I liga: Stomil 2-1 Olimpia G.

2 maja 2015, 13:00 - Ostróda (Stadion Miejski)
Stomil Olsztyn 2-1 Olimpia Grudziądz
Wołodymyr Kowal 50, 84 - Adam Cieśliński 45

Stomil: 33. Dawid Mieczkowski - 3. Rafał Remisz (82, 12. Michał Trzeciakiewicz), 55. Witalij Berezowśkyj, 87. Arkadiusz Czarnecki, 27. Tomasz Wełna (46, 19. Łukasz Jamróz) - 18. Janusz Bucholc, 21. Łukasz Jegliński, 7. Paweł Głowacki, 11. Wołodymyr Kowal, 24. Karol Żwir - 8. Piotr Głowacki.

Olimpia: 69. Michał Wróbel - 25. Bartosz Jaroch, 5. Sebastian Zalepa, 28. Michal Piter-Bučko, 6. Adam Banasiak - 9. Marcin Kaczmarek, 11. Marcin Smoliński (84, 21. Arkadiusz Aleksander), 14. Dariusz Kłus, 10. Denis Popovič, 19. Maciej Rogalski (68, 77. Patryk Skórecki) - 18. Adam Cieśliński (73, 99. Patryk Szymański).

żółte kartki: Wełna, Berezowśkyj, Jamróz - Rogalski, Kłus, Skórecki, Kaczmarek.

sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).
widzów: 1200.

ree - 2 maja 2015, 14:54:05 - *.elwico.pl
Wołodymyrem Kowalem powinny się zainteresować kluby z ekstraklasy bo jest mlody i bramkostrzelny i też pare lat spędził w szkółkach Dynama Kijów

STOMIL SPW - 2 maja 2015, 14:55:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak jest! Tylko Stomil

piotrmi - 2 maja 2015, 14:56:22 - *.elblag.vectranet.pl
Olimpio ale wstyd!!!

noiriaki - 2 maja 2015, 15:05:11 - *.158.222.160
Błękitne unimile tym razem się utrzymały bez wałków.

olsztyn - 2 maja 2015, 15:06:31 - *.158.221.47
Stomil Olsztyn do TME!!!

mister - 2 maja 2015, 15:20:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
@ree. Gdyby na 90minut była taka opcja, to dałbym Ci lajka. Mówię szczerze, tu czasem bywają normalni, nie tylko oszołomy

gigo - 2 maja 2015, 15:31:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil tak trzymać golić frajerów

A kury a k - 2 maja 2015, 15:34:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co ten Wołodymyr Kowal nie wie ze zaraz ich nie bedzie w 1 lidze.Prezydent ich miasta chce zeby startowali od okręgówki.

zdziwiony - 2 maja 2015, 15:58:32 - *.elblag.vectranet.pl
Normalnie, Olimpia Grudziądz nie gra już o nic! Stomil walczy o byt i bardzo dobrze, że wygrał zostaje w lidze drużyna co by nie mówić z kibicami! Do tych krawaciarzy co napisali o tym, że Stomil utrzymał się przy stoliku napisze jedno warto walczyć do końca i ciułać pkt!

263334 - 2 maja 2015, 16:48:34 - *.mobile.sferia.net
q;;;;a jak mogliscie przegrac z najsłabszym zespolikem w lidze toc to szok

ave oks - 2 maja 2015, 16:49:49 - *.centertel.pl
Wstyd to powinno być Olimpii E dostają po głowach w dniu meczu z Startem szybkie K.O ale pewnie brak fc legii nie ułatwił zadania nez legii nic nie znaczycie

Tepes - 2 maja 2015, 17:17:25 - *.olsztyn.vectranet.pl
do taaa
Chłopaku przestań się kompromitować i zamilcz.

gks71 - 2 maja 2015, 18:03:15 - *.dynamic.chello.pl
stomil okregowka pewne info

kalost - 2 maja 2015, 18:39:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tym razem za trzecim razem Stomilowi się udało wygrać z Olimpią bo dwa lata temu był remis 1:1 rok temu Opony przegrały 0:1 i dziś wygrały ale nie w Olsztynie a w Ostródzie a Olimpia tydzień temu po raz pierwszy w tym sezonie przegrywając wygrała a dziś było odwrotnie Było to oficjalnie szóste spotkanie między tymi Klubami 2012/2013 w Olsztynie 1:1 W Grudziądzu 2:1 dla OG 2013/2014 dwukrotnie lepsza OG 1:0 w Olsztynie i 3:0 w Grudziądzu a w tym Sezonie 0:0 w Grudziądzu i 2:1 w Olsztynie Razem 3 zw Olimpii jedno Stomilu i dwa remisy w bramkach 8:4 dla Olimpii

STOMIL - 2 maja 2015, 18:52:48 - *.olsztyn.vectranet.pl
@kalost
Spokojnie, bo ci zyłka chłopcze pęknie.
Największy sukces:
Stomil- 6 miejsce w Ekstraklasie (8 sezonów w EK)
Olimpia- 6 miejsce w 1 lidze
Teraz możesz odejść od komputera i ochłonąć.

kalost - 2 maja 2015, 19:15:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@stomil ale to już Historia i odległe czasy jak Stomil grał w Ekstraklasie i nie zapomnij że gdy Stomil z przerwami występował w Ekstraklasie to Olimpia była średniakiem w Okręgówce i nikt nawet nie marzył żeby kiedykolwiek Olimpia będzie 22-gim klubem Polski i wcale się nie napinam chodziło Mi tylko o historie spotkań Równie dobrze można brać przykład z Widzewa GKS Katowice Arki Gdynia czy Wisły Płock gdzie też grały w Ekstraklasie a Olimpia gra tam gdzie grała w tamtych czasach

miki - 2 maja 2015, 19:33:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak Stomil nie będzie miał za co grać kolejnego sezonu w 1 lidze

Kołak - 2 maja 2015, 19:34:44 - *.adsl.inetia.pl
Chłopaki spokojnie! Raz się wygrywa a raz przegrywa ale myślę że teraz w stomilu wszyscy myślą o SA a mecze schodzą na drugi plan tak więc wygrana z olimpią to jest duży sukces nawet porównywalny do meczy jak Stomil grał w ekstraklasie

STOMIL - 2 maja 2015, 21:01:44 - *.play-internet.pl
Stomil Ponad Wszystko. Prezydent chce nas zniszczyć ale my trwamy i będziemy trwać.

Napa - 2 maja 2015, 21:20:46 - *.olsztyn.mm.pl
Na meczu nie byłem, śledziłem w telefonie. Bramka do szatni - powiedziałem zły - to było do przewidzenia przez złość. Druga połowa, żona mi mówi że jest 1:1, uśmiechnąłem się , spojrzałem na telefon w 87 minucie .. 2:1. Stomil you made my day! SPW!

skijump - 2 maja 2015, 22:00:59 - *.suwalki.vectranet.pl