25 kwietnia 2015, 21:52:24 - mogiel
Gol Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił gola dla Koninklijke Sint-Truidense VV w wygranym 2-1 (0-0) meczu 34. kolejki II ligi belgijskiej z Lommel United SK. 21-letni polski napastnik rozegrał całe spotkanie. To jego dwunasty gol w sezonie.

25 kwietnia 2015, 20:00 - Sint-Truiden (Stayen)
Koninklijke Sint-Truidense VV 2-1 Lommel United SK
Piotr Parzyszek 63, Rob Schoofs 70 - Glenn Neven 49

żółte kartki: Hilaire Momi - Giel Deferm.

W 54. minucie na boisku w barwach gospodarzy pojawił się były bramkarz Legii Warszawa Ihor Berezowśkyj, który zmienił Williama Dutoita.

Sint-Truidense VV skończył ligę na pierwszym miejscu, mając na koncie 79 punktów.

Ojgen - 25 kwietnia 2015, 22:03:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Piotrze ! Obyś 12 albo więcej bramek strzelił w następnym sezonie Eredivisie !

mario bros - 25 kwietnia 2015, 22:21:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niby dlaczego w Eredivisie?

Istagram - 25 kwietnia 2015, 22:24:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ten rocznik 93' jakoś strasznie nie wydarzony w polskiej piłce.... Ani jednego zawodnika z przyszłością na reprezentację, nawet na kadrę U21 ciężko kogoś znaleśc, Zwoliński w Pogoni próbuje, wychodzi mu różnie...

Lucky - 25 kwietnia 2015, 22:40:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl