17 kwietnia 2015, 20:24:20 - euzi
Czerwona kartka Adama Bodzka

Adam Bodzek został ukarany czerwoną kartką w wyjazdowym meczu 29. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi, w którym jego Fortuna Düsseldorf przegrała z FC Ingolstadt 04 2-3 (1-0) po golu w ostatniej minucie. 29-letni pomocnik grający ostatnio na środku obrony został wyrzucony z boiska w 29. minucie za faul na wychodzącym na czystą pozycję Stefanie Leksie.

17 kwietnia 2015, 18:30 - Ingolstadt (Audi Sportpark)
FC Ingolstadt 04 3-2 Fortuna Düsseldorf 1895
Moritz Hartmann 65, Mathew Leckie 86, Marvin Matip 90 - Joel Pohjanpalo 33, Ihlas Bebou 74

żółte kartki: Roger, Marvin Matip, Danilo Soares - Lukas Schmitz, Oliver Fink, Tuğrul Erat, Axel Bellinghausen, Julian Schauerte, Bruno Soares.
czerwona kartka: Adam Bodzek (29. minuta, Fortuna, za faul taktyczny).

sędziował: Jochen Drees (Południowy Zachód).
widzów: 10 606.

W 30. minucie Alfredo Morales (Ingolstadt) nie wykorzystał rzutu karnego (Michael Rensing obronił).

Fortuna zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów po 29 meczach.

kindzia - 17 kwietnia 2015, 21:23:24 - *.169.217.98
ciekawe ile jeszcze pozostało w nim polskości, bo jeśli chodzi o volksdojczów to mam wątpliwości co do ich rzekomego umiłowania kraju nad wisłą, nie mam jednak wątpliwości co do rzekomego umiłowania kraju przez niby polaków urodzonych w polsce i żyjących tam od dziecka, bo oni byli od dziecka wychowywani w duchu antypolskim przez telewizornie inne media więc wcale nie ździwiła by mnie oziębłość do polski takiego dajmy na to lewego

ron - 17 kwietnia 2015, 21:24:16 - *.dynamic.chello.pl
Być może nie jest to jakiś bardzo istotny szczegół, ale myślę, że redaktor mógł spokojnie pokusić się o stwierdzenie "obrońca", zamiast "pomocnik, ostatnio grający na środku obrony". Bodzek gra na środku obrony od jakiegoś roku, myślę, że to wystarczające, aby nazywać go obecnie obrońcą.

DENIS - 17 kwietnia 2015, 22:24:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl