25 marca 2015, 19:52:07 - mistico
Nika Dzalamidze wystąpił w reprezentacji Gruzji

Pomocnik Jagiellonii Białystok Nika Dzalamidze zagrał w reprezentacji Gruzji w wygranym 2-0 (0-0) meczu towarzyskim z Maltą. 23-letni zawodnik wszedł na boisko w 84. minucie w miejsce Sandro Kobachidze.

25 marca 2015, 18:00 - Tbilisi (Micheil Meschis Stadioni)
Gruzja 2-0 Malta
Dżaba Kankawa 83, Waleri Kazaiszwili 90

żółte kartki: Guram Kaszia - Steve Borg.

sędziował: Aleksandrs Anufrijevs (Łotwa).

Drugi z Gruzinów występujących w Jagiellonii Giorgi Popchadze ostatecznie nie znalazł się w ścisłej kadrze swojego kraju na ten mecz oraz spotkanie eliminacyjne do mistrzostw Europy z Niemcami.

Mądry - 25 marca 2015, 19:58:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A w Pruszkowie NIE wygrał.

Mądry - 25 marca 2015, 20:06:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W tym wspomnianym sparingu...PROBIERZ zachowywał się nagannie !!!
Usiadł na trybunie,odmówił dzieciom autografu,zwyzywał sędziego,próbował wyrwać krzesełko !!!
Wiem że porażka z drugoligowcem boli,ale trzeba umieć się opanować.To był tylko sparing.
Może byś tak panie Michale zajrzał czasem do Teatru a nie tylko Solarium...

As - 25 marca 2015, 21:44:46 - *.156.202.153
Niemcy dalej bez formy przegrywają 1-2. Byłyby jaja jakby Gruzja z nimi zdobyła punkt/y.

Mądry - 25 marca 2015, 21:50:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Liczę że Niemcy z Gruzją...1:1.

eduards85 - 25 marca 2015, 22:42:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ja się pytam dlaczego Polacy nie grają sparingu? Niemcy z Australią, Szkocja z Irlandią Północną, Gruzja z Maltą. Nasi nie chcą czy jest jakiś inny powód?

Mądry - 25 marca 2015, 22:47:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo dobrze że nie grają.
Kontuzji i tak już sporo.

As - 25 marca 2015, 22:53:00 - *.156.202.153
Irlandia też nie gra sparingu. Trzeba robić jak rywal. Ale będzie ciśnienie w niedziele

DENIS - 25 marca 2015, 23:02:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Nika

luka-kot - 26 marca 2015, 10:58:43 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ty Mądry się nie wymądrzaj!Klecisz jakieś farmazony całkowicie niezwiązane z Twoim klubikiem(ZNICZ),a w takim razie dlaczego nic ciekawego nie napisałes po niedzielnym meczu swojego zespołu???Aha już wiem:przecież Pruszków przegrał(2:3)i nic mądrego nie wymyśliłeś!?Podobnie było w tamtym roku z reprezentacją młodzieżową,gdzie pod każdym artykułem wywodziłeś się na tematy piłkarskie chwaląc młodych grajków,zachwycając się ich postawą plecąc brednie,a jak przegrali z Grecją w słabym stylu to zamilkłeś!Nie napisałeś nic!Znawca futbolu od siedmiu boleści!!!

Mądry - 26 marca 2015, 12:33:27 - *.174.240.184
Rep.U-21 została osłabiona...
Zabrano jej Milika.

luka-kot - 26 marca 2015, 12:51:25 - *.internetdsl.tpnet.pl
Tak,tak oczywiście!Legia też została osłabiona na mecze z Ajaxem bo zabrano(!)jej Radovicia!?

Mądry - 26 marca 2015, 13:33:38 - *.174.240.184
Radovic odszedł do innego klubu natomiast Milka...zabrano.
Spocony Janek tak krzyczał że 20 latek to już powinien grać w pierwszej a nie się obijać po młodzieżówkach...
Ktoś go posłuchał i wyszło jak wyszło.
Kiedyś na IO 92 młodzi piłkarze dali na wiele emocji,więc liczyłem że sytuacja może się powtórzyć.

Mądry - 26 marca 2015, 13:59:20 - *.174.240.184
Do:luka-kot
Zwracaj uwagę że często ktoś się PODSZYWA i pisze jako " Mądry "