14 maja 2015, 17:59:28 - koofel
Bramka Łukasza Cieślewicza

Łukasz Cieślewicz strzelił gola dla B36 Tórshavn w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 11. kolejki farerskiej ekstraklasy z NSÍ Runavík. Polski pomocnik rozegrał całe spotkanie i został ukarany także żółtą kartką. To jego czwarte trafienie w tym sezonie.

14 maja 2015, 16:00 - Runavík (við Løkin)
NSÍ Runavík 2-2 B36 Tórshavn
Árni Frederiksberg 10, Pól Jóhannus Justinussen 76 - Łukasz Cieślewicz 17, Ibrahima Camara 49

żółte kartki: Árni Frederiksberg, Andras Frederiksberg - Jákup á Borg, Róaldur Jakobsen, Ibrahima Camara, Łukasz Cieślewicz, Benjamin Heinesen.
czerwone kartki: Árni Frederiksberg (90. minuta, NSÍ, za drugą żółtą) - Ibrahima Camara (84. minuta, B36).

sędziował: Lars Müller (Hvalba).
widzów: 400.

Piłkarzem gospodarzy jest Michał Przybylski, który znalazł się poza kadrą meczową na to spotkanie.

B36 z 22 punktami zajmuje 2. miejsce w tabeli ze stratą trzech oczek do prowadzącego NSÍ.

Mądry - 14 maja 2015, 18:27:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile B36 w Runaviku?

POLSKA - 14 maja 2015, 18:44:07 - *.plusgsm.pl (*.22.70.24)
Nie róbcie już tu śmietnika! Drużyny z Wysp Owczyk są na poziomie z całym szacunkiem - Drawy Drawsko Pomorskie. Cieślewicz pewnie w Drawie byłby w stanie zdobywać podobną ilość goli.

hav - 14 maja 2015, 20:53:21 - *.dynamic.chello.pl
@ POLSKA - z całym szacunkiem dla Drawy Drawsko Pomorskie, B36 chyba jednak silniejsze. Kluby z Wysp Owczych potrafiły wyeliminować w ostatnich latach z europejskich pucharów ekipy z Norwegii, Łotwy czy Finlandii.

. - 14 maja 2015, 23:06:40 - *.adsl.inetia.pl
89-78-10-17.dynamic.chello.pl <<< ten koleś z tego IP, to Cieślewicz. Zauważcie, że on ciągle pod każdym artykułem dotyczącym jego lub jego ligi broni swojego otoczenia.