11 kwietnia 2015, 17:18:42 - mistico
Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwie bramki, a jego Bayern München wygrał 3-0 (1-0) na własnym stadionie w meczu 28. kolejki Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt. Polski napastnik ma na swoim koncie szesnaście ligowych trafień w tym sezonie.

11 kwietnia 2015, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 3-0 Eintracht Frankfurt
Robert Lewandowski 15, 66, Thomas Müller 82

żółte kartki: Dante - Alexander Madlung.

sędziował: Markus Schmidt (Wirtembergia).
widzów: 75 000.

Lewandowski rozegrał cały mecz. Bayern jest liderem z dorobkiem 70 punktów.

Matt26 - 11 kwietnia 2015, 17:20:24 - *.static.chello.pl
Nie ma Holendra samoluba i Lewy od razu odżył.

j - 11 kwietnia 2015, 17:20:57 - *.centertel.pl
Grubo Robert

Mądry - 11 kwietnia 2015, 17:21:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ładne gole,świadczące o dobrym wygimnastykowaniu.

MNK - 11 kwietnia 2015, 17:22:55 - *.dynamic.chello.pl
Pierwszy gol - Weltklasse!

Darek - 11 kwietnia 2015, 17:28:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@MNK - Pierwszy gol to akurat był ze spalonego, co nie zmienia faktu że ładny

Krzysiek - 11 kwietnia 2015, 17:29:41 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Nie ma łysego to Robert błyszczy, brawo! Korona króla strzelców w zasięgu ręki, oby tak dalej!

Woo-Cash - 11 kwietnia 2015, 17:32:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwszy gol ze spalonego, a jak Muller strzelał, to spalonego nie było.

do_@Darek - 11 kwietnia 2015, 17:36:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z ...y nie ze spalonego był pierwszy gol. Kamera była na linii szesnastki, a RL z obrońcą bliżej bramki, już w polu karnym - dlatego niektórym mogło się tak wydawać. Mylący skrót kamery i tyle.

olo - 11 kwietnia 2015, 17:46:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ładnie Ania z nim ćwiczy:-). Dobrze że ta samolubna pipa nie gra.

wolgang - 11 kwietnia 2015, 17:49:50 - *.CNet.Gawex.PL
Obok Carlosa z wolnego najładniejszy gol jaki widzaiłem

robben - 11 kwietnia 2015, 18:41:31 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
@wolgang - to mało w życiu widziałeś...

mitt - 11 kwietnia 2015, 18:48:38 - *.adsl.inetia.pl
Brawo RL widać jak świetnie się rozwija w Bayernie. Brawo.

i - 11 kwietnia 2015, 19:25:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I ja się pytam gdzie są teraz ci wszyscy napinacze, którzy pisali że w Bayernie będzie tylko ława?

Mądry - 11 kwietnia 2015, 19:51:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:i
Wygrywa rywalizację z napastnikiem który zbliża się do "40"
Więc nie prowokuj...nie pytaj.

as - 11 kwietnia 2015, 20:50:52 - *.emouse.pl
Pierwszy gol stadiony świata! zresztą Robert to klasa światowa, szkoda że się nie posępił na hat-tricka, bo była szansa

eduards85 - 12 kwietnia 2015, 3:05:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wszyscy macie rację, jak egoista Robben nie gra, to Lewandowskiemu od razu lepiej idzie, brawo Lewy!!!

seseba - 12 kwietnia 2015, 9:20:01 - *.play-internet.pl
Chyba Robercik mial jeszcze ze 3 patelnie, no ale dwie bramki tez super. Oby tak dalej

Adam - 12 kwietnia 2015, 17:03:19 - *.play-internet.pl
Goooool goooool gool gol gol gol gol gol !!!