9 maja 2015, 17:54:23 - maciejko
Gol Łukasza Cieślewicza

Łukasz Cieślewicz strzelił bramkę dla B36 Tórshavn w wygranym 3-1 (2-0) meczu 10. kolejki ekstraklasy Wysp Owczych z FC Suðuroy. To trzecie ligowe trafienie Polaka, który rozegrał całe spotkanie.

9 maja 2015, 16:00 - Vágur (á Eiðinum)
FC Suðuroy 1-3 B36 Tórshavn
Búi Egilsson 60 - Łukasz Cieślewicz 12, Hans Samuelsen 23, 90

żółte kartki: John Tordar Poulsen, Búi Egilsson - Łukasz Cieślewicz, Høgni Eysturoy.

sędziował: Eiler Rasmussen (Argir).
widzów: 200.

B36 Tórshavn jest drugi w tabeli z dorobkiem 21 punktów.

kola - 9 maja 2015, 17:57:26 - *.emfme.net
a teraz jedź chłopak grać do rumuni w takim dynamie bukareszt albo cfr kluż i pokaż że jesteś czymś więcej niż tylko zwykłym,marnym amatorem

hav - 9 maja 2015, 18:03:03 - *.dynamic.chello.pl
Rozpoczął mecz w podstawowym składzie i zakończył. W 90. minucie zaliczył asystę przy golu Samuelsena. Zapowiada się ciekawa walka o mistrzostwo między Łukaszem i 17-letnim Michałem Przybylskim (szeroki skład NSÍ Runavík, jeden występ w pierwszej drużynie w tej rundzie, etatowy środkowy pomocnik w rezerwach).

x - 9 maja 2015, 18:59:45 - *.icpnet.pl
moja ulubiona liga. nie umiem zapamiętać nazw połowy zespołów ale i tak lepiej jarze niż nazwy islandzkie

gs - 9 maja 2015, 19:22:46 - *.dynamic-ra-1.vectranet.pl