Wisła: 12. Nazar Peńkoweć - 2. Chris Edwards, 13. Michał Budzyński, 4. Mateusz Pielach, 29. Wołodymyr Fedoriw - 21. Rafał Lisiecki (57, 9. Piotr Charzewski), 20, Arkadiusz Maksymiuk, 23. Maciej Machalski (64, 10. Cwetan Filipow), 25. Konrad Szczotka, 6. Jarosław Niezgoda - 11. Konrad Nowak.

Zagłębie: 1. Szymon Gąsiński - 7. Marcin Sierczyński, 30. Konrad Budek, 10. Krzysztof Markowski, 2. Jovan Ninković - 16. Dawid Ryndak, 29. Łukasz Matusiak, 13. Grzegorz Fonfara (85, 24. Kamil Zalewski), 17. Sebastian Dudek, 9. Mateusz Wrzesień (80, 31. Łukasz Tumicz) - 18. Jakub Arak (63, 77. Konrad Zaradny).

żółte kartki: Edwards, Maksymiuk - Markowski.

źródło: własne / 100% Zagłębie Sosnowiec

nikt - 16 maja 2015, 21:48:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zagłębie...

asd - 16 maja 2015, 21:50:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co za niemoty , specjalnie to zrobili żeby się nie oddalić zbytnio.

bramka - 16 maja 2015, 21:51:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Strzelił Chris Edwards. Po co on zdejmuje Machalskiego? Po tym jak zszedł nie było w ogóle środka.

zagórze - 16 maja 2015, 21:51:29 - *.opera-mini.net (*.77.100.19)
Oby ta bramka w ostatniej sekundzie nie przesądziła o awansie. Cóż, czasem się strzela w ostatniej sekundzie, czasem się traci.

ból ZS 190 - 16 maja 2015, 21:51:31 - *.tktelekom.pl
Chyba trzeba co nie którym pajacykom nóżki połamać!!!

rr - 16 maja 2015, 21:52:00 - *.dclient.hispeed.ch
nikt nie chce awansować??????

Tomek - 16 maja 2015, 21:52:02 - *.140.207.129 (*.168.178.24)
Brawo KSW za walke do konca!
Jeszcze 3 punkty i 2 liga zostaje w Pulawach.
KSW nigdy nie spadnie!!!!!!!!!

darek - 16 maja 2015, 21:53:14 - *.leon.com.pl
nikt nie chce awansu z tej gruby

jarek les - 16 maja 2015, 21:53:49 - *.adsl.inetia.pl
z jednej strony była szansa na odskoczenie, a z drugiej mogli przegrać w ostatniej sekundzie po setce Wisły, ehh brak koncentracji w ostatnich minutach

eloziomy - 16 maja 2015, 21:54:01 - *.cust-83.exponential-e.net (*.168.50.158)
No zaczyna się... to co zawsze

barni114 - 16 maja 2015, 21:55:28 - *.ists.pl
To może lepiej odpuścić te mecze, a zrobić losowanie, 3 najkrótsze patyczki za karę idą do 1 ligi?

1906 - 16 maja 2015, 21:56:37 - *.tktelekom.pl
Do lasku i zrobic z nimi to co z Tochelem. Pajace!!!

hary - 16 maja 2015, 21:57:09 - *.icpnet.pl
Gratulacje za 1 punkcik .Pozdrowienia dla pana Piotrka z Poznania

lol - 16 maja 2015, 21:58:15 - *.prenet.pl
wkurza mnie ta liga. Nikt nie chce awansować to po co chodzą wszyscy na mecze? Akurat z tymi dwoma drużynami nie mam nic wspolnego ale piszę jako ogol do calej ligi po zakończeniu kolejki. Przecież trzeba być ślepym by nie widzieć o co chodzi. Bramki w ostatnich minutach to juz norma. Ja ze 2, 3 sezony temu jak moja drużyna miala szanse awansować też się emocjonowalem, ale potem zaczeli olewać sprawę. Poczulem się wtedy nabity w butelkę. Teraz widzę że już wszystkie teamy olewają sprawę. A ponieważ że nie lubię być robiony w h. przestalem uczęszczać na mecze, bo to już nie jest sport, a biznes.

vdvd - 16 maja 2015, 21:59:36 - *.telpol.net.pl
Proste, nikogo nie stać na awans!

gab - 16 maja 2015, 21:59:39 - *.range81-158.btcentralplus.com
Dominacja przez caly mecz a tu gol w doliczonym....niby nic a smierdzi.....

tyt - 16 maja 2015, 21:59:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak zawsze fart gorali

gab - 16 maja 2015, 22:03:12 - *.range81-158.btcentralplus.com
Byla walka do konca choc nie rozumiem rozegrania ostatniego wolnego Zaglebia z dwoma graczami Zaglebie w polu karnym Pulaw ??????????
Grajki nie macie chyba tyle owdwagi by wystawic Wasyzch Kib

1921 - 16 maja 2015, 22:06:09 - *.dynamic.mm.pl
U nas gorsze jaja w 11tu nie mogliśmy sobie dać rady z 10 ostatniego zespołu tabeli takie niestety kabarety!

mickiewicz - 16 maja 2015, 22:09:49 - *.prenet.pl
to już jest teatr. Ciekawe jaki reprertuar będzie na środę.

kamil - 16 maja 2015, 22:12:59 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
pozdr od BKSu Bielsko Zaglebie awans musi byc

do gab - 16 maja 2015, 22:15:27 - *.wsieci.pulawy.pl
Nie wiem na jakim meczu byłeś, ale jeśli twierdzisz, że Zagłębie dominowało to byłeś na innym meczu.

fdf - 16 maja 2015, 22:18:37 - *.dynamic.chello.pl
Dobry mecz Zagłębia, dominacja nad Wisłą i pełna kontrola, szkoda że tylko do 90minuty.

antrek - 16 maja 2015, 22:18:44 - *.ssp.dialog.net.pl
jestem kibicem BKS Bielsko ale Zagłębiu nie zyczę awansu.sztama niby jest a robicie nas w h...ja podczas meczów wyjazdowych, nawet z nami nie gadacie

Macisław - 16 maja 2015, 22:19:15 - *.adsl.inetia.pl
Coraz bardziej mam wrażenie że AWANS ucieka Zagłębiu Sosnowiec.Jeszcze 4 mecze i nie można przegrać żadnego.

@antrek - 16 maja 2015, 22:22:18 - *.dynamic.chello.pl
czym prędzej musisz zmienić dilera, słaba prowokacja, uciekaj spać. papatki

skromny - 16 maja 2015, 22:25:20 - *.204.165.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
zaczyna się

zs4life190 - 16 maja 2015, 22:26:27 - *.as13285.net
antrek prowokantka. walczyc trnowac.Zaglebie musi panowac. trzymac tempo do konca ..awans jest nasz . tak jak nasze miejsce nie jest w 2 lidze.

zaglebiak - 16 maja 2015, 22:26:36 - *.dynamic.chello.pl
Puławy nie bez powodu są rewelacja na wiosnę , remis jest zasłużony, kluczem będzie mecz z Kluczborkiem jesli nie będzie kompletu punktów szanse na awans maleją do 30 % , wygrana w tym meczy moze być jak trampolina w kolejnych meczach. Dziwne jest to że od dwóch kolejek zespoły z czuba tracą punkty co zastanawia czy tu nie ma tzw handlowania.

Kosa - 16 maja 2015, 22:34:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak patrząc z perspektywy tych 3-ech ostatnich remisów to 3 punkty z Kluczborkiem biorę w ciemno.

zaglebiak - 16 maja 2015, 22:39:07 - *.dynamic.chello.pl
nie dziwi Cie ze w dwóch ostatnich kolejkach zespoły 1-7 zanotowało tylko 1 zwycięstwo? aż tak nie radzą sobie z presją? zastanawiające

Kosa - 16 maja 2015, 22:47:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mnie nic nie jest w stanie zdziwić.

KIBIC - 16 maja 2015, 23:40:45 - *.dynamic.mm.pl
Czy ktoś mi odpowie rzetelnie na pytanie, który z obecnych klubów II ligi spełnia wymogi licencyjne na sezon 2015/2016 ? Kluby z czuba tabeli nie posiadają wszystkie oświetlenia , o reszcie do spełnienia wymogów nie wspomnę !!! Zagłębie Sosnowiec / oświetlenie - 1877 lx / , Rozwój Katowice / brak / ,Kluczbork / brak / ,ROW Rybnik / oświetlenie - 1200 lx / ,Raków Częstochowa / brak / ,Błękitni Stargard Szczeciński / brak / ,Stal Stalowa Wola / brak / , Stal Mielec / oświetlenie - 1800 lx / . Z całej tej czołówki to chyba w Mielcu maja najlepszy stadion i to nie do końca !!!

Fanatyk - 17 maja 2015, 1:31:21 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda straconych punktów, nie wiem co jest grane w drużynie, bo to już drugi mecz z rzędu kiedy gramy z teoretycznie słabszym zespołem i dostajemy w łeb. Zaznaczam, że nie chodzi mi o porażkę z Wisłą Puławy, tylko o wcześniejszy mecz z Górnikiem Wałbrzych. Wisła gra naprawdę dobrze, Górnik nic nie grał a zremisował z nami. W tej rundzie zapewne doczekamy się końcówki ligi w naszym wykonaniu i nie tylko, pt: "Kochani piłkarze wyciągnijcie nam serca spod żeber".

Vini - 17 maja 2015, 2:10:29 - *.internetdsl.tpnet.pl
WISEŁKA chętnie wskoczy do 1 ligi ....remis zasłużony, mało brakowało a Sosnowiec niech dziękuje bo by wracał z głupią miną ...,,

Vini - 17 maja 2015, 2:13:37 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jeśli chodzi o stadion ...to Wisła ma na puchary europejskie ...niektóre z ekstraklasy mogą nogi lizać

szarmach - 17 maja 2015, 4:51:22 - *.galas.net.pl
gdzie jest Martus bardzo dobry napasnik

kobi - 17 maja 2015, 6:17:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Awansować i za co grać nikt nie chce potem być pośmiewiskiem

lol - 17 maja 2015, 9:07:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest tak jak sie dopisuje punkty przed meczem. Tacy mocni niby sie poczuje i jacy pewni.Zycze aby wam Kluczbork sprawil lomot 0-1

kibic - 17 maja 2015, 10:57:41 - *.dynamic.chello.pl
No właśnie.Co się dzieje z Szymonem Martusiem ? Dawno go nie widziałem w składzie Wisły.

oley - 17 maja 2015, 11:15:32 - *.silesialan.eu
koszty, koszty, koszty... awans do I ligi to: premie dla zawodników i sztabu za awans. Dla wielu wzrost wynagrodzenia. Awans podnosi frekwencję, a to zwiększa koszty organizacyjne, więcej ochrony, droźsi sędziowie itd itd. A zainteresowanie medialne I i II ligą jest podobne - to nadal zaplecze.

expert - 17 maja 2015, 15:58:23 - *.net.tauron-pe.pl
Pozdrowienia od kibiców Ruchu Chorzów dla Zagłębia, przyjażń na zawsze !

bis - 17 maja 2015, 17:04:05 - *.158.219.159.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fanatycy spiskowej teorii: Puławy grają dobrze wiosną,podobnie jak Górnik. Dlatego Sosnowiec traci punkty, a sam też nie gra rewelacyjnie...

Judasz - 17 maja 2015, 17:08:57 - *.opera-mini.net (*.13.106.67)