19 maja 2015, 18:49:32 - koofel
eME U-19: Bośnia i Hercegowina 2-0 Polska

Reprezentacja Polski U-19 (rocznik 1996) przegrała 0-2 (0-0) z Bośnią i Hercegowiną w swoim ostatnim meczu turnieju II rundy eliminacji mistrzostw Europy. Polacy już wcześniej stracili szanse na awans.

19 maja 2015, 17:00 - Mostar (Stadion pod Bijelim Brijegom)
Bośnia i Hercegowina 2-0 Polska
Nemanja Anđušić 63, Mićo Kuzmanović 76

Bośnia i Hercegowina: 1. Goran Karačić - 16. Adel Halilović, 5. Marko Mihojević, 6. Arman Čorović, 3. Eldar Čivić - 2. Kerim Memija (55, 14. Mićo Kuzmanović), 10. Andrej Modić, 8. Samir Radovac (78, 13. Stjepan Lončar), 11. Amer Gojak, 15. Nemanja Anđušić - 18. Alen Jurilj (70, 9. Dženis Beganović).

Polska: 12. Jakub Wrąbel - 7. Paweł Stolarski (60, 6. Mateusz Wdowiak), 5. Mateusz Wieteska, 4. Jan Bednarek, 3. Michael Olczyk - 9. Adam Buksa, 20. Jakub Kuzdra (68, 10. Grzegorz Tomasiewicz), 15. Rafał Makowski, 8. Oskar Zawada, 2. Kamil Dankowski - 18. Sebastian Musiolik (77, 11. Paweł Łysiak).

żółte kartki: Anđušić - Stolarski, Makowski.

sędziował: Þorvaldur Árnason (Islandia).

W 37. minucie Paweł Stolarski (Polska) nie wykorzystał rzutu karnego (Goran Karačić obronił).

W drugim dzisiejszym spotkaniu Ukraina wygrała 2-0 (2-0) z Czarnogórą i awansowała do turnieju finałowego.

Tabela grupy 5:

1. Ukraina               3  7  7- 3
1. Czarnogóra            3  6  3- 3
3. Bośnia i Hercegowina  3  4  3- 2
4. Polska                3  0  3- 8

Mistrzostwa Europy odbędą się w dniach 6-19 lipca w Grecji. Do turnieju finałowego awansują zwycięzcy każdej z siedmiu grup.

Piciu - 19 maja 2015, 18:51:31 - *.icpnet.pl
co za wstyd ...

mark - 19 maja 2015, 18:52:40 - *.161.168.54
3 mecze 3 porażki idealny przepis jak przegrać eliminacje w kompromitującym stylu.

son - 19 maja 2015, 18:53:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaraz znawcy futbolu zaczną.....

bysior - 19 maja 2015, 18:54:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polaków w Mostarze około 230 głów, kilkunastu odbija się od bram, oficjalnie za promile, wynikiem jest mała szarpanina z ochroną. Przed meczem Bośniacy tracą dwie fany i kilka szalików, ich doping słaby i z przerwami. W drugiej połowie rzucają race w sektor gości. Po meczu jeszcze mała szarpanina z policją w drodze na dworzec. Kilku chłopaków zawiniętych.

FAN2 - 19 maja 2015, 19:17:39 - *.web.vodafone.de
Gdzie podzial sie ten sklad co gral przeciwko holandi tak pieknie chlopacy grali ,a tu nagle dziwne powolania typu kownacki wdowiak i mlyn sie zrobil ten matura drugi lech nie zezwoli i kluby podlapaly i zawodnikow nie puscily szkoda a ta druzyna spokojnie by awansowala . Holandia jedzie do grecji polska niestety

sdf - 19 maja 2015, 19:18:19 - *.play-internet.pl
A tak czułem zamiast tego obstawiłem ligę singapurską gdzie doszło do sensacji i przegrałem kupon

Rafał - 19 maja 2015, 19:44:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Banda nażelowanych frajerów.

terefere - 19 maja 2015, 19:50:09 - *.tktelekom.pl
96 kiepski rocznik i nie pamięta finału na Wembley. Ja wtedy byłem za Czechami, a Wy?

Kałuża - 19 maja 2015, 20:11:05 - *.lubin.vectranet.pl
idą jak burza...

@@@ - 19 maja 2015, 20:18:34 - *.dynamic.chello.pl
Brawo! Stabilna forma!
oby to był ostatni taki turniej poza oficjalnym terminem, bo równie dobrze możemy go z góry poddać :/

Arek - 19 maja 2015, 20:56:33 - *.adsl.inetia.pl
Ale narzekacie... Dobrze, że się tylko dwójką skończyło, bo było dwóch na jednego.

derock - 19 maja 2015, 21:29:46 - *.2-1.cable.virginm.net
Te chłopaki powinni skończyć swoje kariery. Ewentualnie spróbować sił w A-klasie. Podejrzewam, że gdyby zrobili reprezentacje 2. ligi do lat 19 byłaby ona o klasę lepsza od tej dyskotekowej kadry.

derock - 19 maja 2015, 21:35:49 - *.2-1.cable.virginm.net
taki Brzęczek co ma 18 lat i jest w rytmie meczowym 2 ligi to podejrzewam, że wyprzedza tych kadrowiczów przynajmniej o 2 lata w rozwoju.

car - 19 maja 2015, 21:38:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kluby nie puściły zawodników a taki Kapustka i tak nie grał ani 1 minuty w klubie.....

olo - 19 maja 2015, 21:52:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Na układy nie ma rady. Kosecki i jego szkolenie, do dymisji. Lenie patentowe, a tak pojeździć po niższych ligach, poobserwować chłopaków którzy grają w pierwszych składach. W Cv napisane Legia, Lechia to trzeba powołać, a grać nie umieją. Patologia.

rand - 19 maja 2015, 22:16:19 - *.play-internet.pl
@derock - chyba masz rację. Więcej słów szkoda...

Gajer - 20 maja 2015, 6:15:09 - *.dynamic.chello.pl
piękne dno

kodi - 20 maja 2015, 8:46:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moje pytanie jest zasadnicze dlaczego Legia i Cracovia nie puściły odpowiednio Ryczkowskiego oraz Kapustki na el.ME u-19,a oni nawet 1 minuty nie zagrali???? To jest ewidentne działanie na szkode tej kadry bo rozumiem Drągowski czy Kownacki,sa ważnymi postaciami w swoich zespołach ,ale ww dwójka to zawodnicy bardzo szerokiego składu i naprawdę mozna było ich na ławce zastąpić innymi chłopakami.
Co do turnieju to faktycznie totalna katastrofa

Prawda - 20 maja 2015, 9:19:43 - *.dyn.telefonica.de
Podajcie caly sztab szkoleniowy U - 19 wiec wtedy wszystko bedzie wiadome , promocja przede wszystkim ,
pozdrawiam

abc - 21 maja 2015, 19:27:58 - *.dynamic.chello.pl
kodi:
Po pierwsze, Kapustka zagrał. A Wdowiaka Cracovia puściła.
Po drugie, nigdy nie wiadomo, kto akurat będzie potrzebny do gry. A jak jakaś kontuzja, kratka?
I - co najważniejsze - pretensje nie do Cracovii czy Legii, ale do tych działaczy, co się zgodzili na turniej w czasie ważnych meczów ligi. Bo na termin turnieju miały się zgodzić WSZYSTKIE kraje startujące. To kto tu działa na szkodę tej kadry?