11 kwietnia 2015, 15:00 - Brzesko (Stadion Miejski)
Okocimski KS Brzesko 0-0 Znicz Pruszków

Okocimski KS: 1. Robert Błąkała - 4. Mateusz Wawryka, 21. Arkadiusz Ryś, 23. Radosław Jacek, 5. Jakub Baran - 16. Paweł Pyciak (63, 17. Patryk Bryła), 18. Arkadiusz Lewiński, 8. Michał Guja (72, 13. Sani Goringo Abubakar), 10. Wojciech Wojcieszyński, 9. Kamil Białkowski (84, 6. Wojciech Dziadzio) - 11. Jurij Hłuszko.

Znicz: 1. Michał Bigajski - 4. Andrzej Niewulis (75, 22. Krzysztof Kopciński), 8. Arkadiusz Jędrych, 14. Piotr Gurzęda, 3. Michał Kucharski - 21. Bartosz Żurek (60, 13. Patryk Kubicki), 20. Paweł Tomczyk, 18. Adam Dobosz, 11. Daniel Nawrocki (60, 7. Maksymilian Banaszewski), 10. Daniel Kraska - 9. Maciej Górski.

żółte kartki: Jacek, Ryś, Dziadzio - Żurek, Banaszewski, Górski.
czerwone kartki: Arkadiusz Ryś (69. minuta, Okocimski KS, za drugą żółtą), Radosław Jacek (89. minuta, Okocimski KS, za drugą żółtą).

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 250.

źródło: własne / futbol24.com / Okocimski KS Brzesko / Znicz Pruszków / PZPN

kodimks - 11 kwietnia 2015, 17:05:15 - *.30.249.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pierwsza liga nie dla Znicza...

dejavu - 11 kwietnia 2015, 17:06:46 - *.play-internet.pl
Powtórka z Pruszkowa 0:0 i gospodarze kończyli w 9 tylko,że w pierwszym meczu gospodarze grali w 9 pół godziny

ziga - 11 kwietnia 2015, 17:18:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Brzesku powinna być III liga MAKSIMUM i granie swoimi!

czesiek - 11 kwietnia 2015, 17:42:21 - *.centertel.pl
Parodyści kontra zamulacze więc wynik chyba nie powinien nikogo zdziwić.Idźcie na plażę i nie denerwujcie kibiców.

juzek - 11 kwietnia 2015, 21:13:21 - *.centertel.pl
Okocimski zagrał dobry mecz i na tle wyżej notowanego rywala i faworyta tego meczu wyglądał dużo lepiej. Brawo. Może czas uwierzyć w siebie piłkarze Okocimskiego. Żółte kartki i w konsekwencji czerwone dla graczy z Brzeska jak najbardziej zasłużone choć złapane w głupi sposób.

oko - 11 kwietnia 2015, 21:50:23 - *.centertel.pl
Najsłabszy mecz Okocimskiego w tej rundzie. Tragedia!!