23 kwietnia 2015, 20:21:21 - piter
Gol Mateusza Kowalskiego w Pucharze Norwegii

Mateusz Kowalski zdobył bramkę dla FK Ørn-Horten w wygranym 3-2 (2-1) meczu I rundy Pucharu Norwegii z Ullern IF. Były piłkarz Wisły Kraków i Piasta Gliwice grał do 77. minuty, kiedy zmienił go Evan Patros.

23 kwietnia 2015, 18:00 - Horten (Lystlunden Stadion KG)
FK Ørn-Horten 3-2 Ullern IF
Johan Andersson 22, Mateusz Kowalski 45, Alexander Teklemariam 77 - Einar Lundefaret 39, 90

żółte kartki: Thomas Jensen, Anton Henningsson - Henrik Solberg.

sędziował: Edis Sistek.

Klub Kowalskiego występuje w grupie drugiej 2. divisjon (trzeci poziom rozgrywkowy), z kolei Ullern IF gra na co dzień w grupie pierwszej 2. divisjon.

szalony - 23 kwietnia 2015, 20:28:07 - *.9.7.226
Ale się rozstrzelali, brawo

janek - 23 kwietnia 2015, 20:30:39 - *.opera-mini.net (*.174.212.12)
no proszę, to on jeszcze żyje?

Janek - 23 kwietnia 2015, 21:40:51 - *.play-internet.pl
Brawo Kowal, Garbarnia pamięta!

DENIS - 23 kwietnia 2015, 22:32:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mati

egze - 23 kwietnia 2015, 23:05:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeszcze niedawno na środku obrony Piasta grywał z Kamilem Glikiem, dzisiaj kopie się w czoło w Norwegii.

Goliat - 23 kwietnia 2015, 23:28:46 - *.229.158.110.atman.pl
Piękna bramka, bezpośrednio z rzutu wolnego z około 40 metrów. W samo okienko !

alty - 23 kwietnia 2015, 23:38:08 - *.dynamic.mm.pl
Jaki wolny?? Główka po rogu!!

bli - 24 kwietnia 2015, 0:50:40 - *.dynamic.chello.pl
Jaka glowka? Dostawil noge po wolnym

xew - 24 kwietnia 2015, 9:12:04 - *.242.232.163.c3.net.pl
Jak dostawil?zostal nabity podczas wyprowadzania piłki przez rywala....bylem na meczu z chuliganka Ullern

Rychu - 24 kwietnia 2015, 14:44:15 - *.sileman.net.pl
Jaki nabity? Strzelił z ostrego kąta po indywidualnej akcji.

zdzisio - 25 kwietnia 2015, 22:45:02 - *.dynamic.chello.pl
Jak z ostrego kąta ? Strzelił z połowy po indywiudalnej akcji całego zespołu.