21 kwietnia 2015, 12:39:46 - koofel
U-18: Słowacja 1-1 Polska

Reprezentacja Polski U-18 (rocznik 1997) zremisowała 1-1 (1-0) ze Słowacją w drugim meczu towarzyskiego turnieju Slovakia Cup. W czwartek o 11:00 Polacy zagrają z Kanadą.

21 kwietnia 2015, 11:00 - Modranka
Słowacja 1-1 Polska
Jakub Krč 60 - Arkadiusz Gajewski 30

Słowacja: Adam Jakubech - Denis Horník, Samuel Ďurek, Jakub Krč (80 Boris Beniač), Samuel Mráz (68 Matej Kosorín), Erik Jirka (58 Roman Konečný), Adrián Kopičár, Lukáš Mareš, Nikolas Včelka, Jakub Michlík (41 Lukáš Mihálik), Jozef Vajs (77 Denis Jančo).

Polska: 12. Sebastian Madejski - 4. Bartosz Skowron, 3. Sebastian Chruściel, 13. Filip Kendzia, 15. Piotr Kwaśniewski - 18. Michał Trąbka (59, 10. Tomasz Nawotka), 6. Szymon Kuźma, 7. Jakub Kuzdra (69, 19. Filip Jagiełło), 14. Kacper Piechniak (59, 9. Michał Walski), 5. Kamil Szubertowski (54, 8. Michał Bartkowiak) - 20. Arkadiusz Gajewski.

żółte kartki: Mihálik - Gajewski, Kuźma.

sędziował: Sigurd Kringstad (Norwegia).

Grano 2x40 minut.

W drugim dzisiejszym meczu grupy B o 15:00 Kanada zagra z Chinami.

Tabela grupy B:

1. Słowacja  2  2  3- 3
2. Polska    2  2  2- 2
3. Kanada    1  1  2- 2
4. Chiny     1  1  1- 1

Elżbieta - 21 kwietnia 2015, 12:55:21 - *.play-internet.pl
Słabo jak ze słowakami nie potrafimy wygrać to niedługo będą nas lali Wyspy Owcze czy San Marino

mario - 21 kwietnia 2015, 13:18:41 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Nie jestem,az takim pesymista choć remis naszych lodych piłkarzy wcale nie jest sukcesem.

obs - 21 kwietnia 2015, 13:59:47 - *.mannet.pl
Słowacja prowadzi w swojej grupie wśród seniorów... To co zrobił nasz bramkarz przy straconej bramce to niezłe kalectwo.

heynckess - 21 kwietnia 2015, 14:01:38 - *.holidayinn-trnava.sk
Jedyna wyróżniająca sie postac to Madej
ski. Dobrze kierowal obrona i wzorowa gra nogami. Przy bramce był bez szans.

qaz - 21 kwietnia 2015, 14:08:26 - *.rfc.pl
Faktycznie nie tak źle grał, ale tak czy siak przy bramce mógł się lepiej zachować.

Kolega - 21 kwietnia 2015, 14:23:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podajcie link do meczu

obs - 21 kwietnia 2015, 14:31:24 - *.mannet.pl
heynckess napisał:
"heynckess - 21 kwietnia 2015, 14:01:38 - mail.holidayinn-trnava.sk
ski. Dobrze kierowal obrona i wzorowa gra nogami. Przy bramce był bez szans."
Ciekawe czy Madejski sam o sobie tego nie pisze prosto z Trnavy?! Na marginesie: to był babol Madejskiego. Dobrze grał nogami? Ha, ha. A te wykopy w aut z piątki? Obroną dobrze kierował? Chyba Głogowa...

ollala - 21 kwietnia 2015, 14:50:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Madejski to się nadaje do gry na orliku a nie w kadrze Polski. To jakieś jaja. Podobno Polska bramkarzami stoi.

guru - 21 kwietnia 2015, 15:24:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gajewski znowu??? mimo gola gość średnio się nadaje do repry. Madejski też kiepściutko...

kaka - 21 kwietnia 2015, 16:03:09 - *.play-internet.pl
Guru za to Ty się nadajesz do tarcia chrzanu.Znalazł się szpec trener kto się nadaje a kto nie. Wyjdź synku na świeże powietrze i pobiegaj !

TG1 Dudek2 - 21 kwietnia 2015, 17:25:42 - *.204.135.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wynik całkiem niezły ale trzeba wygrać z Kanadą Kanada wygrała 1-0 z Chinami i trzeba z nimi wygrać i liczyć chociarz na remis Słowacji z Chinami

kibico - 21 kwietnia 2015, 20:29:54 - *.play-internet.pl
Brawo Gajewski!

bartecky - 21 kwietnia 2015, 21:08:38 - *.nyc.biz.rr.com
Zamiast ekscytować się jakimś g...nym turniejem powinniśmy się zastanawiać jak zrobić by z tych chłopaków wyrośli prawdziwi piłkarze. Na razie to są piłkarzyki

XXX - 22 kwietnia 2015, 17:18:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To ten Szymon Kuźma co ma lage po kolana ?