5 maja 2015, 19:19:00 - B_Kawalec
Drużyna Jakuba Wilka w finale Pucharu Litwy

Žalgiris Wilno Jakuba Wilka wygrał 2-0 (0-0) ze Spyrisem Kowno w rewanżowym, wyjazdowym spotkaniu 1/2 finału Pucharu Litwy i awansował do finału tych rozgrywek. W pierwszym spotkaniu klub 29-letniego pomocnika wygrał 4-0. Polaka w przerwie meczu zmienił Elivelto.

5 maja 2015, 17:30 - Kowno (S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras)
Spyris Kowno 0-2 Žalgiris Wilno
Linas Pilibaitis 72, Elivelto 77

żółte kartki: Marius Miškinis, Paulius Daukša (Spyris).

sędziował: Gediminas Mažeika (Kowno).

W drużynie gospodarzy w drugiej połowie na murawie pojawił się Dmitrij Riekisz (w przeszłości Polonia Warszawa), który w 68. minucie zmienił Donatasa Stulgę, a Klimas Gusočenko (kiedyś Flota Świnoujście) całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. W zespole gości całe spotkanie rozegrał Vytautas Lukša (niegdyś Polonia Warszawa). Z kolei Georgas Freidgeimas (dawniej ŁKS) znalazł się poza kadrą meczową.

Rywalem Žalgirisu Wilno w finale, który odbędzie się 23 maja w Szawlach, będzie zwycięzca dwumeczu Atlantas Kłajpeda - Šilas Kazlų Rūda. W pierwszym spotkaniu 1-0 wygrał Atlantas.

mw - 5 maja 2015, 19:29:38 - *.dynamic.chello.pl
A myślałem, że grali ze Spirytusem Kowno.

polak - 5 maja 2015, 19:33:57 - *.in-addr.broadbandscope.com