3 maja 2015, 22:51:50 - bartekwr9
Czerwona kartka Przemysława Tytonia

Bramkarz Elche Przemysław Tytoń został ukarany czerwoną kartką w wygranym 2-1 (1-0) meczu 35. kolejki hiszpańskiej Primera División z Málagą.

3 maja 2015, 21:00 - Málaga (La Rosaleda)
Málaga CF 1-2 Elche CF
Javi Guerra 90 - Jonathas 29, Mario Pašalić 89

żółte kartki: Samu García, Juanmi, Duda - Damián Suárez.
czerwona kartka: Przemysław Tytoń (72. minuta, Elche, za faul taktyczny).

W 75. minucie Duda (Málaga) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

sędziował: Alberto Undiano Mallenco (Nawarra).

Po tym spotkaniu drużyna Tytonia zajmuje 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów.

fezo1908 - 3 maja 2015, 23:04:55 - *.starogard.dialup.inetia.pl
Jak to mówią: Szczęście sprzyja lepszym

Smuda - 3 maja 2015, 23:08:44 - *.dyn.nltelcom.net
Duda tradycyjnie jak to w Legii karnych nie umie strzelac.

kiper - 3 maja 2015, 23:40:24 - *.46.189.214.citynethost.com
Tytoń chłopaku lepiej skończ te kpiny i zastanów sie co ty sam odwalasz bo jak tak dalej będziesz odwalał takie maniany jak dzisiaj to cie z tej hiszpani odpalą

przybysz - 4 maja 2015, 0:06:07 - *.dynamic.chello.pl
@kiper: Tytoń to najlepszy piłkarz Elche w tym sezonie,a czerwone kartki zdarzają się nie takim bramkarzom.

jeziorak - 4 maja 2015, 0:55:00 - *.play-internet.pl
Się na Szczęsnego na Euro 2012 chyba za bardzo napatrzył pozdro.

WiLLY - 4 maja 2015, 1:56:21 - *.telesim.com.pl
Czemu wy się czepiacie? Zrobił karniaka, ale wyszło to na dobre, bo nie strzeliła Malaga bramki...

ero - 4 maja 2015, 8:31:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl