4 kwietnia 2015, 16:53:12 - akordial
Bramka Kamila Glika

Kamil Glik strzelił bramkę dla Torino w wygranym 2-1 (2-0) meczu 29. kolejki włoskiej Serie A z Atalantą. Polak rozegrał całe spotkanie. Jest to siódme ligowe trafienie Glika w tym sezonie.

4 kwietnia 2015, 15:00 - Bergamo (Stadio Atleti Azzurri d'Italia)
Atalanta BC 1-2 Torino FC
Mauricio Pinilla 74 - Fabio Quagliarella 20, Kamil Glik 39

żółte kartki: Carlos Carmona, Giulio Migliaccio, Andrea Masiello - Bruno Peres, Amauri, Matteo Darmian, Alessandro Gazzi, Daniele Padelli.

czerwone kartki: Mauricio Pinilla (90. minuta, Atalanta BC, za uderzenie rywala) - Migjen Basha (90. minuta, Torino FC, za uderzenie rywala).

sędziował: Marco Guida (Torre Annunziata).

Drużyna Kamila Glika zajmuje siódme miejsce w tabeli z 39 punktami na koncie.

aaa - 4 kwietnia 2015, 16:55:54 - *.olsztyn.vectranet.pl
skubany

max - 4 kwietnia 2015, 16:58:45 - *.hsi03.unitymediagroup.de
jeszcze jedna i bedzie lepszy od prezesa??

zks1234 - 4 kwietnia 2015, 17:00:50 - *.zambrow.net.pl
No świetny sezon Kamil.Gratulacje!!!!!😃

Papagorgio - 4 kwietnia 2015, 17:06:13 - *.internetia.net.pl
Pozostaje nam się cieszyć że Kamil wybrał grę dla Polski a nie dla Niemców bo ich obywatelstwo także posiada Gratulacje dla Kamila bo jego gra w tym sezonie to najwyższa światowa półka

MartinMix - 4 kwietnia 2015, 17:21:00 - *.220.43.218
No to może Glika powinni przestawić do ataku? widać bardziej ma predyspozycje do strzelania bramek niż do bronienia

marco - 4 kwietnia 2015, 17:24:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jaja by były, gdyby w sezonie strzelił 10 bramek

Matt26 - 4 kwietnia 2015, 17:26:48 - *.static.chello.pl
Chyba będzie transfer po sezonie.

roro - 4 kwietnia 2015, 17:32:06 - *.icpnet.pl
No to stoper wyrównał osiągnięcie "wielkiego" Bońka - 7 goli w jednym sezonie Serie A!
W sumie prezes Boniek przez 7 lat ustrzelił w lidze ledwie 31 goli, a Glik ma już 9. Gdy Żewłakow miał zdetronizować Latę w liczbie meczów reprezentacji (104A, liczone jak dawniej), to prezes Lato wyrzucił Żewłakowa z kadry i pozostał rekordzistą. (Według Gowarzewskiego jest inaczej.)

eduards85 - 4 kwietnia 2015, 17:55:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zaje***cie dobry piłkarz, oby więcej takich w kadrze Polski się znalazło trzymam kciuki za Ciebie ;)

wewegw.com - 4 kwietnia 2015, 18:01:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najlepszy piłkarz reprezentacji obok Lewandowskiego i Krychowiaka!!!

DENIS - 4 kwietnia 2015, 18:29:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl