spec - 12 kwietnia 2015, 18:31:26 - *.231.31.39.koba.pl
legionowia by w finale pp zagrała spokojnie

kosa - 12 kwietnia 2015, 18:31:32 - *.dynamic.chello.pl

dakos - 12 kwietnia 2015, 18:32:16 - *.dynamic.chello.pl
jaki wynik koncowy?wszedzie podawane jest 1-1

Qbek - 12 kwietnia 2015, 18:33:25 - *.stargard.mm.pl
Macie problemy z czytaniem? 2-1

Qbek - 12 kwietnia 2015, 18:36:53 - *.stargard.mm.pl
Ile Błękitu w Legionowie? 3000 ?

kazik - 12 kwietnia 2015, 18:37:50 - *.cable.smsnet.pl
W życiu niema nic za darmo i Błękitni niestety jeszcze nieraz zapłacą za przygodę w pucharze.Czy było warto? Trzeba spytać Błękitnych.Na awans szans raczej niema.

Qbek - 12 kwietnia 2015, 18:38:01 - *.stargard.mm.pl
To po co tu wchodzisz skoro ufasz fortunie?

Przemo - 12 kwietnia 2015, 18:39:31 - *.via.zamek.net.pl
Na livesport.pl też jest 1:1

Qbek - 12 kwietnia 2015, 18:40:47 - *.stargard.mm.pl
Dobra napiszę wprost bo gimby nie czają: Legionovia wygrała 2-1

emperator - 12 kwietnia 2015, 18:41:48 - *.unity-media.net
to jest liga amatorska wiec wszystkie strony maja problemy z aktualnym wynikiem szczegolnie jak pada w ostatniej minutcie

Kongo - 12 kwietnia 2015, 19:14:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ciekawe co na to pan Kowalczyk, miałbyć spokojny awans cytuje "Jestem pewien" XD

dakos - 12 kwietnia 2015, 19:19:16 - *.dynamic.chello.pl
ktos sie orientuje co tam se stalo? Czytajac relacje z meczu , mecz zostal niby zakonczony po czym znow wznowiony i padla bramka

xyz - 12 kwietnia 2015, 19:20:37 - *.agh.edu.pl (*.168.75.175)
Żadne osiem minut tam nie było doliczane, relka sobie dośpiewała, że zaczęli drugą połowę ok. 17:30 i tak szedł ich zegar, że jak dostali info o golu, który był w normalnym czasie doliczonym, to u nich pokazał się w 90+8.

xyz - 12 kwietnia 2015, 19:21:51 - *.agh.edu.pl (*.168.75.175)
A koniec meczu przy 1-1 sobie wymyślili w relce, bo "już nic nie strzelą". No niestety, strzelili.

miki - 12 kwietnia 2015, 20:07:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Błękitni zmęczeni po pucharze

b - 12 kwietnia 2015, 20:27:12 - *.158.218.60.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co za znawcy tu piszą? Błękitni nie walczyli i nie walczą o awans, tylko o środek tabeli...może za rok zawalczą.

lego - 12 kwietnia 2015, 20:29:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
daremna ta drużynka błękitnych,w pucharze każdy ich lekceważył,a tu jest inaczej,i reszta ich ogrywa jak chce i kiedy chce.

olo - 12 kwietnia 2015, 20:34:10 - *.szczecin.mm.pl
A Inczewski najlepszy strzelec na ławce...

mario - 12 kwietnia 2015, 20:46:00 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Gratulacje dla Legionovii! Juz emocje po pucharze opadly, teraz czas na zderzenie sie z rzeczywistoscia czyli Blekitni Stargard beda nadal sredniakiem w tej II lidze. Ich trener po jesienii zapragnal awansu,ale z czym na salony???

gryzoń - 12 kwietnia 2015, 20:49:16 - *.205.179.37
podobno mecz zakonczony wynikiem 1:1

KIBICzL-wa - 12 kwietnia 2015, 21:00:04 - *.legionowodom.pl
Magia półfinalisty Pucharu Polski ściągnęła na trybuny więcej kibiców niż zwykle.Do przerwy Novia wybijała piłkę z linii bramkowej trzy razy,nasi obrońcy nie mieli najlepszego dnia,a druga połowa to potwierdziła.W 75min.Lewicki doznał urazu biodra ,leżał na murawie i był opatrywany przez dwie minuty,sędzia doliczył 5 minut i dokładnie po upływie 95min.zakończył mecz.Po wyrównującej bramce Błękitni osiągnęli dużą przewagę i kibice drżeli o końcowy wynik.Szacunek i brawa dla Szymona Lewickiego,który grał z bolącym biodrem. Zagryzł wargi i nie poprosił trenera o zmianę tylko grał do utraty tchu.W 93min.strzelił bramkę w swoim stylu-głową ,nie miał już sił cieszyć się z jakże ważnego gola i przyjmował gratulacje na leżąco.Dzięki tym trzem punktom prawdopodobnie L-novia utrzyma się w II lidze.W drugiej połowie Novia opadła z sił i zadawałem sobie pytanie która drużyna grała dogrywkę z Lechem.

biegus - 12 kwietnia 2015, 21:25:43 - *.play-internet.pl
blekitni pozdro z sosnowca .

KONRAD - 12 kwietnia 2015, 22:00:38 - *.centertel.pl
Błękitni już swoje zrobili w tym sezonie dochodząc do półfinału Pucharu Polski.Jeszcze wiele lat później będzie to wydarzenie żyło w pamięci kibiców w całym kraju.A kto w tym sezonie awansował czy spadł z II ligi to będą pamiętać tylko kibice tych drużyn,których to spotkało.

emigrant - 12 kwietnia 2015, 22:09:25 - *.free.aero2.net.pl
Błękitni nigdy nie grali o awans i w przyszłym sezonie też nie będą, w klubie wcale nie jest tak wesoło, szkolenie młodzieży leży (zobaczcie tabele grup młodzieżowych- jakie metropolie są przed nami), stadion i baza treningowa to jedna wielka porązka a ta niby nowa trybuna do się nadaje na rozgrywki szkolne. Nawet odwieczna rywalizacja o kasę z bezmyślnie prowadzoną Spójnią (niby drugi poziom rozgrywek ale śmieszny, amatorski poziom i gra emerytami bez jakiekolwiek wizji na przyszłosć) nic nie da bo w Błękitnych nie ma ludzi z wizją (włącznie z prezesem)....fajnie o nas piszą ale za dwa lata nadejdzie refleksja i realna ocena tego co nas czeka...obym się mylił ale uwazm że predzej w Spójni zmądrzeją niż Błękitni wykorzystają taka sytuację

Oranżada - 12 kwietnia 2015, 23:05:17 - *.play-internet.pl
To legionovo to jakieś nieporozumienie nie miasto. Jak nue nie dymią pod policja to nawet na mecze nie chodzą bo marne zainteresowanie sportem w tym mieście

leo - 13 kwietnia 2015, 0:04:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jako kibic z Legionowa cieszę się ze zwycięstwa mojej drużyny w doliczonym czasie gry (sędzia doliczył 5min). Obydwie bramki Legionovia strzeliła po bardzo ładnych akcjach, ale to Błękitni zagrali zdecydowanie lepszy mecz. Panowali na boisku praktycznie przez całe spotkanie, grali dokładnie, szybko, z pomysłem i mieli kilka okazji na strzelenie bramki, ale zabrakło im szczęścia. Mieli tylko moment kiedy Gospodarze opanowali grę i przez dłuższy czas posiadali piłkę zagrażając bramce Błękitnych (ok.60 minuty) ale chwilę potem doprowadzili do wyrównania.
Po meczu miałem okazję rozmawiać z zawodnikami Błękitnych (spotkaliśmy się w Biedrze ;-) ) i usłyszałem, że byli podłamani psychicznie po meczu PP z Legią.
Gratulacje dla Legionovii. Wynik idzie w świat!!!

leo - 13 kwietnia 2015, 0:34:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sprostowanie do postu powyżej: Oczywiście w PP z LECHEM :-)

borek - 13 kwietnia 2015, 1:29:46 - *.static.ip.netia.com.pl
a Pustelnik pauzował za kartki czy miał 2-gą zmianę?

pasiak - 13 kwietnia 2015, 9:42:42 - *.static.chello.pl
Konrad w czym będzie żyło? Były już podobne sytuacje w pucharze, kluby z trzeciego poziomu rozgrywek dochodziły nawet do finału i to, że fanom Błękitnych się wydaje, że ich sukces jest wyjątkowy, najlepiej świadczy o tym, jak szybko odchodzą one w zapomnienie.

jupek77 - 13 kwietnia 2015, 11:03:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
Zagłębie Lubin po słowie z Błękitnymi.
Robią układ huligański.
Zagłębiu zaimponowała liczba wyjazdowa kumatych z Błękitnych na PP z Lechem. Coś koło 3 k.
A....
i Lech odmówił im pikniku.

bolak - 13 kwietnia 2015, 14:06:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do redakcji 90 minut. Piszcie dokładnie w której minucie padła bramka po 90 tej. w meczu Legionovia - Błękitni bramka padła w 95 minucie a nie w 90 tej jak piszecie. To tak dużo napisać 90+5 ?

bolak - 13 kwietnia 2015, 14:11:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Lewicki chyba 11 bramek strzelił a w Dolcanie nie dano mu pograć mimo że po odejściu Piątkowskiego i Zjawińskiego mają deficyt skutecznych napastników.

KONRAD - 14 kwietnia 2015, 3:12:31 - *.centertel.pl
Do Pasiak: Kibice pamiętają jak słabszy zespół wygra z mocniejszym,który gra w wyższej lidze.Nie zdarza się to często w półfinale czy finale Pucharu Polski dlatego wg mnie jeszcze długie lata w Polsce Błękitni będą rozpoznawalni wśród kibiców za swoją grę w edycji 2014/15.

Ino_KSG - 14 kwietnia 2015, 9:34:31 - *.3s.pl
Kiedyś Czarni Żagań doszli do finału w 1965r. chyba i mieli grać w PZP z West Ham United ale ich PZPN niy zgłosioł do rozgywek. Debile bali sie kompromitacji bo Czarni to byli 3 ligowcy.

yhy ;] - 15 kwietnia 2015, 18:13:18 - *.177.143.130.bransat.pl
zapomniałeś że dwa razy w 1/4 i półfinale Czarnym dopisało szczęście bo był rzut monetą .

jacekle - 19 kwietnia 2015, 0:38:33 - *.mannet.pl
Jechałem autobusem i jak byk było napisane na LiveScore że 1:1 koniec meczu. Teraz wchodze na Beta i wygrana moja jednak.