23 marca 2015, 15:56:35 - maciejko
Bramka Kamila Króla

Kamil Król strzelił gola dla APS Zákynthos w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu 24. kolejki północnej grupy drugiej ligi greckiej z PMAS Agrotikós Astéras Evósmou. To trzecie trafienie ligowe Polaka w tym sezonie, Król rozegrał całe spotkanie.

23 marca 2015, 14:05 - Zákynthos (Dimotikó Stádio Zakynthíon Olympionikón)
APS Zákynthos 1-1 PMAS Agrotikós Astéras Evósmou
Kamil Król 18 - Néstoras Stefanídis 58

żółte kartki: Dimítris Oungialídis, Giórgos Blétsas (Zákynthos).

sędziował: Spýros Selímos (Lakonia).
widzów: 800.

Po 22 rozegranych meczach Zákynthos zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Pierwsze trzy drużyny z każdej grupy zagrają w barażach o awans do greckiej ekstraklasy, zespoły z miejsc 5-10 w barażach o utrzymanie, a trzy ostatnie kluby spadną bezpośrednio do trzeciej ligi. W przyszłym sezonie rozgrywki II ligi greckiej toczyć się będą w jednej 20-zespołowej grupie.

west - 23 marca 2015, 16:04:57 - *.160.172.84
Ostatnio Rafał też walnął bramę widać brat pozazdrościł :P

aspen - 23 marca 2015, 16:33:04 - *.dynamic.chello.pl
Kamil strzelił ostatnio bramkę

tom - 23 marca 2015, 19:50:07 - *.static.ip.netia.com.pl
Witam, czy orientuje sie ktoś ile moze Kamil tam zarabiac ? jestem ciekawy jak dla przykładu płaca w drugiej lidze greckiej.

Król - 24 marca 2015, 11:12:42 - *.ssp.dialog.net.pl
tysiąc euro netto

DENIS - 24 marca 2015, 13:42:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

po co to? - 25 marca 2015, 9:38:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
Po co pisać jakimś noneme tylko dlatego, że strzelił gola gdzieś na pastwisku ale za granica? Gdyby nie strzelił 90minut by o nim nie pisało... Jakby liczyli się tylko ci, którzy strzelają... 90minut robi świetną robotę ale w ten sposób zawęża postrzeganie futbolu!

sst - 25 marca 2015, 13:56:44 - *.ennet.pl
Kopacz gorzej niż mierny, nawet IIliga w Polsce to za wysokie progi( vide jego "gra" w Motorze )