26 marca 2015, 19:21:20 - mistico
U-23: Występ Róberta Mazáňa i Muhameda Keïty w meczu Słowacja - Norwegia

Obrońca Podbeskidzia Bielsko-Biała Róbert Mazáň i skrzydłowy Lecha Poznań Muhamed Keïta zagrali w meczu Słowacja U-23 - Norwegia U-23 rozegranym w ramach 1/2 finału International Challenge Trophy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Słowaków 4-1 (2-0). Obaj zawodnicy rozegrali cały mecz.

26 marca 2015, 17:30 - Myjava (Štadión Spartaka Myjava)
Słowacja U-23 4-1 Norwegia U-23
Milan Škriniar 7, 90, Matúš Bero 32, Martin Valjent 76 - Stefan Strandberg 66

żółte kartki: Róbert Mazáň, Denis Duga - Gustav Wikheim, Torgeir Børven.
czerwona kartka: Gustav Wikheim (79. minuta, Norwegia, za brutalny faul).

Trenerem Słowaków jest były szkoleniowiec Zagłębia Lubin Pavel Hapal.

W drugim meczu półfinałowym Turcja wygrała z Włochami w rzutach karnych 3-1. W regulaminowym czasie gry padł remis 2-2, a dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia.

Michał - 26 marca 2015, 20:07:15 - *.kielce.vectranet.pl
Ładne mi U-23. Strandberg i Keita urodzili się w 1990 roku, więc są za starzy na U-23.

bolak - 26 marca 2015, 20:18:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Michał w młodzieżówkach chyba jest margines do ok. + pół roku lub końca następnego kalendarzowego czyli jedne z ostatnich spotkań w U23 tych zawodników.

sak - 26 marca 2015, 20:53:18 - *.retsat1.com.pl
W tym przypadku nie żaden margines, tylko regulamin turnieju. Zaczął się w 2013 i dopuszcza grę wszystkich, którzy wtedy mieli 23 lata i mniej (urodzeni po 1.1.90)

Kibic - 26 marca 2015, 21:50:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słowacja i Norwegia zrobiły sobie reprezentacje U-23 by Stefan Majewski miał pracę!

leon - 26 marca 2015, 22:00:00 - *.231.16.110.koba.pl
Skrzydłowy Lecha Poznań????? Przreciez ten klub od dawna nie istnieje.

leon - 26 marca 2015, 22:24:24 - *.play-internet.pl
Podbeskidzie musi mieć najlepszych bocznych obrońców w polskiej lidze skoro ten Mazan nie łapie się nawet do meczowej 18-nastki

olo - 27 marca 2015, 8:10:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Bo Ojrzyński się gubi, przecież Mazan zagrał fajne mecze z Piastem. Miesza cały czas z tym składem. Z Piastem w pierwszym meczu grali piłką, atakowali a w lidze tylko piła do przodu na aferę jak w A klasie. Dobrze, że mamy kupe szczęścia. Wygrane z Cracovią i Koroną dałyby nam już pewną 8, a że nie było w nich 6 pkt to wina trenera bo preferował antyfutbol.

LPD - 27 marca 2015, 10:32:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
@ olo, jeszcze zapłaczesz za Ojrzyńskim.

Bart - 27 marca 2015, 12:25:27 - *.play-internet.pl
Nie o taka Norwegie walczyl Bravik

leon - 27 marca 2015, 14:03:01 - *.play-internet.pl
Podbeskidzie stosuje dziwną politykę wobec młodych piłkarzy zrezygnowali z Byrtka który ma duży potencjał,nie wspomnę o Mikodzie który grał regularnie w U-21,i zrezygnował z piłki bo nie dostał szansy by zaistnieć w pierwszej drużynie,a trener stawia na obrońców których jedyną zaletą jest ambicja bo techniki zero,kto ogląda mecze Podbeskidzia to wie o kogo chodzi.

leon - 27 marca 2015, 14:06:26 - *.play-internet.pl

LPD - 27 marca 2015, 14:19:15 - *.internetdsl.tpnet.pl
Bo chcąc zaistnieć w ekstraklasie nie da się grać piłkarzami typu Byrtek czy Mikoda. Kto chodził i chodzi na TSP II i widział ich w akcji chyba nie będzie się dziwił, że nie zostali na dłużej przy pierwszym zespole. Nie ten rozmiar kapelusza.