20 maja 2015, 19:54:09 - maciejko
Zespół Łukasza Teodorczyka w finale Pucharu Ukrainy

Dynamo Kijów wygrało z Olimpikiem Donieck 4-1 (2-0) w rewanżowym spotkaniu półfinału Pucharu Ukrainy i awansowało do finału rozgrywek. W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. W zespole gospodarzy cały mecz rozegrał Łukasz Teodorczyk.

20 maja 2015, 18:00 - Kijów (Nacionalnyj sportywnyj kompłeks Olimpijśkyj)
Dynamo Kijów 4-1 Olimpik Donieck
Miguel Veloso 4, 53, Andrij Jarmołenko 37, Jeremain Lens 90 - Ołeksij Dytiatjew 76

żółte kartki: Sheriff Isa, Wołodymyr Łysenko (Olimpik).

sędziował: Witalij Romanow (Dniepropietrowsk).

Dynamo w finale 4 czerwca w Kijowie zagra ze zwycięzcą pary Szachtar Donieck - Dnipro Dniepropietrowsk. W pierwszym spotkaniu Szachtar wygrał na wyjeździe 1-0 (1-0).

Piciu - 20 maja 2015, 19:58:14 - *.icpnet.pl
szkoda że nie strzelił

WOJTASQUAD - 20 maja 2015, 20:04:59 - *.centertel.pl
brawo Teo
Polonia Warszawa nigdy nie zginie O:-)

bysior - 20 maja 2015, 20:11:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
olimpika w kijowie około 500 głów, wszyscy w barwach z dobrym dopingiem mimo wyniku, w trakcie meczu odpalane piro, kilka rac ląduje na boisko, pozdro dla kumatych!!

frido - 20 maja 2015, 20:35:23 - *.215.35.117
To byli raczej uchodźcy z Doniecka którzy akurat osiedlili się w Kijowie, co nie zmienia faktu że należy im się szacun za doping.

fakieł - 20 maja 2015, 21:09:41 - *.balticservers.eu
no to teraz szachtar skopie w finale tyłki banderowcom i sprawiedliwości stanie się zadość

ziutek - 20 maja 2015, 21:51:48 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
@wojtas
polonia to już zginęła,wiec już jej to nie grozi drugi raz

frido - 20 maja 2015, 22:08:47 - *.215.35.117
@fakieł Karpaty Lwów już dawno odpadły z pucharu

mudizn - 20 maja 2015, 22:38:05 - *.101.142.238
ale dynamo i ich kibice popierają rząd poroszenki który brata się z prawym sektorem i wynosi na ołtarze jak jakichś świętych oun i upa.swoją drogą to ciekawi mnie czemu kibole dynama nie walczą za swój umiłowany rząd i kraj z separatystami, tylko jak gdyby nigdy nic chodzą sobie na mecze i dopingują?bo pewnie to tchórze którzy potrafią krzywdzić tylko słabszych a przeciwko równym sobie nie staną w szranki bo zwyczajnie na myśl o tym robią pod siebie

DENIS - 21 maja 2015, 17:12:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl