Olimpia: 69. Michał Wróbel - 3. Adrian Bielawski (67, 99. Patryk Szymański), 2. Michał Łabędzki, 28. Michal Piter-Bučko, 6. Adam Banasiak - 7. Robert Szczot (38, 19. Maciej Rogalski), 29. Rok Elsner, 14. Dariusz Kłus (46, 8. Kamil Kurowski), 10. Denis Popovič, 9. Marcin Kaczmarek - 21. Arkadiusz Aleksander.

Pogoń: 1. Andrzej Witan - 4. Jan Grzesik, 6. Marcin Paczkowski, 2. Tomasz Lewandowski, 15. Jarosław Ratajczak - 77. Chirri (71, 26. Dawid Dzięgielewski), 82. Nico Chietino, 10. Piotr Kosiorowski, 8. Antonio Calderón (90, 22. Damian Guzek), 21. Cezary Demianiuk - 9. Donald Djoussé (79, 11. Adrian Dziubiński).

żółte kartki: Kłus, Rogalski, Łabędzki - Chietino, Kosiorowski, Lewandowski, Grzesik, Witan, Dzięgielewski.

tom - 11 kwietnia 2015, 18:58:45 - *.dynamic-ra-4.vectranet.pl
brawo za ambicje pogoń...mogło byc 0-2

mkukf - 11 kwietnia 2015, 18:59:39 - *.siedlce.domtel.com.pl
Super...Oby to był dobry początek...

zczymdolud - 11 kwietnia 2015, 18:59:50 - *.247.c92.petrotel.pl
No tak, Olimpia na awans nie ma szans to już handluje meczami. Gdyby nie bramkarz broniący 1na1 skończyłoby się 0-4, co za farsa. 0 wstydu

piotrmi71 - 11 kwietnia 2015, 19:00:15 - *.elblag.vectranet.pl
Olimpia Jak Termalika ODPUSZCZA!

fan - 11 kwietnia 2015, 19:01:32 - *.siedlce.vectranet.pl
Ten wynik pokazuje że walczymy
Braki umiejętności nadrabiamy serduchem....
Teraz czekam na opinnię pesymistów !!!!

katon - 11 kwietnia 2015, 19:02:06 - *.dynamic.chello.pl
polska liga....mizeria i handel....

Kuba - 11 kwietnia 2015, 19:02:36 - *.107.110.73
I co z tego czy ktoś odpuszcza czy nie. Skoro osiągnął swój cel punktowy to może robić co chce.

Anty pskit - 11 kwietnia 2015, 19:06:49 - *.dynamic.chello.pl
Spółdzielnia działa...

z Siedlec - 11 kwietnia 2015, 19:07:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pogoń przegrywa z Chrobrym u siebie, a za tydzień wygrywa w Grudziądzu. Chyba dostane zawału serca.

do katon - 11 kwietnia 2015, 19:09:28 - *.siedlce.vectranet.pl
Ty katon co sugerujesz ? Myślisz że Pogoń stać na opłacenie zwycięstwa ? Puknij się w swój pusty ba...ak i posłuchaj jakie echo się rozchodzi. Tak samo pusto jest w kasie Pogoni.

kalost - 11 kwietnia 2015, 19:14:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A miało być kolejne trzy punkty a jest wielkie G i bonus dla Pogoni. Olimpii z Mazowieckimi Zespołami gra się kiepsko z Dolcanem też przegrają to jest pewne

max - 11 kwietnia 2015, 20:31:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak grał Grzesik ?

znawca - 11 kwietnia 2015, 21:12:12 - *.neanet.pl
@max: Nie wiem, nie widziałem meczu.

kibic - 11 kwietnia 2015, 21:12:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pamietajcie ze przed sytuacjami sam na sam z bramkarzem Olimpii to ....Olimpia powinna miec DWA karne !!! Wiec wynik mogl byc calkiem inny ale obiektywnie bylo minelo Olimpia o nic juz nie gra a tak to wyglada na wiosne ze zespoly grajace o nic przegrywaja z druzynami z dolu tabeli ktore ambitnie walcza o punkty potrzebne do utrzymania.

maras70 - 12 kwietnia 2015, 1:46:28 - *.chelmno.mm.pl
Po prostu Pogoni się chciało bardziej niż Olimpii i to cała prawda o meczu, stąd taki wynik. Gratulacje dla Siedlec.

neon - 12 kwietnia 2015, 8:38:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Te Siedlce całkiem dobrze sobie radzą na wyjazdach ,dwa tygodnie temu wybronili się w Lubinie teraz niespodzianka...co i tak nie zmieni faktu że polecą bo u siebie grają piach..W Grudziadzu natomiast jeszcze wierzyli w cud ale bańka prysła właśnie w tym meczu...

Poiuytrewq - 12 kwietnia 2015, 9:22:44 - *.193.53.156
Denis co z tobą.!!!!Zepsuli cię w tej Olimpii.

Max - 12 kwietnia 2015, 10:12:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ha ha. Zaczynaja sie kolejki cudow!

jac - 12 kwietnia 2015, 17:46:33 - *.233.225.196 (*.31.15.52)
Ci co piszą o ustawkach, handlu są jak to twierdzi jeden prezes "niezbyt mądrzy". Olimpia zagrała tragicznie, była walka ale zabrakło pomysłu i szczęścia. Poza tym obiektywnie trzeba stwierdzić, że Pogoń prezentowała się bardzo dobrze szczególnie w 1 połowie. Byli szybcy, zorganizowani z wielkim sercem do gry i gdyby nie Wróbel mogło spokojnie być 0-3 i nikt nie mógłby mieć pretensji. Mam wrażenie, że Olimpia jest źle przygotowana do sezonu, brakuje płynności w grze. motoryki i ze skutecznością jest fatalnie.

Kaszopomer - 12 kwietnia 2015, 18:58:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
nie

Kaszopomer - 12 kwietnia 2015, 19:03:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie tak miało być ale cóż nie udało się Olimpii wygrać bo może za bardzo wierzyli a tak na prawdę W Grudziądzu każdy może z Olimpią wygrać i co dziwne że jak Olimpia pierwsza traci bramkę to mecz przegra lub zremisuje

Ciechan - 12 kwietnia 2015, 19:44:47 - *.siedlce.domtel.com.pl
Pytanie do kibiców Olimpii którzy byli na meczu: Jak wyglądała gra gości?

Boateng - 12 kwietnia 2015, 23:40:18 - *.50.134.230
Drużyna emerytów z Grudziądza, bezsensu, żeby na zapleczu nie grali młodzi chłopacy tylko prawie sami po 30 i kilku 35 lat.