9 maja 2015, 15:54:13 - mistico
Bramka Davida Blachy

David Blacha strzelił gola dla SV Wehen Wiesbaden w zremisowanym 1-1 (1-1) meczu 36. kolejki niemieckiej 3. Ligi z DSC Arminia Bielefeld. To piąte trafienie polskiego napastnika w tym sezonie.

9 maja 2015, 14:00 - Wiesbaden (Brita-Arena)
SV Wehen Wiesbaden 1-1 DSC Arminia Bielefeld
David Blacha 29 - Fabian Klos 26

żółte kartki: Nils-Ole Book - Tom Schütz, Julian Börner.

sędziował: Robert Schröder (Dolna Saksonia).
widzów: 3500.

Blacha grał do 86. minuty, a zmienił go Marius Kleinsorge. Poza kadrą gospodarzy znalazł się Sebastian Mrowca, a cały mecz na ławce gości spędził były napastnik Cracovii Koen van der Biezen. SV Wehen Wiesbaden zajmuje obecnie 9. miejsce z dorobkiem 50 punktów.

dsdsd - 9 maja 2015, 15:58:30 - *.dynamic.chello.pl
Meczyk lecial na niekodowany kanale WDR. Fajnie jakby jakas polska stacja tv, mniej zamozna jak np Tele 5 czy Puls zakupila prawa do niemieckiej 3 ligi. Sygnal z tych rozgrywek jest produkowany przez niemiecka tv, wiec prawa bylby stosunkowo tanie. Stadiony swietne, pozioom przyzwoity, duzo Polakow i swietna pora rozgrywania meczow - sobota godz 14.00 (mala konkurencja, wlasciwie tylko liga angielska) powoduje ze ogladalnosc bylaby na przyzwoitym poziomie

ccc - 9 maja 2015, 16:18:49 - *.free.aero2.net.pl
Szkoda że nie Zdenek

JKMprezeyd - 9 maja 2015, 16:20:14 - *.tepsanet.com
dsdsd szacun wreszcie jakiś normalny komentarz na 90minut, a nie jakies: "brawo" albo "pierwszy"

pbs - 9 maja 2015, 17:33:48 - *.232.63.82.studiowik.net.pl
dsdsd w sumie to całkiem ciekawy pomysł. Można by było napisać do jakiejś stacji i podrzucić im to ;)

DENIS - 9 maja 2015, 21:09:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl