28 kwietnia 2015, 23:18:32 - piter
Bramka Roberta Lewandowskiego. Borussia w finale Pucharu Niemiec

Borussia z Jakubem Błaszczykowskim w składzie awansowała do finału Pucharu Niemiec. W meczu półfinałowym klub z Dortmundu pokonał 2-0 w rzutach karnych zespół Roberta Lewandowskiego - Bayern. Po 120 minutach było 1-1. Lewandowski w 30. minucie zdobył pierwszą bramkę spotkania.

28 kwietnia 2015, 20:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 1-1 pd. k. 0-2 BV Borussia 1909
Robert Lewandowski 30 - Pierre-Emerick Aubameyang 75

karne: (0-0 Philipp Lahm - nad bramką), 0-1 İlkay Gündoğan, (0-1 Xabi Alonso - obok bramki), 0-2 Sebastian Kehl, (0-2 Mario Götze - obroniony), (0-2 Mats Hummels - obroniony), (0-2 Manuel Neuer - poprzeczka).

żółte kartki: Rafinha, Xabi Alonso, Mehdi Benatia - Kevin Kampl, Sokrátis Papastathópoulos, Mitchell Langerak.
czerwona kartka: Kevin Kampl (108. minuta, Borussia, za drugą żółtą).

sędziował: Peter Gagelmann (Brema).
widzów: 75 000.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie, Błaszczykowski przebywał na boisku do 83. minuty, kiedy zmienił go Kevin Kampl. Z kolei kontuzjowany Łukasz Piszczek znalazł się poza kadrą meczową.

Rywalem klubu z Dortmundu w finale będzie zwycięzca jutrzejszego meczu DSC Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg. Finał zostanie rozegrany 30 maja na Olympiastadion w Berlinie.

ale jaja - 28 kwietnia 2015, 23:20:13 - *.181.205.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bay Bay Bayern...

Kibic - 28 kwietnia 2015, 23:20:27 - *.dynamic.chello.pl
Triumf Borussi na stadionie Bayernu. Bezcenne

X - 28 kwietnia 2015, 23:23:36 - *.icpnet.pl
i dobrze. mam już dość bayernów realów, barcelon i innych milanów, a ligi mistrzów to już z 5 lat nie oglądam.

EMPI - 28 kwietnia 2015, 23:23:49 - *.radionet.info.pl
Ktoś od utrzymania trawy w Bayernie może jutro stracić pracę... Ewentualnie ktoś od sprzętu, bo Lahm i Alonso zrobili pięknego "Beckhama" i reszta to już się posypała.

ueo - 28 kwietnia 2015, 23:26:22 - *.77.208.26
idz do buka i postaw na to zdarzenie wrozbito

@@@ - 28 kwietnia 2015, 23:27:14 - *.dynamic.chello.pl
Sędziowie Jabłoński, Górniak, Sibert, Gagelmann. Jakby sędziowali w lidze polskiej, to nawet by nikt nie zauważył że nie są Polakami.

kdfjs - 29 kwietnia 2015, 0:13:30 - *.anonymizer.ccc.de
Jednak wolałbym Bayern, no ale trudno...

barti - 29 kwietnia 2015, 0:14:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piłkarze Bayernu byli na haju podczas wykonywania karnych

rycho - 29 kwietnia 2015, 0:22:52 - *.lublin.mm.pl
puszczaja BVB do finalu = puchary

XXXX - 29 kwietnia 2015, 0:23:46 - *.dynamic.chello.pl
Do X - to i tak pełen podziw, bo ja Ligi Mistrzów nie oglądam już z dziesięć lat (czasem od święta włączę jakiś mecz eliminacyjny, albo - jak w tym sezonie - Łudogorec). Też mam dość oglądania wciąż Realów, Barcelon, Bayernów, Manchesterów czy innych Liverpoolów. Żadnej odmiany, wciąż to samo.

ZyLeta - 29 kwietnia 2015, 6:56:25 - *.ssp.dialog.net.pl
XXXX- popieram twoje zdanie.Co roku masa tych samych zespołów,że trudno ogarnąć.Te same kluby rywalizują ze sobą po ileś tam razy co roku.Chelsea,Real,Barcelona,Bayern,ManCity,Juventu
s,Arsenalitd,itp...
Kto pamięta z kim był np R.Madryt w grupie rok temu,jakie wyniki miał w półfinale,z kim grał w ćwierćfinale 2 lata temu...???
Kiedyś było wszytko proste i ciekawsze...
Pierwsza Liga a w zasadzie Puchar Mistrzów:
Grupa A:Marsylia,Rangers,Brugge,CSKA. Grupa B:Milan,Goeteborg,Porto,PSV.
Finał w Monachium: Marsylia-Milan 1-0 (gol:Basiel Boli'43min)
Teraz sieczka na maxa i po sto razy te same pary...nawet nie wiadomo kto gra jako mistzr a kto nie w lidze mistrzów...mix!

zeta1946 - 29 kwietnia 2015, 8:19:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładny mecz BVB a przede wszystkim MARCO REUSA

kibiccc - 29 kwietnia 2015, 8:54:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lewy ma złamaną kość twarzy. Lanegrak trochę przesadził z interwencją a sędzia powinien odgwizdać faul na Robercie.

jjo - 29 kwietnia 2015, 9:26:00 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
w następnym meczu zobaczymy Lewy-Zorro. Dostanie maskę i będze grał.

Oskar - 29 kwietnia 2015, 10:07:59 - *.29.173.142
Ktoś wie dlaczego grali w Monachium? Losowali miejsce?

olo - 29 kwietnia 2015, 11:15:37 - *.szczecin.mm.pl
Kurde chlopaki to zalujcie w zeszym sezonie Atletico Mardyt 2 BVB bylo co oglada.

z - 29 kwietnia 2015, 11:22:15 - *.dab.02.net (*.169.2.105)
@x zgadzam sie z xxxami odkad skomercjolizowano Lige Mistrzow to juz nie jest to samo jak sama nazwa wskazuje powinni grac tam tylko mistrzowie jak to bylo kiedys obecnie teraz to jest biznes tylko i wylacznie a szkoda , i jak ktos pisze ze teraz latwiej dostac sei do LM jak kiedys to jest chory jakos jak po 1 druzynie z kazdego kraju tylko bylo Widzew i Legia awansowaly a odkad jest inaczej nie mamy tam druzyny

DENIS - 29 kwietnia 2015, 15:38:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda tylko że Robert miał takiego pecha

kostek BVB - 29 kwietnia 2015, 18:33:28 - *.naklo.vectranet.pl
brawo bvb

Adam - 29 kwietnia 2015, 18:44:38 - *.play-internet.pl
Szanowni Hejterzy: Robert nabiera pewnosci siebie jako pilkarz w Bayernie. To widac. Nie panikuje tak jak BVB, nie mota sie juz tak. Jest pewny swojej wartosci i stale chce byc lepszy. Zmiana podejscia. Zasluga odpowiedniej motywacji Guardioli.

halo - 29 kwietnia 2015, 21:19:26 - *.megared.net.mx
mnie poprawność polityczna nie obowiązuje bo nie słucham,nie oglądam i nie czytam mediów które dla większośći są większym autorytetem niż matka,ojciec,sąsiad,ksiądz czy wybitny człowiek nauki i dlatego nie mam sieki na głowie i potrafię ocenić w miarę obiektywnie otaczającą rzeczewistości,dlatego stwierdzam że lewy to przeciętnej klasy kopacz który nigdy nie osiągnie poziomu najlepszych piłkarzy globu,ale wiem że krzykacze urabiani przez propagande od dziecka mnie przekrzyczą i przegram,bo jestem w mniejszośći i opozycji a tacy jak ja nie mają prawa wygrać bo są sami jak palec

Mikołaj - 30 kwietnia 2015, 11:11:10 - *.175.241.176
90 minut :
a może na stronie gł. napisalibyście:
bramka R.Lewandowskiego,ale Bayern za BURTĄ !!!(?).KTO STOI ZA TYM lewandowskim dupolizuzy ?.