11 kwietnia 2015, 17:00 - Legnica (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 1-1 Stomil Olsztyn
Jorge Kadú 80 (k) - Roman Maczułenko 28

Miedź: 1. Dominik Budzyński - 26. Adrian Mrowiec, 6. Jakub Księżniakiewicz, 24. Tomasz Midzierski, 5. Adrian Woźniczka - 4. Wojciech Łobodziński, 16. Radosław Bartoszewicz (53, 8. Adrian Cierpka), 10. Yannick Kakoko (71, 23. Jorge Kadú), 7. Mateusz Szczepaniak, 29. Marcin Garuch - 9. Tadas Labukas (81, 14. Jakub Chrzanowski).

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 12. Michał Trzeciakiewicz, 27. Tomasz Wełna - 24. Karol Żwir (84, 15. Arkadiusz Mroczkowski), 21. Łukasz Jegliński, 7. Paweł Głowacki, 11. Wołodymyr Kowal, 8. Piotr Głowacki - 22. Roman Maczułenko (90, 3. Rafał Remisz).

żółte kartki: Bartoszewicz, Midzierski - Czarnecki, Piotr Głowacki, Trzeciakiewicz, Skiba, Kowal.

sędziował: Jarosław Rynkiewicz (Zielona Góra).
widzów: 1800.

źródło: własne / Miedź Legnica

Pele - 11 kwietnia 2015, 18:54:54 - *.play-internet.pl
Stomil to drużyna bez budżetu , ale za to z charakterem. Brawa za wynik i walkę. Stomil Ponad Wszystko

100mil - 11 kwietnia 2015, 18:55:00 - *.play-internet.pl
cyganie vs aryjczycy

Tepes - 11 kwietnia 2015, 18:55:04 - *.olsztyn.vectranet.pl
Szkoda szkoda, można było wywieść 3 pkt

p - 11 kwietnia 2015, 19:09:21 - *.opera-mini.net (*.22.64.125, 212.2.96.15)
to było pewne,że Stomil dwa tygodnie temu odpuścił mecz widzewowi,tak samo jak dzisiaj Nieciecza.Miedź nie odpuściła i wygrała wysoko.

Ja - 11 kwietnia 2015, 19:11:12 - *.legnica.vectranet.pl
Słabo z ławką Miedzi... która mogła przegrać to po kolejnym i kolejnym nieporozumieniu w obronie. Skończyło się na 1 punkcie, a po tej bramce z karnego dopiero jakby się obudzili z przodu. Ciekawe co oni na tym treningu robili, że z 11 wypadł bramkarz, 2 obrońców, a z ławki Feruga. Niech się zastanowią nad zmianami, bo Kadu powinien grać dłużej. Nie marnujmy potencjału. Szczepaniak nie miał dnia i powinien zejść w 65 minucie niezależnie od tego jak zagrał tydzień temu.
Zapominany - choć poniekąd się cieszymy, że Miedź nie przegrywa - i gramy dalej. Oby w optymalnym składzie. Powodzenia!

wswka - 11 kwietnia 2015, 19:41:59 - *.play-internet.pl
Do ekspert. Widzisz jakiego debila z siebie zrobiles tym wpisem? No pochwal sie ekspercie ....

jupek - 11 kwietnia 2015, 19:48:35 - *.centertel.pl
Pierwsza połowa bez historii. Gadanie, że Miedź nie żyje już meczem z Widzewem można między bajki włożyć. Miałem wrażenie, że oni sądzili, że mecz wygra się sam. Grali bez polotu, wolno i schematycznie. Nie ogarniam sytuacji, w której Stomil zdobył bramkę. Muszę na spokojnie obejrzeć tą sytuację z 30 razy w necie to może zrozumiem. Napastnik przy końcowej linii boiska, obok niego trzech obrońców, mogą zrobić mu wszystko, a nie robią nic.
Druga połowa to momentami Miedź, którą chce oglądać. Wojtek jak wino. Garuch stały wysoki poziom.
Jedna rzecz mnie zastanawia, a za chwilę zacznie martwić. Czy faktem jest konflikt pomiędzy Labukasem a pozostałymi zawodnikami Miedzi. Zarówno w meczu z Widzewem ( w którym zresztą Tadek ostentacyjnie nie cieszył się po golu Garucha ) jak i w tym meczu inni zawodnicy, np. Szczepaniak go nie zauważali i nie podawali mu.
Panie Kudyba, trybuny to widzą. Musi Pan reagować.
Nic to. Remis trzeba wziąć na klatę. Ale szkoda bo zwycięstwo podbudowałoby drużynę.
Ładna pogoda. W pierwszej połowie nie było na co patrzeć zatem naszą uwagę przykuwała piękna Pani Woźniczka. Przy okazji przyuważyłem Zasadę, który już chyba zardzewiał, spruchniał i obszedł mchem.

johnrambo - 11 kwietnia 2015, 19:54:09 - *.legnica.vectranet.pl
Gdyby Miedź przegrała to bym nie był zdziwiony bo szło dzisiaj fatalnie. Nie zastanawia Was kto powinien pracować bardziej nad formą - Mrowiec czy Kadu? Kurde no Mrowiec jest tak ociężały i wolny, że nie nadaje się na obronę. Może na jedno, dwa szybkie podania ale nie (jak ciągle próbuje) ofensywny pomocnik. Midzier dzisiaj przebił samego siebie - może jeszcze jaja bolą po ostatnim meczu. Takie paniczne wybicia robił "jak młody". Dużo niepokoju w obronie - mam nadzieję, że Kevin "viva" Lafrance wróci bo daje więcej spokoju. Szczepaniaka też dzisiaj mało na boisku. Gary nieźle, jak zawsze dużo serca zostawił. Labukas to jakaś porażka w tym meczu (wcześniej też bez wielkich rewelacji). Bezsensowne długie podania górą, gdzie większość górnych piłek zbierali olsztynianie. Księżniakiewicz nie idealnie ale nieźle jak na debiut. Łobo na plus - gdyby tylko środek zagrywał z głową (vide ostatnia akcja) to było by więcej sytuacji. Oba gole w meczu wpadły w prezencie - banalny błąd obrony i nastrzelona ręka, dały 1:1. Szkoda, że Miedź nie poszła za ciosem.
Ogólnie w grze Miedzi brakuje tempa, szybszego rozegrania. Ja wiem, że tiki-taka się nie sprawdza ale bezsensowne holowanie piłki przez 2-3 obrońców też się nie uda.
Hej Miedź!

K. - 11 kwietnia 2015, 20:30:34 - *.play-internet.pl
Czy pomimo zakazu Stomil obecny na trybunach Miedzi?

autobus - 11 kwietnia 2015, 20:35:35 - *.legnica.vectranet.pl
Na farcie remis mamy, ale ważny i punkt, Kudyba mówił, że wszyscy zdrowi, a tu takie zmiany, chyba, że go trochę poniosło i myśli, że już się utrzymaliśmy . . . Z wcześnie na takie eksperymenty, jeśli to eksperymenty . . .
Hej Miedź !

JohnnyB - 11 kwietnia 2015, 22:28:49 - *.legnica.vectranet.pl
do jupek - Jak się ogląda trybuny, to później bramek się nie widzi )) A Zasadę to faktycznie już częściej na spacerze w Galerii Piastów widać niż na placu.
Miedzianka musi w Legnicy wygrywać i trawę gryźć, inaczej nie będzie więcej niż 3 tysiące na trybunach...

rdrr - 12 kwietnia 2015, 6:21:17 - *.dynamic.chello.pl
100 mil był lepszejszy w tym meczu winien wygrac 12-0 awans jest pewnikiem a długi spłaca sprzedając oświetlenie stadionowe także Barsso uważaj nadchodzimy

Dror - 12 kwietnia 2015, 7:20:16 - *.ust.tke.pl
widzów ilu- piszcie na meczach I ligi?!

van - 12 kwietnia 2015, 8:52:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
FC Śląska raczej nie awansuje...z dziesiątego miejsca.

1976 - 12 kwietnia 2015, 11:11:46 - *.10.70.1
Słabo to wygladało i trzeba ten pkt z Stomilem szanowac. Miedz slabo Stomil tez, bramke otrzymał w prezencie a druga najgrozniejsza szanse mialt tez po drugim prezencie od piłkarzy Miedzi

@johnrambo - 12 kwietnia 2015, 12:52:38 - *.play-internet.pl
Człowieku nie znasz się. Jeżeli dla Ciebie Łobo zagrał nieźle, Księżniakiewicz nie najgorzej, a Labukas to porażka, to nie masz pojęcia o piłce. Łobo całkowicie bez formy, praktycznie zero udanych dryblingów o wrzutkach nie będę wspominał. Od gościa z taką przeszłością trzeba więcej wymagać. Księżniakiewicz wspólnie z Mrowcem zawalili bramkę, ogólnie dużo chaosu z jego strony ale jest bardzo młody i nie ma co mieć pretensje, niech gra i się ogrywa. Labukas jako jedyny oddał trzy celne strzały na bramkę, potrafi przyjąć piłkę z obrońcą na plecach i uderzyć.

Cygan - 12 kwietnia 2015, 13:45:28 - *.13.233.76.koba.pl
Śmiejecie się z naszych patelni. Smiejce się. Sędzia wioł ich kilkanaście+flacha i miał być karny w końcówce i co? Był! śędzia uczciwy!

mag - 12 kwietnia 2015, 20:58:56 - *.free.aero2.net.pl
Ciekawe po co drużyna, która ma pewne utrzymanie i super komfortową resztę sezonu gra taki antyfutbol. Gra na czas, symulowanie kontuzji, po prostu obciach. Jak brakuje kasy pokaż się jeden z drugim w lidze i idź grać gdzie indziej a tu antyfutbol. Bramkarz olsztyński błaznem miesiąca I ligi.
Mrowiec o 10 kilo młodszy to może i był dobry, teraz to cień piłkarza

the core - 12 kwietnia 2015, 21:34:19 - *.olsztyn.mm.pl
@mag: co bierzesz? odstaw...

Andy - 13 kwietnia 2015, 15:10:25 - *.toya.net.pl
Miedziani ! Z Widzewem wyszedł wam mecz nawet nie rundy,ale całego sezonu. Ze Stomilem powietrze zeszło. Chyba jednak była to napinka na Wojciecha S.