27 kwietnia 2015, 15:11:02 - MichalMKS
Daniel Stefański sędzią finału Pucharu Polski

Daniel Stefański poprowadzi finałowe spotkanie Pucharu Polski pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa. Mecz odbędzie się 2 maja o godzinie 16:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Pomagać mu będą na liniach Marcin Boniek oraz Dawid Golis. Na sędziego technicznego wyznaczono Bartosza Frankowskiego.

źródło: własne / PZPN

GieKSa - 27 kwietnia 2015, 15:12:00 - *.30.67.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z tych Bońków ?

:) - 27 kwietnia 2015, 15:14:01 - *.interia.pl
Syn starego Bońka

Adek - 27 kwietnia 2015, 15:14:35 - *.dsv.agh.edu.pl (*.168.251.180)
@GieKSa Marcin to bratanek Zbigniewa.

KKS - 27 kwietnia 2015, 15:24:30 - *.nowysacz.vectranet.pl
Mam nadzieje ze Zibi sprosta temu meczowii nie bedzi e zadnej kompromitacji jak za poprzedniej wladzy.
Narazie wszystko mu wychodzi wiec oby tak dalej a bedzie jeszcze 2 kadencja

Ojgen - 27 kwietnia 2015, 15:32:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli wygra Legia, bo Boniek liże dupkę Legii i załatwił żeby jego krewniak pilnował wyniku

Kamil - 27 kwietnia 2015, 15:44:05 - *.201.217.52 (*.168.0.76)
Ojgen, a żebyś wiedział, że wygra Legia.
Przynajmniej będziesz miał okazję, jak zwykle użalać się na wyimaginowane błędy sędziowskie na korzyść Legii.
Co to by było, jakby wygrał Lech?
Zapłakałbyś się w poduszkę chyba i stracił sens życia, co?

ziutek - 27 kwietnia 2015, 16:37:59 - *.188.096.pools.vodafone-ip.de
LECH wygra puchar a dlaczego ?.BERG niewprowadzil nic co by bylo lig europejskich .To co graja to graja System Urbana .Kto sprowadzil tego typa ?.
Warszawa tego sesonu obejdzie sie bez zadnego pucharu .LaLAlalalalalalalalal

Anka - 27 kwietnia 2015, 17:01:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze, że nie gra Cabaj. Bramkarze przeciwników Legii - drżyjcie i zapamiętajcie liczbę 7.

Przemek - 27 kwietnia 2015, 17:03:32 - *.dynamic.dsl.as9105.com
A niech cię ziutek. Trzy razy czytałem twój komentarz żeby go jakoś zrozumieć. wow

Tadeusz - 27 kwietnia 2015, 17:21:55 - *.police.fibrewired.on.ca
Podejrzewam ze Legia w srode zagra z Pogonia rezerwami, sobotni final wazniejszy...

xxx - 27 kwietnia 2015, 17:28:30 - *.dynamic.chello.pl
A dlaczego nie BAAAARRRDDZZZO zasłużony GIL. To powinien być jego finałek.

Jeremi - 27 kwietnia 2015, 18:38:17 - *.dynamic.chello.pl
Kto oglądał wczorajsze sędziowanie Stefańskiego na PGE Lechia-Łęczna, ten wie, że dostał on ten finał po znajomości rudego Bońka, którego synek biega u Stefańskiego na linii. Wstyd i żenada

hell - 27 kwietnia 2015, 18:44:32 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie stać na Marciniaka?

WKS - 27 kwietnia 2015, 19:17:02 - *.serv-net.pl
A wy zawsze swoje.. Sędziowie.. Lech z taką grą na wyjazdach nie ma szans na Narodowym.
Pozdrawiam, kibic Zawiszy i życzę w sobotę wszystkim wielu emocji.

Jeremi - 27 kwietnia 2015, 19:24:08 - *.dynamic.chello.pl
WKS, widać już zapomniałeś, jak Osuch oceniał pracę polskich sędziów. Ale dobrze jest widzieć kogoś, komu sędziowanie naszej ekstraklasy się podoba. Spytaj się Osucha, czy zmienił już zdanie

... - 27 kwietnia 2015, 20:43:12 - *.dynamic.chello.pl
Mogliby wprowadzić zasadę że PZPN daje listę przykładowo dziesięciu sędziów, a drużyny występujące w PP np. od 1/16 (prócz finalistów), wybierają sędziego głównego finału.

JohnyKSG - 27 kwietnia 2015, 21:22:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ten Frankowski za to co sędziował w Szczecinie powinien do 2 maja wokół stadionu za karę biegać!
Poziom sędziowania-dno.

baraniuk - 28 kwietnia 2015, 13:14:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
...ruszając temat tzw rozjemców niedzielna liga+extra podniosła mnie na duchu bo okazało sie że wg ligowych piłkarzy najgorsi sędziowie to borski i gil ... jestem za

Dominik - 28 kwietnia 2015, 13:48:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl