29 marca 2015, 17:00 - Kołobrzeg (Stadion Miejski)
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Limanovia Limanowa

Kotwica: 25. Bartłomiej Folc - 3. Kacper Chruściński, 18. Jakub Poznański, 16. Bartosz Soczyński, 23. Radosław Strzelecki - 19. Dawid Berg (89, 88. Szymon Babiarz), 8. Michał Danilczyk, 77. Mateusz Świechowski, 9. Damian Kugiel (72, 14. Korneliusz Sochań), 10. Tomasz Rydzak (68, 7. Krzysztof Bułka) - 22. Maciej Ropiejko (63, 17. Tomasz Bejuk).

Limanovia: 12. Amadeusz Skrzyniarz - 24. Damian Majcher, 18. Maciej Mysiak, 3. Radosław Kulewicz, 22. Łukasz Derbich - 7. Donczo Atanasow, 21. Piotr Koman (40, 23. Bruno Żołądź), 20. Miroslav Poliaček, 16. Łukasz Wolsztyński (46, 5. Ołeksandr Tarasenko), 19. Martin Pribula - 2. Rafał Wolsztyński (65, 6. Michał Grunt).

żółte kartki: Soczyński, Rydzak, Strzelecki - Derbich, Tarasenko, Żołądź.

sędziował: Dominik Pasek (Legnica).
widzów: 370.

Goral - 29 marca 2015, 18:55:03 - *.hfc.comcastbusiness.net
I gdzie tu jest sprawiedliwosc? Limanovia gra w "basenie", utrzymuje sie przy pilce, stwarza co najmniej 3 stuprocentowe sytuacje i niestety przegrywa wazny mecz! Jesli nie wygra nastepnego meczu to jest pierwszym pewnym spadkowieczem do III ligi! But we still believe!

Okił - 29 marca 2015, 18:57:49 - *.opera-mini.net (*.254.198.124)
Wieczorek po co kombinujesz z bramkarzem?! czemu Mika na ławie? przy żadnej bramce z Sosnowcem nie zawinił to kombinujesz.. i masz ! pierwsza bramka za kołnierz Skrzyniarza

zbychu - 29 marca 2015, 18:58:59 - *.inetmediagroup.pl
Brawo Kotwica w GÓRĘ ŻAGLE NA MASZT mecz o 6 pkt do przodu

zuloo - 29 marca 2015, 19:00:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
buraki z kotwicy do spadku

Goral - 29 marca 2015, 19:00:49 - *.hfc.comcastbusiness.net
W takich "mokrych, basenowych" warunkach mecz nie powinien sie odbyc! Limanovia i zadna druzyna, ktora preferuje futbol techniczny w takich warunkach "musi" przegrac!

Baca - 29 marca 2015, 19:07:27 - *.bb.sky.com
Limanovii juz sie robi cieplutko. Spadek juz zagląda w oczy bardzo poważnie. Nadzieje jakieś byly po ograniu Kluczborka lecz potem dwie porażki sprowadziły ich na ziemie

futbolista - 29 marca 2015, 19:10:23 - *.bois.qwest.net
Kotwiczko,musisz sie utrzymac[chociazby za specyficzna nazwe,bardzo ladna i chyba w kraju jedyna].pokaz teraz swa wage w Czestochowie i jak to
u Ferdka w modzie,no i co? no i bedzie gitara !!!!

123456 - 29 marca 2015, 19:11:58 - *.133.36.1
RYSIU!!! CO? SPADEK! 6 spadek w ciągu 5 lat. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!

Tajny - 29 marca 2015, 19:35:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kotwica.. nie jest jedyną drużyną o takiej nazwie np:
Kotwica Korczyna.. czy
Kotwica kórnik
Pozdro oby tak dalej!

mar 142 - 29 marca 2015, 20:06:35 - *.net.intersiec.net.pl
Rysiek pakuj się wyjazd.Może w A klasie dasz radę.

obserwator - 29 marca 2015, 21:46:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co za bzdury o tym basenie itd..Kotwica po prostu była lepsza los zwrócił to co zabrał w poprzednich kolejkach(straty bramek w końcówkach)

NowySącz - 29 marca 2015, 22:35:10 - *.218.115.12
I co wam dało kupowanie licencji?nie macie klubu,nie macie kibiców,nie macie stadionu,nie macie nic.trzeba grać,a nie kupować licencje

NowySącz - 29 marca 2015, 22:40:49 - *.218.115.12
Może Pan Szubryt kupić kolejną licencje,ale co z tego? Na boisku nie jesteście w stanie się utrzymać.
To jest sport? To kupczenie licencjami?...kto następny Flota?a może licencja Widzewa?

kibic - 29 marca 2015, 22:55:37 - *.2.130.147
czemu nie gra waksmundski? jak w sparingach był jednym z lepszych

artikks - 30 marca 2015, 4:14:20 - *.piastlan.net
a jak wypadl soczynski, jego ojciec gral m.in w olimpii p-n, w tamtych czasach bdb zawodnik.....

bur - 30 marca 2015, 8:38:30 - *.dynamic.chello.pl
gratki!

luka-kotwa - 30 marca 2015, 11:56:29 - *.internetdsl.tpnet.pl
Byłem wczoraj na meczu i warunki były trudne,padał deszcz,wiał wiatr.W drugiej połowie drenarz już zaczynał nie przyjmować wody ale bajora jak na narodowym nie było!Warunki trudne,ale takie same dla obydwu drużyn!Kotwica zasłużenie wygrała,a tuż przed przerwą setke na 3:0 zmarnował Ropa!Było by po meczu!Wiadome było że w drugiej połowie goście ruszą bo co mają do stracenia,ale Kotwa nie popełniła błędów z poprzednich meczy i uważnie grała do końca meczu!

luka-kot - 30 marca 2015, 12:04:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
Aha,kibiców 570(tyle sprzedanych biletów)plus Ci z karnetami!Niestety pogoda nie była najlepsza to i ludzi na meczu mniej!

kibic - 31 marca 2015, 14:30:23 - *.internetdsl.tpnet.pl
Limanovia chyba się już "wypstrykała" z Kluczborkiem i teraz zostało już tylko pikowanie w dół

TomD - 31 marca 2015, 16:41:28 - *.182.211.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl