30 kwietnia 2015, 10:56:11 - mistico
UEFA U-16 Development Tournament: Izrael 2-1 Polska

Reprezentacja Polski U-16 (rocznik 1999) w ostatnim meczu turnieju UEFA U-16 Development Tournament przegrała z gospodarzem Izraelem 1-2 (1-1). Podopieczni Bartłomieja Zalewskiego zajęli drugie miejsce.

30 kwietnia 2015, 9:00 - Shefayim (Beit Nivharot)
Izrael 2-1 Polska
Avi Butbul 24, Guy Dahan 46 - Bartosz Wiktoruk 36

Izrael: Roy Beigel - Danny Iakobashvili, Ofek Nadir, Omri Luzon, Raz Shlomo, Noam Cohen (64 Jiji Daraselia), Thomas Prince (41 Shooa Iarden), Avi Butbul (70 Netanel Moris), Eilon Almog (48 Eden Kartsev), Yagil Ohana (41 Ori Zohar), Guy Dahan (70 Ofek Balulu).

Polska: 1. Kamil Grabara - 2. Jakub Bednarczyk, 15. Bartłomiej Gajda, 5. Adam Chrzanowski, 13. Dawid Jadach (50, 17. Tymoteusz Puchacz) - 7. Kacper Chodyna (50, 18. Sebastian Szymański), 8. Riccardo Grym (50, 10. David Kopacz), 6. Tomasz Makowski (70, 16. Damian Pawłowski), 20. Mikołaj Kwietniewski, 11. Bartosz Wiktoruk (70, 3. Paweł Olszewski) - 9. Przemysław Macierzyński (60, 19. Dawid Kurminowski).

Grano 2x40 minut.

W drugim dzisiejszym meczu Ukraina wygrała 2-0 z Turcją.

Tabela:

1. Izrael   3  7 10- 4
2. Polska   3  4  4- 5
3. Ukraina  3  4  5- 8
4. Turcja   3  3  3- 5

W przypadku remisu za zwycięstwo po rzutach karnych przyznawane są dwa punkty, a za porażkę jeden punkt.

źródło: własne / PZPN / IFA

Piciu - 30 kwietnia 2015, 11:05:47 - *.icpnet.pl
szkoda że chociaż nie zremisowali

piotrek - 30 kwietnia 2015, 14:02:44 - *.euro-net.pl
Byłem kiedyś w Izraelu
Jest tam ładnie, ciepło, są tanie owoce i warzywa a w dodatku jest bardzo bezpiecznie, bo wszędzie są kontrole wojskowe i policyjne. Władza jest bardzo miła i niezwykle tolerancyjna(nawet dla części Arabów). Miałem także okazję oglądać mecz Maccabi-Happoel. Było 2-1. Mecz stał na niezłym poziomie. Za bilet zapłaciłem w granicach 30zł (czyli mniej więcej tyle co na ekstraklasę)
Jeśli ktoś dobrze zna angielski, zna się na budownictwie lub IT, to powinien poszukać pracy właśnie w Izraelu. To miejsce na prawdę godne polecenia. A piłką? Na pewno lepsza i bardziej wyrównana niż nasza ekstraklasa
Pozdrawiam

. - 30 kwietnia 2015, 15:41:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wstyd!

xxx - 30 kwietnia 2015, 17:41:11 - *.dynamic.chello.pl
Przegrać z rzezanymi, to trzeba nie mieć w ogóle jaj i to już w tym wieku?

barcafan - 1 maja 2015, 12:43:17 - *.play-internet.pl
Patologia to chyba jest, ale z tej części komentujących, która pisze antysemickie komentarze.

Ojgn - 1 maja 2015, 13:40:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kumbaja ! Szkoda meczu szkoda wyniku, szkoda że chłopcy nie wrócą z trofeum do naszego pięknego kraju i nie wzbogacą półki z trofeami PZPN Szkoda, zepsuło mi to cały piątek