17 kwietnia 2015, 18:00 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)

Korona: 22. Vytautas Černiauskas - 44. Paweł Golański, 4. Piotr Malarczyk, 32. Radek Dejmek, 28. Leândro - 10. Luís Carlos, 87. Aleksandrs Fertovs, 6. Lukas Klemenz, 11. Olivier Kapo, 5. Serhij Pyłypczuk (58, 27. Jacek Kiełb) - 18. Rafael Porcellis (66, 9. Przemysław Trytko).

Ruch: 30. Matúš Putnocký - 15. Martin Konczkowski, 51. Rafał Grodzicki, 32. Marcin Malinowski, 23. Paweł Oleksy - 90. Eduards Višņakovs (81, 7. Jakub Kowalski), 4. Łukasz Surma, 16. Bartłomiej Babiarz, 10. Filip Starzyński, 13. Rołand Gigołajew (76, 5. Marek Zieńczuk) - 9. Grzegorz Kuświk (90, 11. Michał Efir).

żółte kartki: Kapo - Višņakovs, Grodzicki.

sędziował: Marcin Borski (Warszawa).
widzów: 7686.

Suseł - 17 kwietnia 2015, 19:51:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejny epicki mecz na poziomie klasy A. Na szczęście obie drużyny będą grały o utrzymanie.

Piotruś - 17 kwietnia 2015, 19:51:46 - *.adsl.inetia.pl
Pierwszy!
Słaby mecz...

dsw - 17 kwietnia 2015, 19:52:53 - *.play-internet.pl
KIEŁB ty buty czyścić piłkarzom Błękitnych a nie grać w Ex

R - 17 kwietnia 2015, 19:53:08 - *.205.165.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2 polowa lepszo mogli my cos strzylic trudno ... o 1 polowie lepi nie pisac w wykonaniu Niebieskich

kupis18 - 17 kwietnia 2015, 19:53:33 - *.dynamic.chello.pl
Przy tym co teraz pokazują drużyny oby te dwie spadły a Zawisza się utrzymała chociaż walczą i grają milej dla oka

Widz - 17 kwietnia 2015, 19:54:08 - *.1.74.91
Duzo szumu malo wiatru. To tyle o tym meczu.

Ostry - 17 kwietnia 2015, 19:54:16 - *.ists.pl
Mecz słaby, ale doping na trybunach elegancki miło się dzięki temu oglądało...

R - 17 kwietnia 2015, 19:54:29 - *.205.165.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Suseł no fakt ostatnio mecz tvp lechia legia powalał na kolana :/

slazak - 17 kwietnia 2015, 19:58:06 - *.adsl.inetia.pl
Putnocky-Korona 0:0. Poziom ligi okręgowej. Jakby Ruch wygrał ten mecz (ze 2 strzały na bramkę Korony, to kpina jakaś ), to limit szczęścia wykorzystany na cały sezon

Daro - 17 kwietnia 2015, 19:58:23 - *.cpe.webspeed.dk
dobre wieści dla Bydgoszczy

zola - 17 kwietnia 2015, 19:58:56 - *.244.131.88
Co tam pisało na sektorze gości pod koniec meczu ?

bolak - 17 kwietnia 2015, 19:59:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A tak wszyscy narzekali na Podbeskidzie.

matadoR - 17 kwietnia 2015, 20:01:41 - *.adsl.inetia.pl
Jak nie idzie wygrac to trzeba zremisowac. Za tydzien musi byc lepszo gra bo bydzie nie ciekawie. Wisnia na skrzydle to zly pomysl.

RTSiak - 17 kwietnia 2015, 20:02:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Niebiescy, ze tylko 1 pkt. ..

m - 17 kwietnia 2015, 20:07:22 - *.centertel.pl
Dobry wynik podział punktów i już dzisiaj wiemy że hks zagra w spadkowej ósemce.

rrrrr - 17 kwietnia 2015, 20:09:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak Bełchatów i Cracovia są słabsi i to oni powinni spaść

adam81w - 17 kwietnia 2015, 20:09:42 - *.free.aero2.net.pl
brawo. Cieszymy się, że ruch traci punkty.

milner - 17 kwietnia 2015, 20:13:42 - *.opera-mini.net (*.27.234.3)
4strzaly na 90min ale tylko dwa strzaly celne na bramke czyli poziom dna,a na takim zblizonym poziomie gra cala ekstraklasa i nie dziwcie sie ze druzyny kompomituja sie w europucharach.Naprawde tragiczny mecz.

KKS - 17 kwietnia 2015, 20:13:50 - *.nowysacz.vectranet.pl
i kupon do kosza tak jest jak bramek nie potrafia strzelac

prince - 17 kwietnia 2015, 20:55:53 - *.dynamic.chello.pl
Zawisza Bydgoszcz dziękuje za wynik!

mi(L)ik - 17 kwietnia 2015, 21:08:32 - *.dynamic.dsl.as9105.com
No to (Z)etka mija was juz w ten weekendzik ! Pozdro dla gerarda i matadora :-)

wa - 17 kwietnia 2015, 21:10:08 - *.dmz.zamek.net.pl
a co właściciel kupił Zetce kolejny mecz że już tacy pewni jesteście?

ja - 17 kwietnia 2015, 21:17:49 - *.adsl.inetia.pl
Dno dna.
az oczy bolaly na to patrzec.
Rozumiec byc slabym pilkarzem, ale grac tak bez zangarzowania przez caly mecz, jedna sensowna akcja to ta golanskiego a tak to sie wydawalo ze druzyny boja sie strzelac na bramke, moze grali na remis

bu - 17 kwietnia 2015, 21:21:04 - *.dyn.telefonica.de
@dsw tak, tylko zobacz jak błękitni stoją w lidze, a 3 dni po meczu z lechem przegrali 2:1 na legionovi.. Ich sukces w pucharach to: zlekceważenie przez przeciwnika, szczęście, mobilizacja na mecz życia.. ale powtarzalności żadnej i konsekwencji co widać po wynikach w lidze..

Końskie - 17 kwietnia 2015, 21:24:01 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda straty 2 punktów przez Koronę,może okazać się to bezcenne w walce o górną ósemkę.

roro - 17 kwietnia 2015, 21:51:07 - *.icpnet.pl
Gdy w niedzielę Zawisza wygra w Warszawie, opuści ostatnie miejsce w tabeli ;)

GRUZIN - 17 kwietnia 2015, 22:11:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdrowienia dla wszystkich moich kumpli konfidentów!!!

DENIS - 17 kwietnia 2015, 22:20:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak nudno w tym sezonie jeszcze nie było

licencja - 17 kwietnia 2015, 23:18:51 - *.dynamic.chello.pl
Regulamin wybiórczo?

rrrrrrrrrr - 18 kwietnia 2015, 10:54:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Njlepszy na Boisku kuswik.filip powinien jedna sytuacje wykorzystac.

MKS 1973 - 18 kwietnia 2015, 12:25:32 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda straconych punktów ze słabą drużyną. Jednak Kapo ma technikę, zagrania, szkoda że nie ma napastnika na miare Grzesia Piechny bo bylibyśmy w pierwsze ósemce.

Sandek - 18 kwietnia 2015, 14:18:51 - *.231.22.132.koba.pl
Dziwi mnie ten wynik. Nasi przyjaciele z Kielc są mistrzami w korupcji, myślałem, że ten mecz kupią.

leon - 18 kwietnia 2015, 14:26:57 - *.231.22.132.koba.pl
Piłka nie odbiła się od Trytki to remis. A dlaczego nie grał Korzym? Nóżka się jeszcze nie wyleczyła jak chciał bramkarza Jagiellonii sfaulować?

blabla - 18 kwietnia 2015, 14:51:11 - *.play-internet.pl
Do Leon Korzym to już nie gra w Koronie kibicu piłki noznej:-)

zomo1 - 18 kwietnia 2015, 17:24:59 - *.dynamic.chello.pl
Ilu kibiców Rucha w Kielcach?

qiqo - 18 kwietnia 2015, 17:26:06 - *.131.93.144
widać że prezes Korony nie dał żadnej premii za awans do górnej ósemki, kopacze grali na remis lub ostatecznie na przegraną, statystycznie coś w końcu muszą przegrać więc tak się ładnie składa, że z Wisłą i Lechią zaliczą niestety przerwanie pięknej serii, która i tak nic nie daje jak widać

ted - 18 kwietnia 2015, 22:38:03 - *.205.15.92.dsl.dynamic.t-mobile.pl