9 maja 2015, 17:50:06 - dyrovski
Radosław Cierzniak obronił rzut karny

Występujący w Dundee United FC Radosław Cierzniak obronił rzut karny w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu 36. kolejki szkockiej ekstraklasy z Saint Johnstone FC.

9 maja 2015, 16:00 - Perth (McDiarmid Park)
Saint Johnstone FC 1-1 Dundee United FC
Murray Davidson 77 - John Rankin 68

żółte kartki: David Wotherspoon, Danny Swanson, David Mackay - Jarosław Fojut, John Souttar, Nadir Çiftçi.

sędziował: Kevin Clancy.

W 45. minucie David Mackay (Saint Johnstone FC) nie wykorzystał rzutu karnego (Radosław Cierzniak obronił).

Radosław Cierzniak i Jarosław Fojut rozegrali pełne 90 minut. Trzeci Polak w drużynie gości Michał Szromnik całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Dundee United zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 52 punktów.

Loza S. - 9 maja 2015, 18:32:07 - *.2-4.cable.virginm.net
obronil rzut karny mocne slowa -pilka poprostu sie od niego odbila trafiajac wczesniej w slupek ............ swoje umiejetnosci pokazal w polskiej lidze cale szczescie ze juz mial podpisany wczesniej kontrakt z Dundee ,bo jak by zobaczyli co prezentuje nigdy by go nie wzieli nawet do rezerw

a - 9 maja 2015, 18:56:13 - *.opera-mini.net (*.106.191.82)
nie wzięli by go do rezerw,a od 3 sezonów jest podstawowym bramkarzem, pomyśl zanim się postanowić ośmieszyć

artikks - 9 maja 2015, 20:17:01 - *.piastlan.net
w kolejorzu sobie nie pogral...ale bramkarz im starszy tym lepszy.....powodzenia z wlkp..

DENIS - 9 maja 2015, 21:17:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl