssp.dialog.net.pl
To, że np. ktoś ma na imię Milan to nie znaczy, że kibicuje Milanowi kolego. On może być Jadwigą, Jagodą, Jagodzianką, Jagną, Jaguarią, Jagduhajem Czapajevem, ale Tobie nie wróżę żadnej rewelacji. Kaczka to max, co z Ciebie może być.

gepi - 21 marca 2015, 20:06:10 - *.opera-mini.net (*.43.157.238)
Slaba Wisla ograla slaba Cracovie.Wisla to papierowa potega choc odzyla gdy Smuda odszedl.Cracovia po kompromitacji z Blekitnymi doluje dalej.

Arka Oksyw - 21 marca 2015, 20:08:36 - *.dynamic.chello.pl
I co z tego, ze maja wiekszy stadnion. Powinni go zapelnic.

pepe1 - 21 marca 2015, 20:09:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piszę jako kibic niezaangażowany : oglądać takie derby jeszcze można ale słuchać to już horror.
Głosowanie powinno być na bluzg meczu, komentatorów jeszcze ze sześciu podesłać może zauważą że po "niecelnym" strzale Brożka rzut rożny dobrze sędziujący Marciniak nie daje za friko a dziadowska firemka handlująca zegarkami niech "sponsoruje" polityków a nie potężną medialną nc+. Relacje są przegadane - statystyka zabija prostotę futbolu - a całe stado nie do końca spełnionych piłkarzy usiłuje błyszczeć jako dziennikarze sportowi.

centu$ - 21 marca 2015, 20:13:54 - *.adsl.inetia.pl
Rymania piłkarz meczu co ten koleś robi na boisku???powinien zmienić branżę i np. zbierać puszki a nie kopać w piłkę.Craxa spadek na 100%

ABG - 21 marca 2015, 20:14:22 - *.145.246.94.ip4.artcom.pl
Wisła Pany!!!!!!!!!!!

PogSz - 21 marca 2015, 20:16:40 - *.7-1.cable.virginm.net
gratulacje dla Wisły. Porażka Cracovii zawsze cieszy.

FTP - 21 marca 2015, 20:25:58 - *.dynamic.chello.pl
zauwazyliscie moze jaka forme od razu zlapali pilkarzyki z Wisly po odejsciu Franza? zero szacunku dla grajkow, ktorzy zwalniaja trenera, nawet jesli jest to Smuda

dobranasza - 21 marca 2015, 20:28:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła ok, a Cracovia nie najgorzej. Remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem. Sędzia pomagał Wiśle, jego drobne "pomyłki" przy autach i kornerach mogłyby nawet świętego wyprowadzić z równowagi. Czerwona dla Kapustki niekoniecznie słuszna, moim zdaniem nie był to atak na nogi, lecz na piłkę.
Komentatorzy nieobiektywni w sposób przerażający!

club - 21 marca 2015, 20:29:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zgadza sie jesli mowimy kto rzadzi - to wychodzi ze cracovia bo w dwu - meczu wygrala .

gość - 21 marca 2015, 20:30:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zastanawiające: Kapustka za pierwszy faul w meczu - czerwień, a Guzmics z Głowackim kopią kilkanaście razy (w tym uszkadzają Budziońskiego) i są bezkarni. Nawet bez żółtka.
brawo "sędzio" Marciniak (cudzysłów celowy)

no i dobrze, lewiccy przegrali

pindel - 21 marca 2015, 20:42:10 - *.opera-mini.net (*.43.157.238)
Jak to jest ze ziomy z Krakowa potrafia dogadac sie i zgode miec z Gdanskiem,Wroclawiem a pasy z Gdynia i Poznaniem,a miedzy soba ziomki krakowskie bija sie o szalik to jakas patologia i pokazuje ze ludzie w tym miescie maja cos z psychika.

christof - 21 marca 2015, 20:47:43 - *.play-internet.pl
do @gość: a znasz ty przepisy gry w piłkę nożną ?? Co z tego, że to był pierwszy faul Kapustki w meczu. Brożek wychodził sam na sam z bramkarzem i został sfaulowany, a za to jest czerwień dla Kapustki.

1910 - 21 marca 2015, 20:49:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Akcje bramkowe Wisły pierwsza klasa. Porównując to do naszych wirtuozów w Łodzi to jest kosmos ;) haha

nyrol - 21 marca 2015, 20:51:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marzą Mi sie takie Derby w Poznaniu Gratki dla Wisły od Old Fana Warty 1912 Rodowici Poznań !!!

Urbi - 21 marca 2015, 20:51:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Moim zdaniem derby Łodzi są lepsze

bobr - 21 marca 2015, 20:52:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@pindel Istotnie jesteś pindel, bo nic nie rozumiesz. Widziałeś jakieś miasto, gdzie kibice z dwóch najlepszych klubów się kochali?

gość - 21 marca 2015, 21:04:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rakels - złamany łokciem Jovica nos
faulujący Jovic bezkarny (powinna być druga żółta)
Brawo "sędzio" Marciniak (cudzysłów celowy)

barti - 21 marca 2015, 21:07:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz to Wisła rządzi w Krakowie bramka w 90plus w poprzednim meczu to przypadek jednak

nyrol - 21 marca 2015, 21:15:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry Doping uprzejmości z obu stron super Derby Najlepsze w Polsce!!! Może doczekam Dnia ze amica zagra z Nami Wartą 1912 Derby na Najwyższym szczeblu!!!

Bigosik - 21 marca 2015, 21:18:29 - *.dynamic.chello.pl
Z tej kapustki bigosu nie bedzie

jaga - 21 marca 2015, 21:19:24 - *.centertel.pl
A teraz w Białymstoku czeka gts srogie lanie.

Castorp - 21 marca 2015, 21:21:09 - *.play-internet.pl
gość, idź popłacz sobie w jakiejś bramie na Kaziku. Obiektywnie powinno być 5:1, cóż jak się nie wykańcza takich sytuacji jakie miał Barrientos...

saaaa - 21 marca 2015, 21:21:39 - *.238.174.46.interdom.net.pl
Calkiem niezly mecz.. Craxa druga polowe zaczla przwazac ale czrwo Kapustki chyba wycielo im skrzydla a mogloby jakims rmisem zapachniec. Covilo troch ni widoczny

obiektyw - 21 marca 2015, 21:23:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ustawiony mecz zenada!!!!!!!! czerwona kartka z kapelusza!!!!! trzeba grac a nie na sedziego liczyc , oby to sie zemscilo w nastepnych meczach. wisla to dno !!!!!!!!

Jiří Čechy - 21 marca 2015, 21:23:56 - *.opera-mini.net (*.24.4.123)
Škoda wyniku:-( ale i tak dla mnie Pasy raciej wolę w Krakowie. Po te piękne kolory i mają wspaniale kobietky w mlynie;-) PASY PANY! Pozdro z České Plzně.

ghgh - 21 marca 2015, 22:03:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia Pany!!! Całe życie za Pasami!! Kocham ten klub!!

yayature - 21 marca 2015, 22:09:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko Pasy, Tylko Cracovia. Tradycja, Polska. Cracovia gotowa na wojnę z Rosją. Ojczyzna wzywa Cracovia gotowa. Tylko Pasy, tylko Polska.

ml - 21 marca 2015, 22:09:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
alez ten Barrientos słaby,gdybym ja zmarnowal takie setki na lekcji wf zapadlbym sie pod ziemie ze wstydu...zenujacy grajek...

obiektywny - 21 marca 2015, 22:16:53 - *.free.aero2.net.pl
ciekawe co mądrego po meczu powiedział niejaki Kapustka zwany bigosikiem.... żeluś do pchania taczki ale jedno trzeba mu przyznać, menadzera ma przedniego. wcisnąć takie drewno do klubu ekstraklasy to jest duża sztuka

lucek - 21 marca 2015, 22:44:39 - *.centertel.pl
po sparingu wtorkowym CRACOVIA niezLy mecz ale WISŁA PANY

republikaS - 21 marca 2015, 22:55:25 - *.toszek.com.pl
yayature, wez se wskocz do Wisly i ochlon trocha.

kiela - 21 marca 2015, 23:18:27 - *.15-3.cable.virginm.net
Do obiektywny:Bartosz Kapustka od juniorów w Cracovii.Dobry gracz,waleczny,widać,że ma Cracovie w sercu.Jak najwięcej takich grajkow w lidze potrzeba.

TSW - 21 marca 2015, 23:22:54 - *.dynamic.dsl.as9105.com
lechita, zenada to fakt, ze pasiaste nawet 2000 wesjciowek nie wykorzystaly. Bylo ich zaledwie 1600!! I co ty na to?

quentin - 21 marca 2015, 23:34:00 - *.dynamic.chello.pl
jutro niedziela trzeba osiedli pilnowac TSW zawijaj do łóżka, do typa co ma coś do Kapustki, módl się byś takiego grajka u siebie zobaczył w klubie a nie błyszcz idiotycznymi komentarzami

niebieski - 21 marca 2015, 23:50:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i ruch chorzow haha

(l)eguonis - 21 marca 2015, 23:57:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pozdrodro z wawy ... super meczy i zwycięstwo wisełki

zks - 22 marca 2015, 0:02:52 - *.180.70.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
TARNOWSKA UNIA w ok.200 osób w Krakowie.Dobry mecz jak I wyjazd.

Arek - 22 marca 2015, 0:37:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@urbi, jeśli już to były derby Łodzi. Jednak zgadzam się z Tobą, bo moim zdaniem były zdecydowanie ciekawsze

HutnikNH - 22 marca 2015, 1:25:52 - *.dynamic.dsl.as9105.com
quentin, wstyd!! 1600 to Hutnika na derbach III ligi na stadionie Wisly bylo! A wy! cracovia rzadzi w Krakowie...Kawal stulecia!!

pewnyTyp - 22 marca 2015, 5:55:32 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda że tak mało wpisów o meczu - Kapustka najlepszy na boisku Ta jego czerwona kartka to przypadek Trudno żeby ofensywny pomocnik biegł 50 metrów za idacym sam na sam Brozkiem.
Ale do tego momentu lepszy niż Stilić
Craxa grała ostatnie 10 minut w 9 bo Budziński stał już tylko na boisku z kontuzją

kakaes - 22 marca 2015, 7:48:23 - *.play-internet.pl
1600 Cracovii na Wiśle to niezły wynik

derb Poski - 22 marca 2015, 8:03:25 - *.centertel.pl
Arku Miliku ! Co ? Dniepro

komplet - 22 marca 2015, 8:13:54 - *.centertel.pl
W Krakowie tylko derby. A juz za 3 miesiace Lechia wraca do europejskich pucharów .

BRUGIA - 22 marca 2015, 8:31:05 - *.centertel.pl
A mi smutno troszke , snilo mi sie IRLANDIA - POLSKA 6:5

^^^ - 22 marca 2015, 8:37:03 - *.bielskobiala.vectranet.pl
23 tys to wynik kosmiczny jak na poziom tej ligii i to co w niej wyrabiają tacy "sędziowie" jak Marciniak czy Gil

KibiCPiast - 22 marca 2015, 9:23:27 - *.dynamic.chello.pl
Oto cały jest Kapustka: nóżki z drewna, w główce pustka.
Kolejny raz.

blisko - 22 marca 2015, 10:05:12 - *.adsl.alicedsl.de
Teraz Lechia przejedzie sie po pasach i bedzie blizej do meczu przyjazni Cracovia- Arka

barti - 22 marca 2015, 10:43:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia ma co roku farta z ut3ymaniem się w ekstraklapie więc myśle że Pogoń Szczecin & Zawisza Bydgoszcz spadek

HrafGung - 22 marca 2015, 10:58:24 - *.85-237-175.tkchopin.pl
Ale Smuda znakomicie przygotował zespół na wiosnę. Kopaczom się znudził wymagający trener to spokojnie poczekali aż go zwolnią a teraz zaczęli trochę biegać.

KCH - 22 marca 2015, 11:17:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wystarczyło wypalonego i bez pomysłu Smudę zwolnić i efekt jest od razu widoczny Cracovia nie przejmujcie się, nie spadniecie, w tej lidze są słabsi od Was

rafi - 22 marca 2015, 11:33:27 - *.30.133.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cracovia pewny spadek!!!!! sa daremni. Zero perspektywy. O pucharze polskijuz nie wspomne!!!!!

malbork - 22 marca 2015, 13:57:32 - *.dynamic.mm.pl
Malbork z Wisłą

widzewiak - 22 marca 2015, 17:37:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
3 wredne kluby wisła, cracowia i legia

Daniel - 22 marca 2015, 20:25:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pod względem awantur derby Łodzi są lepsze, takie moje zdanie i tu zgadzam się z Urbim .

BadBoy - 22 marca 2015, 21:08:40 - *.56.5.133
Hej hej Cracovia Jaga jest z wami 4 ever

dobranasza - 23 marca 2015, 11:39:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na kilkadziesiąt minut piękno bieli i czerwieni odkłamało fałsz w jakim żyje nieco ponad dwadzieścia tysięcy białogwardzistów, których jedenastkę prowadzi Moskal. Ekipa z Myślenic wynajmuje stadion miejski w Krakowie, aby raz na jakiś czas poudawać miejscowych. Poudawać, bo pomeczowe konferencje trenerów zawsze rozpoczynają przyjezdni i nie inaczej było po tym spotkaniu. Rozpoczął Moskal śpiesząc się na Zdrojową 9 w Myślenicach.
Cracovia zawsze Pany.

bobr - 23 marca 2015, 11:54:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

pop - 23 marca 2015, 12:09:51 - *.devs.futuro.pl
@bobr
Zazdrości cRacovia takiego ośrodka Wiśle, co? Tylko że nie wiem czy zauważyłeś, że teraz na świecie ośrodki poza miastami to norma. Milan - Milanello, Juiventus - Vinovo. Oni też są wygnańcami? Nie, trenują w świetnych warunkach, czego cRacovia może tylko pozazdrościć. Całe życie w kompleksach i cieniu Wisły, tak to wygląda i tego nie zmienicie Pozdrawiam

ksc - 23 marca 2015, 13:18:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czego można zazdrościć bankrutowi?

z boku - 23 marca 2015, 14:19:09 - *.dynamic.dsl.as9105.com
ksc, dostaliscie 2000 biletow a zaledwie bylo was 1600!! Nawet Hutnik na III ligowe derby przyslal bogatsza delegacje! Kim wy jestescie? Dziekuje nie mam wiecej uwag.

ksc - 23 marca 2015, 15:26:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie było 2000, bo większość się Wami brzydzi, bo bankructwo im śmierdzi. Zresztą nie tylko bankructwo.

ksc - 23 marca 2015, 15:28:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I jeszcze jedno: a Wy (dłużnicy) wypełniliście wypożyczony, a nieopłacany stadion po brzegi?

kibic - 23 marca 2015, 18:36:43 - *.dynamic.dsl.as9105.com
ksc, wyobrazasz sobie derby Łodzi, Warszawy, Rzeszowa, derby Gornik-Ruch aby, ktoras z ekip nie wykorzystała pełnej puli przyznanych biletow? Idz i bujaj wsrod swoich, tam łykaja kazdy kit!

ksc - 24 marca 2015, 9:47:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Derby łodzi ha ha umieram ze śmiechu;
derby Rzeszowa no chyba skonammmmmmmmmmm;
derby Gornik-Ruch 3 tys. bez przyjezdnych!
A na derby W-wy przemilczę.
Szkoda, że nie piszesz o Bydgoszczy?

kibic - 28 marca 2015, 19:31:38 - *.as13285.net
A propos; hipermarket na Kaluzy jest wlasnoscia miasta.

pablos - 1 kwietnia 2015, 19:49:10 - *.icpnet.pl
I tak ma byc!

rado k.s.g - 5 kwietnia 2015, 23:59:45 - *.static.chello.pl
Cracovia i tak rządzi,pomimo wyniku grali w 10 a w ostatnim kwadransie po faulu na Budzyńskim jakby w 9