11 maja 2015, 20:15:06 - Monki
Gol Jakuba Wilka

Jakub Wilk strzelił gola dla Žalgirisu Wilno w wygranym 6-1 (4-0) meczu 12. kolejki litewskiej ekstraklasy z FC Šiauliai. To jego trzeci gol w tym sezonie. 29-letni pomocnik, który rozegrał całe spotkanie, asystował ponadto przy kolejnych czterech trafieniach gości.

11 maja 2015, 18:30 - Szawle (Šiaulių miesto savivaldybės stadionas)
FC Šiauliai 1-6 Žalgiris Wilno
Jurij Fomenko 86 - Jakub Wilk 16, Elivelto 18, 21, Mantas Kuklys 45, Linas Pilibaitis 57, Paulius Janušauskas 74

żółte kartki: Jurij Fomenko, Ramūnas Radavičius, Biekchan Usmanow - Mantas Kuklys, Vytautas Lukša.

sędziował: Darius Petraška.
widzów: 150.

W drużynie gospodarzy Sergejs Kožans (kiedyś Lechia Gdańsk i GKS Tychy) przebywał na boisku do 60. minuty, gdy został zmieniony przez Simonasa Jurgilasa, a poza kadrą meczową znalazł się Tamaz Czargeiszwili (w przeszłości Siarka Tarnobrzeg). Z kolei w zespole gości całe spotkanie rozegrał Georgas Freidgeimas (dawniej ŁKS), a Vytautas Lukša (niegdyś Polonia Warszawa) grał do 65. minuty, kiedy został zmieniony przez Artaka Jedigarjana.

Žalgiris zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów.

ziemniak - 11 maja 2015, 20:43:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
i na co Ci wilku przyszło... 150 osób... warte to tego, wracaj chłopaku!

d3 - 11 maja 2015, 21:00:36 - *.228.124.184
Żalgiris po mistrzostwo i puchar krajowy ! Ekipa , która niezaprzeczalnie rządzi na Litwie

MNK - 11 maja 2015, 21:11:02 - *.dynamic.chello.pl
Kocham te newsy z Litwy, w których zawsze pojawia się kilku byłych piłkarzy T-ME, czasami redaktorzy wykręcają niezłe combo

Zaki - 11 maja 2015, 21:30:07 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
No i co z tego, że strzelił...?! Trener Zub z tym samym Żalgirisem zdobywał Mistrzostwo Litwy, a teraz przyszedł do Bełchatowa i delikatnie mówiąc cienko przędzie.

mat9111 - 11 maja 2015, 22:39:46 - *.adsl.szeptel.net.pl
Miałem na niego głosować, ale zdecydowałem się na Brauna. Po słabym wyniku widać zaczął ciapać na Litwie w gałę, no cóż tak bywa.

roro - 11 maja 2015, 23:02:07 - *.icpnet.pl