11 kwietnia 2015, 13:00 - Jaworzno (Stadion Miejski)
Mateusz Mączyński 54, Maciej Kowalczyk 58, 79 - Tomasz Mikołajczak 22, 57, Rafał Siemaszko 90

Tychy: 1. Sebastian Przyrowski - 16. Marcel Wawrzynkiewicz (31, 28. Mateusz Mączyński), 20. Artur Gieraga, 17. Muhamed Omić, 21. Marcin Radzewicz - 10. Jakub Bąk (77, 11. Damian Nieśmiałowski), 6. Mariusz Zganiacz (9, 13. Mateusz Grzybek), 77. Rafał Kosiec, 8. Łukasz Grzeszczyk, 88. Marcin Wodecki - 19. Maciej Kowalczyk.

Chojniczanka: 24. Damian Podleśny - 6. Wojciech Lisowski, 2. Michał Markowski, 4. Piotr Kieruzel, 20. Daniel Chyła - 16. Bartłomiej Niedziela (70, 19. Łukasz Suchocki), 5. Paweł Zawistowski (80, 8. Paweł Iwanicki), 3. Krystian Feciuch, 10. Rafał Grzelak (81, 11. Rafał Siemaszko), 9. Marek Gancarczyk - 17. Tomasz Mikołajczak.

żółte kartki: Kowalczyk, Grzybek, Omić, Wodecki - Grzelak, Lisowski, Kieruzel.
czerwone kartki: Mateusz Grzybek (85. minuta, GKS, za drugą żółtą), Muhamed Omić (90. minuta, GKS, za drugą żółtą).

baron08 - 11 kwietnia 2015, 14:58:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
2 czerwone kartki w 5 minut i bramka na 3-3 w doliczonym czasie ? nie ogladalem tego meczu ale cos mi wali przekretem...

.... - 11 kwietnia 2015, 14:59:18 - *.150.158.166.internetia.net.pl
Więcej takich sędziów! A później się dziwimy, że mamy słaby poziom rozgrywek... PRECZ z drukarzem!

Detal - 11 kwietnia 2015, 14:59:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
GKS Tychy Spadek Pewne Info !!

kpina - 11 kwietnia 2015, 14:59:30 - *.play-internet.pl
Do smiesznych kibiców GKS-u jak wygrywa u siebie to Hajto jest Bogiem jak przegrywa wyjazdy to zaraz paczki płaczą. Byczyna spadek !!!

Oleeeeeee - 11 kwietnia 2015, 15:01:09 - *.play-internet.pl
Tychy dziady

j7 - 11 kwietnia 2015, 15:01:10 - *.178.004.pools.vodafone-ip.de
Mandrysz do odstrzału widzew prowadz 1:0

lol - 11 kwietnia 2015, 15:01:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Doliczone 3 minuty gry, a tracą bramkę w 93minucie Omić leży na boisku po chwili dostaje czerwoną kartkę i w 95 minucie Bramka
Omić!
Co ?
Czerwo !!!!

Max - 11 kwietnia 2015, 15:01:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew-Termalika 1:0 do przerwy Gitarka!

Rng - 11 kwietnia 2015, 15:01:56 - *.177.195.136
2 czerwone kartki w końcówce, techniczny dolicza 3 minuty, gol natomiast w 95. minucie na 3-3 ... niezły przekręt

z - 11 kwietnia 2015, 15:02:04 - *.54.0.102
Tychy niech sie ciesza ze nie przegraja... z tak gra i treneiro do 2 ligi !!!

lol - 11 kwietnia 2015, 15:04:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Źle napisałem w 93 minucie Omić leży na boisku i w 93 minucie dostaje czerwoną kartkę, a w 95 minucie wpada bramka
Przypomnę że mecz miał się zakończyć w 93 minucie a nie kończyć w 95 minucie po strzelonej bramce Chojniczanki

tomek33 - 11 kwietnia 2015, 15:05:00 - *.25.114.167
Bo zamiast grać płaczki z Tychów pewnie kładli się na ziemie dlatego sędzia doliczył dwie minuty do doliczonego czasu. I bardzo dobrze bo gra się do końca a nie patrzą się na zegar i kładą się na murawę.

do Rng - 11 kwietnia 2015, 15:07:21 - *.hsi4.kabel-badenwuerttemberg.de
Pilkarz z GKS-u lezal dlugo na murawie wiec sedzia doliczyl ten czas...wiec o przekrecie nie ma mowy

lol - 11 kwietnia 2015, 15:08:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
leżał na murawie ale w tej samej minucie dostał czerwoną kartkę

normalny - 11 kwietnia 2015, 15:09:33 - *.dynamic.chello.pl
Widzę wszyscy wrócili z meczu że wiedzą kto co i jak..

baster - 11 kwietnia 2015, 15:10:52 - *.dyn.iinet.net.au
Miejsce tyskich i widzewa jest co najwyzej w 2 lidze. 3 strzaly w meczu i 3 gole i pomyslec, ze fartem zdobyliby 3 punkty.

Max - 11 kwietnia 2015, 15:18:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew- Nieciecza 2:0 super!

drw - 11 kwietnia 2015, 15:19:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zastanawiam się dlaczego nie kontynuowano współpracy z trenerem Wolakiem , skoro z całą pewnością nie miał by on gorszych wyników niż obecne wyniki GKS. Przynajmniej mniej kasy poszło by z budżetu miasta. Teraz to już raczej bez szans na utrzymanie więc lepiej będzie postawić na lokalnego trenera i naszych wychowanków i powoli zacząć budowę drużynę, której zadaniem będzie powrót do I ligi w przyszłym sezonie.

... - 11 kwietnia 2015, 15:19:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Haha a Widzew leci i odrabia, ponieważ już wygrywa 2-0 z Niecieczą

STOMIL - 11 kwietnia 2015, 15:24:35 - *.olsztyn.vectranet.pl
Tychy spadek pewne info.

Sędzia PSK - 11 kwietnia 2015, 15:26:37 - *.toya.net.pl
Panowie nie dziękuje byle moja Byczyna się utrzymała!

Xaz - 11 kwietnia 2015, 15:29:46 - *.dynamic.chello.pl
Widzew niech się tak nie cieszy, z Termaliką teraz wygrać to żadna niespodzianka.

wiking - 11 kwietnia 2015, 15:32:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wy się Stomile nie odzywajcie ,bo zielony stolik mówi wam to coś ? My przynajmniej normalnie spadniemy w najgorszym razie albo będziemy grać w barażach ,a nie przy stoliku

11a - 11 kwietnia 2015, 15:56:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
95 min. GOL dla Chojniczanki
94 min. Co tu się dzieje. Omić leżał na boisku i chwilę później brutalnie faulował. On też zobaczył żółtą i czerwoną kartkę. GKS w dziewiątkę, a czasu coraz mniej.
93 min. Goście grają na czas. Na boisku od dwóch minut leży Kosieć. Mamy nadzieję, że sędzia Pskit uwzględni ten czas.

hju - 11 kwietnia 2015, 16:32:10 - *.dynamic.chello.pl
Ten mecz nadaje sie do ponownego przeanalizowania przez wydział sędziowski.
To jak przekręcił Pskit Tychy to są jakieś jaja

rafinia - 11 kwietnia 2015, 16:34:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez układu było Bo jak by kręcili to Tychy zwycięstwo Szkoda że GKS nie wygrał gdzie ma punktować jak nie na własnym terenie A przypomnę że gra nie do końca u siebie (Jaworzno)

rafinia - 11 kwietnia 2015, 16:38:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chojniczanka ma w składzie kilku wyjadaczy takich jak Grzelak Zawistowski Niedziela czy Mikołajczak Także 1 punkt też trzeba przyjąć A było bardzo blisko Duży niedosyt

rafinia - 11 kwietnia 2015, 16:46:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trochę Tomek odpuści w przyszłym tygodniu i może jak raz na niespodziankę w Płocku wyjdzie Jak robił mikro cykl lżejszy bo zakładam że styczniu i lutym tak jak u Wolfa to oni nie ćwiczyli To teraz powoli oni odpalą 5 razy z rzędu zwycięstwo No ja w to wieżę Szkoda że kibice tylko w skromnej liczbie oglądają mecze Bo co to jest 300 czy 500 osób! Że oni w większości wytrzymali zimę i nie zdechli to też jest cud Trochę lżej w przyszłym tygodniu Może jakiś integracyjny wyjazd rowerami do lasu zamiast ciężkiego treningu w środę czy czwartek

kuki - 11 kwietnia 2015, 16:50:48 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Wawrzynkiewicza znieśli na noszach a sędzia Chojnicom nawet kartki nie dał.
Po za tym graniem na Kowalczyka i Bąka nic nie zwojujemy...

Poiuytrewq - 11 kwietnia 2015, 17:01:04 - *.193.53.156
Nie wyglądało to źle.Szkoda.Nie można mieć żalu do nikogo.Jednak trzy punkty powinny ziostać u gospodarza.Sorki , ale nie można moeć pretensje do sędziego.Zawody prowadził poprawnie.Jak zawsze Maciek Kowalczyk na plus.GKS NIGDY NIE SPADNIE..SEBA spokojnie.Stało sie.

artur - 11 kwietnia 2015, 19:09:32 - *.146.56.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
GKS Tychy do spadku a Hajto do telewizji. Już jeden taki był (czytaj Krzysztof Przytuła), który udzielając się w sportowym okienku spuścił KS Okocimski do drugiej ligi. Gratuluję działaczom wyboru wspaniałego trenera. Kolejna kaleka i na dodatek z przemytniczą przeszłością na ławce trenerskiej. Jak długo można przyglądać się tej farsie w polskiej piłce.

ekspert - 11 kwietnia 2015, 19:12:44 - *.centertel.pl
Hajto zamiast trenować swój zespół to komentuje dla Polsatu. Wniosek jest jeden. W GKS Tychy trenera nie ma.

remands - 11 kwietnia 2015, 19:13:43 - *.internetia.net.pl
Wielka szkoda tych straconych punktów. Przekrętu z sędziowaniem nie było, sędzia doliczył czas, gdy na murawie leżeli zawodnicy.
Mecz mógł się podobać, Tychy zagrały wreszcie ofensywnie, widać było wolę walki, co pozwala mieć nadzieję na lepszą przyszłość.
Faule Omicia wcale nie były takie brutalne, ogólnie cały mecz grał poprawnie jak większość drużyny.
Ciekawy debiut Nieśmiałowskiego, który pokazał kilka ładnych zagrań. Kto wie czy nie zagra w Płocku od pierwszej minuty wobec nieobecności Kowalczyka.
Kontuzja Wawrzynkiewicza wyglądała bardzo nieciekawie, może to być nawet złamanie.
W Płocku będzie bardzo ciężko bez piłkarzy, którzy dziś wypadli.

gosc - 12 kwietnia 2015, 1:50:35 - *.107.26.250
Szkoda straty 2pkt w ostatniej akcji meczu. Mam nadzieję że powalczą z wisła o 3pkt

theman - 12 kwietnia 2015, 5:17:48 - *.hsd1.il.comcast.net
Hajto to trener na 4 lige ,razem pograc z chlopakami,trzeba miec cos w glowie ,zeby prowadzic zespol 1 ligowy:P,jaki pilkarz taki trener ,o ile jako pilkarz ambicja nadrabial ,tu niestety trzeba glowy i umiec jeszcze wiedze przekazac ,nie wystarczy widziec jak inni trenuja

przemo - 12 kwietnia 2015, 7:49:55 - *.czeladz.vectranet.pl
Tychy i Widzew powinny sie utrzymac.Wioski won z 1 ligi-Chojniczanka,Termalica,Bytovia.Awans Zaglebie,Stalowa i ROW.

michu - 12 kwietnia 2015, 9:21:37 - *.petrus.pl
DO przemo sam jesteś burak jeżeli myślisz że Chojnice to wioska spójrz na mapę to będziesz wiedział że Chojnice to miasto ty ośle leć do szkoły

normalny - 12 kwietnia 2015, 9:58:03 - *.dynamic.chello.pl
z doliczonym czasem to kwestia dyskusyjna, ale kartki to kryminał, Grzybek dostaje drugie żółtko za to że rywal na niego wpada, nawet gdyby się doszukiwać faulu tej sytuacji to na pewno nie taktyczny, na środku boiska, żółta z dupy. 2 Omica też dziwna, starcie jakich 10 w meczu, zderzyli się głowami, a on Omica wyrzuca z boiska. Pskit to po prostu baran i powinien w okręgówce sędziować.

dyw niej n - 12 kwietnia 2015, 10:53:24 - *.petrus.pl
Przemo chojnice i bytów to nie wioski po 2ge niech twój klub pierw awansuje do1 ligi i potem niech piłkarsko doprowadzize te druzyny spadną.Zazdrość cie zżera fałszywcu widać.

on - 12 kwietnia 2015, 10:58:27 - *.hsi4.kabel-badenwuerttemberg.de
normalny...pierwsza sytuacja z czerwona ewidentny ruch rąk i powalenie zawodnika z Chojnic a w drugiej wyskoczył z łokciem wiec więcej obiektywizmu proszę....

do on - 12 kwietnia 2015, 11:09:18 - *.150.158.166.internetia.net.pl
Uderzył łokciem w głowę zderzając się głową? A to dobre :D
A pierwsza czerwona kartka dyskusyjna, bo bark w bark walka na środku boiska, a zawodnik z Chojnic przewraca się jakby się zderzył z gościem, który waży grubo ponad 100. Także parodia!
Mam nadzieję, że tego pana sędziującego w I lidze w obecnym sezonie już nie zobaczymy

RED - 12 kwietnia 2015, 12:02:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do gks.Nie mieszajcie ci którzy doprowadzili sekcję prawie do upadłości.Adams z Hajto robią dobrą robotę ale potrzeba czasu gdyż drużyna tworzona jest od nowa.Trochę też jest pecha gdyż gra jest lepsza od wyników.Kapitan drużyny na rehabilitacji tyje i w pierwszym meczu łapie kontuję kolana.Omić to jakaś makabra.A koncentracja z początku meczu?To wszystko to profesjonalizm zawodników!Jego brak!!Ale będzie dobrze!!!Kondycyjnie jest super!!!

koko - 12 kwietnia 2015, 12:24:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do RED kto doprowadzil do upadlosci chyba ze ty,
teraz to pseudo treninero Hajto zrobia wraz z panem Adamskim teraz jest kasa na wszystko tylko wynikow nie ma gdzie jest porembski w rezerwach kto go sprowadzil Hajto to niech mu teraz placi.
Broniszgoscia a on ma nas wszystkich w dupie bo tylko kasa u niego sie liczy,dzisiaj Tychy za rok inny klub i tak sie kreci lody

RED - 12 kwietnia 2015, 14:01:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lody to sobie kręcili poprzednicy a szkolili nieudacznicy.Teraz jest porządek w kontraktach.Porębski robił błędy to nie gra.Jeszcze podziękujemy Hajcie!Szkoda że tak nerwowo teraz muszą grać.Sędziowie to mafia!

gosc - 12 kwietnia 2015, 19:07:10 - *.107.26.250
Hajto uratuje 1 ligę. Mamy pecha bo sędziowie ewidentnie sędziują przeciwko nam

mario - 12 kwietnia 2015, 21:03:18 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Brawo Chojniczanka! W tychach za dlugo szukali,grymasili przed runda,to ten to inni,to moze tamtego wezmiemy do skladu i co..? Ale trzeba uczciwie przyznac,ze jest jeszcze troche grania i GKS moze sie utrzymac.Uwazam,ze trener Hajto wie co robi i uratuje Tychom I lige.A Chojniczanka to niezle poukladany klub i ten remis 3-3 to mecz walki z obu stron.Szacunek dla jednych i drugich.

o - 18 kwietnia 2015, 18:28:41 - *.dynamic.chello.pl