18 maja 2015, 18:19:48 - bartekwr9
Bramka Marcina Burkhardta

Marcin Burkhardt strzelił bramkę dla Czerno More Warna w wygranym 3-1 (2-0) meczu 30. kolejki bułgarskiej ekstraklasy w ramach grupy spadkowej z FK Chaskowo 2009. Polski pomocnik, który rozegrał całe spotkanie, strzelił swojego trzeciego ligowego gola w tym sezonie.

18 maja 2015, 16:30 - Chaskowo (Stadion Chaskowo)
FK Chaskowo 2009 1-3 Czerno More Warna
Władisław Uzunow 72 - Sebastián Hernández 33, Wilijan Biżew 39, Marcin Burkhardt 62

żółte kartki: Martin Rajnow - Żiwko Atanasow.

sędziował: Dragan Stojkow.

Czerno More zajmuje ósme miejsce w tabeli i drugie w grupie spadkowej. Po 30 meczach zgromadziło 47 punktów.

Ojgen - 18 maja 2015, 18:23:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marcin pierdziochu, gratulacje !!

Hattric - 18 maja 2015, 18:26:36 - *.skybroadband.com
Bury , żyjesz

Ojgen - 18 maja 2015, 18:28:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marcin, legniczanki z klubu Seven tęsknią za tobą i tym jak im stawiałeś za lody !

xew - 18 maja 2015, 18:36:55 - *.174.225.187
Do Ojgen....to zazdrości czy z braku czegokolwiek pod czaszką?...

bysior - 18 maja 2015, 19:24:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czerno mora w chaskowie około 120 głów, kilkunastu odbija się od bramy w skutek czego mała szarpanina w ochroną, doping jak na wysokie prowadzenie średni, po meczu kilka rac ląduje w sektorze gospodarzy, chaskowo traci flagę jeszcze przed meczem.
pozdro dla kumatych!!

SzK - 18 maja 2015, 21:09:02 - *.core.ynet.pl
Piłkarz ,który miał talent ,szkoda ,że go zmarnował.Marcin dzięki za Mistrza Polski 2006.

mietek - 18 maja 2015, 21:28:39 - *.8.105.225
@xew: A może on jest jedną z tych legniczanek? ;)

DENIS - 19 maja 2015, 0:10:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl