10 maja 2015, 20:21:45 - Monki
Bramka Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla Dynama Kijów w wygranym 6-0 (3-0) meczu 23. kolejki ukraińskiej ekstraklasy z Metałurhem Donieck. 23-letni napastnik wszedł na boisko w 58. minucie, kiedy to opuścił je Artem Kraweć. To piąty ligowy gol Teodorczyka w tym sezonie.

10 maja 2015, 18:30 - Kijów (Nacionalnyj sportywnyj kompłeks Olimpijśkyj)
Metałurh Donieck 0-6 Dynamo Kijów
Andrij Jarmołenko 9, 27, Jewhen Chaczeridi 45, Artem Kraweć 50, Younès Belhanda 57, Łukasz Teodorczyk 77

żółte kartki: Wasyl Pryjma, Rumjan Howsepjan, Bohdan Myszenko - Aleksandar Dragović.

sędziował: Jurij Waks (Chmielnicki).
widzów: 12 869.

W 80. minucie Serhij Rybałka (Dynamo) nie wykorzystał rzutu karnego (Jurij Pańkiw obronił).

Dynamo z 59 punktami na koncie jest liderem tabeli.

rafaeeloo - 10 maja 2015, 20:24:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Gruzją pierwszy skład musi być.Dać mu szanse!!!

Elo - 10 maja 2015, 20:27:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Noom Teodorczyk nie gra w pierwszym ,ale jak wejdzie zawsze coś ustrzeli, zasługuje na 1 skład w Dynamie!

fgfd - 10 maja 2015, 21:14:32 - *.86.209.164
ustrzeli bo teraz jest kryzys i wojna,ale jakby ukraina normalnie funkcjowała to by tak nie strzelał, a tak w ogóle to do niczego innego się nie naddaje niż do bycia dżokerem i asem w rękawie, bo krawca nie wygryzie za chiny bo jest na czele klasyfikacji strzelców i jest po prostu o klase lepszy od przeciętnego polaka

Elo - 10 maja 2015, 21:18:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wiesz tyle ile zjesz.A co to za klasyfikacja jak lider ma 14 bramek... Teodorczyk strzela w Dynamie bramkę średnio co niecałe 90 minut a ma już rozegrane ich ponad 900 ,więc to świetny wynik.Lewandowski w jego wieku rozgrywał sezon życia w Borussi nawet jeżeli miał by ten jeden sezon później pójść w górę to i tak może być klasowym napastnikiem!Strzelił 3 gole w LE min. Evertonowi i jest naprawde ciekawym zawodnikiem trochę drewnianym ,ale Lewandowski uczciwie trzeba przyznać(chodź bardzo mu kibicuje) w ekstraklasie też był trochę drewniany, ale jak widać ciężko pracą można wszystko poprawić!!!

mike - 10 maja 2015, 21:20:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
1 skład na Gruzję

hadżi - 10 maja 2015, 21:30:24 - *.57.13.14-static.reverse.softlayer.com
już widzę ten 'strach' przeciwników w lm na widok drewniaka z polski, normalnie strach się bać a dynamo oczywiście odpadnie z ostatniego miejsca bo jak takimi goścmi jak teodorczyk ma coś ugrać w pucharach to ja im sukcesów nie wróże

kibiccc - 10 maja 2015, 21:32:58 - *.centertel.pl
Fajnie. Polska rośnie w siłę. To są takie małe kroczki w kierunku piłkarskiej Europy.

marco - 10 maja 2015, 21:58:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
....................Fabiański.................

roro - 10 maja 2015, 21:59:07 - *.icpnet.pl
Byle nie Błaszczykowski. Facet się skończył piłkarsko i mentalnie. Lepszy jest Peszko. W defensywnej pomocy koniecznie Krychowiak - Linetty, a w obronie trzeba przetestować Kędziorę.

MNK - 10 maja 2015, 22:18:34 - *.dynamic.chello.pl
Normalnie mam deja vu
asza-Teodorczyka.html

kwitek44 - 10 maja 2015, 22:20:07 - *.stansat.pl
Dynamo mecz wyjazdowy grało u siebie. Wiadomo z jakich powodów, ale czy to fair play ?

skoda - 10 maja 2015, 23:10:40 - *.pool-101-109.dynamic.totbb.net