12 kwietnia 2015, 17:54:01 - maciejko
Gol Dariusza Brzyskiego

Polski obrońca Dariusz Brzyski strzelił bramkę dla CS Grevenmacher w wygranym 2-1 (0-0) meczu 20. kolejki luksemburskiej ekstraklasy z UN Käerjéng 97. To drugie ligowe trafienie Polaka, Brzyski rozegrał cały mecz.

12 kwietnia 2015, 16:00 - Bascharage (Käerjenger Dribbel)
UN Käerjéng 97 1-2 CS Grevenmacher
Cristiano Pereira 90 - Michael Bechtold 69, Dariusz Brzyski 75

żółte kartki: Pit Hess - Mathieu Trierweiler, Inas Šehović.

sędziował: Renaud Potier (Francja).
widzów: 229.

Po 20 rozegranych meczach CS Grevenmacher zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów.

bobo - 12 kwietnia 2015, 18:06:56 - *.215.35.117