2 maja 2015, 22:14:42 - euzi
Ludovic Obraniak nie wykorzystał rzutu karnego

Rizespor z Ludovikiem Obraniakiem w składzie przegrał na wyjeździe w meczu 29. kolejki tureckiej Spor Toto Süper Lig z Karabüksporem 0-2 (0-0). W 79. minucie goście mogli wyrównać, ale były reprezentant Polski nie wykorzystał rzutu karnego. Obraniak strzelił obok lewego słupka bramki gospodarzy.

2 maja 2015, 18:00 - Karabük (Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu)
Kardemir DÇ Karabükspor 2-0 Çaykur Rizespor Kulübü
Ahmet İlhan Özek 63, Erkan Kaş 87

żółte kartki: Abdulaziz Demircan, Furkan Özçal - Ludovic Sylvestre, Léonard Kweuke, Ousmane Viera.

sędziował: Fırat Aydınus (Stambuł).

W 79. minucie Ludovic Obraniak (Rizespor) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Obraniak rozegrał całe spotkanie. Jego klub jest na 15. miejscu w tabeli z 28 punktami i czterema oczkami przewagi nad strefą spadkową.

ŁYSY - 2 maja 2015, 22:28:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl