29 kwietnia 2015, 20:30 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)
Olivier Kapo 7, Luís Carlos 13, Rafael Porcellis 71 - Kevin Friesenbichler 14, Maciej Makuszewski 18

Korona: 22. Vytautas Černiauskas - 44. Paweł Golański, 4. Piotr Malarczyk, 2. Kamil Sylwestrzak, 28. Leândro - 10. Luís Carlos, 8. Vlastimir Jovanović, 87. Aleksandrs Fertovs, 11. Olivier Kapo, 27. Jacek Kiełb (87, 5. Serhij Pyłypczuk) - 9. Przemysław Trytko (64, 18. Rafael Porcellis).

Lechia: 24. Mateusz Bąk - 23. Grzegorz Wojtkowiak, 2. Rafał Janicki, 35. Gérson, 3. Jakub Wawrzyniak - 11. Maciej Makuszewski (81, 18. Adam Buksa), 16. Ariel Borysiuk, 21. Stojan Vranješ (81, 14. Piotr Wiśniewski), 6. Sebastian Mila, 10. Bruno Nazário - 29. Kevin Friesenbichler (61, 9. Piotr Grzelczak).

żółte kartki: Kiełb, Černiauskas, Rafael Porcellis - Wojtkowiak, Bąk, Gérson, Friesenbichler.

sędziował: Marcin Borski (Warszawa).
widzów: 5769.

źródło: własne / keytoq.com

mmm - 29 kwietnia 2015, 22:29:11 - *.dynamic.chello.pl
szkoda że z ruchem postarali się bardziej. Miałem nadzieję że tam zagrają jak w "finale" całej rundy... A tak 2 punktów brakuje :/

robasleCK - 29 kwietnia 2015, 22:36:46 - *.dynamic.chello.pl
Dwa punkty brakło do grupy mistrzowskiej, ehh ... te remisy z Bielskiem i Zabrzem w 90 minucie, gdyby nie to byłoby całkiem nieźle

Jeremi - 29 kwietnia 2015, 22:41:34 - *.dynamic.chello.pl
Znowu koszmarna bramka Bąka i bezmyślny faul poza polem karnym, śmierdzący czerwona kartką. Kolejny wyjazd i kolejne trzy bramki w plecy. Lechia nie traci bramek tylko wtedy, jak przeciwnik nie oddaje żadnego celnego strzału, lub te strzały są tak słabe, że obroniłby je juniorek. Ostatni czas w Lechii na kilka zmian z trenerem włącznie

xxx z - 29 kwietnia 2015, 22:44:27 - *.free.aero2.net.pl
Pierwszy mecz (31.Kolejka) gramy z Ruchem u siebie heh.

viki - 29 kwietnia 2015, 22:44:39 - *.136.40.2
co za fuksiarze drugi sezon z rzędu awansują z 8 miejsca

xx - 29 kwietnia 2015, 22:45:30 - *.icpnet.pl
jak tam Sebuś Mila ? jaką miał dziś koszulke pod koszulką Lechii ? bo jak grał w Płocku to pod spód zakładał koszulke Legii tak ją kochał

Danielek - 29 kwietnia 2015, 23:01:26 - *.pools.spcsdns.net
Aj tego sie wam nie udalo kupic😆

gość - 29 kwietnia 2015, 23:05:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
po raz drugi jedynie fuksem i o włos Lechia załapuje się do ósemki.
Przypadek?

też.gość - 29 kwietnia 2015, 23:22:35 - *.rzeszow.mm.pl
to nie przypadek...Lechia zasłużyła na "8"

andrzej - 29 kwietnia 2015, 23:38:02 - *.205.133.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lechia potrzebuje solidnego bramkarza - może Adam Stachowiak z Płowdiw czy Bartosz Białkowski z Ipswich. Przydał by się doświadczony i bardzo dobry technicznie napastnik - może Robert Aquafresca.
Może warto z Serie B sprowadzić Tomasza Kupisza czy Pawła Wszołka z Sampdorii.

mksiak - 29 kwietnia 2015, 23:39:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
otóż fakt, to nie przypadek tylko mega fart, bo Lechia jak nikt nie zasłużyła na tę "8".

vip - 30 kwietnia 2015, 0:51:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do kibiców Korony pytanko bo na ytb jest filmik z jakimś piłkarzem Korony młodym on jest w pierwszej druzynie bo dobrze kopie? To ten chłopak

kibic - 30 kwietnia 2015, 8:08:22 - *.play-internet.pl
W Lechii potrzebny jest bramkarz od zaraz to kolejny mecz w którym w I połowie zespół oddaje 2 strzały i prowadzi 2-0 Bąk jest po prostu za słaby i od dłuższego czasu nie jest wsparciem dla drużyny i oczywiście przydał by się rasowy napadzior wtedy można marzyć o czymś więcej niż 8 miejsce.

lef pułnoc - 30 kwietnia 2015, 8:58:09 - *.centertel.pl
Dramat w obronie Lechii.
Wojtkowiak ogrywany jak dziecko.
Warzywniak nadaje się do b-klasy piłki podawać.
Strasznie wolny.

ragnar - 30 kwietnia 2015, 8:58:15 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo dobry mecz wiele sytuacji, sporo bramek, naprawdę niezłe widowisko. W końcówce trochę przycisnęła Lechia, ale dobrze bronił Cierniauskas, no i ,,Golo" zablokował strzał Grzelczaka. Patrząc na rundę wiosenną Korona zasługiwała na to, żeby grać w pierwszej ósemce. W rundzie wiosennej Kielczanie ponieśli tylko dwie porażki.

judasz - 30 kwietnia 2015, 9:19:56 - *.ihelse.net
Jak widac w pilce noznej szybko przepisy sie zmieniaja. Jak w meczu z Lechem Korona miala rzut wolny po przerwaniu akcji przez Lecha to sedzia skonczyl mecz bo "tak przepisy mowia" ze konczy sie z uplywem doliczonego czasu gry. Wczoraj Lechia mogla wykonywac rozny juz po doliczonym czasie. Tak drukarze pchaja potentatow Legie i Lecha w gore tabeli, okradajac po drodze tych mniej medialnych. A gdyby drukarz nie oszukal Korony w meczu z Lechem i uznal bramke to Korona byla by w 8. I najlepsze sa te tlumaczenia "ekspertow" jak wczoraj po tym jak sedzia uznal bramke dla Legii ze spalonego, ze trzeba promowac male spalone, bo to ofensywna gra, szkoda ze tylko w przypadku Legii, bo Korone mozna okrasc jak gra z Lechem i bramki jej nie uznac ktory by mogla dac pierwsza osemke.

karl - 2 maja 2015, 8:15:59 - *.adsl.inetia.pl
Mam nadzieje że się utrzymacie koroniarze. Pozdrawiam z Białegostoku! Liczę też na Zawiszę :D