1 maja 2015, 22:32:29 - maciejko
Czerwona kartka Michała Gliwy

Bramkarz Pandurii Târgu Jiu Michał Gliwa został ukarany czerwoną kartką w przegranym 0-1 (0-0) meczu 30. kolejki rumuńskiej ekstraklasy z Concordią Chiajna. Polak nie zagrał w tym meczu, a kartką został ukarany jako zawodnik rezerwowy.

1 maja 2015, 20:00 - Chiajna (Stadionul Concordia)
Concordia Chiajna 1-0 Pandurii Târgu Jiu
Mihai Dina 58

żółte kartki: Rick Boldrin, Hristijan Dragarski, Ricardo Alves, Mihai Dina, Alexandru Vagner - Filip Mrzljak.
czerwone kartki: Dan Nistor (38. minuta, Pandurii, za kopnięcie przeciwnika), Michał Gliwa (90. minuta, Pandurii, za krytykowanie orzeczeń sędziego).

sędziował: Adrian Comănescu (Râmnicu Vâlcea).

Pandurii zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktów.

człek - 1 maja 2015, 22:34:19 - *.free.aero2.net.pl
nawet nie grając dał radę zrobić babola :/

bartecky - 1 maja 2015, 22:46:58 - *.nyc.biz.rr.com
To o nim dobrze świadczy, że na tyle nauczył się języka, że umiał sędziego obrazić...

??? - 1 maja 2015, 22:54:04 - *.mielec254.tnp.pl
Nieżle musiał sędziemu nagadać że od razu czerwień dostał

dede85 - 1 maja 2015, 23:32:55 - *.sferanet.pl
Piłkarskie jaja ;)

DENIS - 1 maja 2015, 23:36:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rumuński to podobno trudny język tym bardziej chylę czoła;)

alty - 1 maja 2015, 23:45:50 - *.dynamic.mm.pl
Po jakiemu wyzywał sędziego??

xxx z - 2 maja 2015, 0:45:09 - *.free.aero2.net.pl
Pewnie nie wiedział co sędziemu powiedział , do tego nie musi znać rumuńskiego, tylko kilka słów.

trik - 2 maja 2015, 8:38:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl