Wisła: 22. Michał Buchalik - 20. Boban Jović, 6. Arkadiusz Głowacki, 4. Maciej Sadlok, 21. Łukasz Burliga - 9. Rafał Boguski (73, 34. Alan Uryga), 7. Maciej Jankowski (68, 10. Łukasz Garguła), 5. Dariusz Dudka, 18. Semir Štilić, 8. Jean Barrientos (82, 14. Mariusz Stępiński) - 23. Paweł Brożek.

Pogoń: 66. Dawid Kudła - 21. Sebastian Rudol, 14. Wojciech Golla, 26. Sebastian Murawski (77, 17. Maksymilian Rogalski), 77. Ricardo Nunes - 16. Michał Walski (57, 8. Michał Janota), 23. Mateusz Matras, 6. Rafał Murawski, 27. Takafumi Akahoshi, 7. Dominik Kun (58, 9. Adam Frączczak) - 93. Łukasz Zwoliński.

żółte kartki: Štilić, Dudka - Golla, Matras, Rogalski.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Kibol - 20 maja 2015, 22:23:58 - *.piotrkow.pilicka.pl
Hahahahahahaaa

Hans - 20 maja 2015, 22:24:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Lechia bliżej pucharów.

retro - 20 maja 2015, 22:24:53 - *.107.34.104
Wiśle gratulujemy straconych bramek w ostatnich minutach.. Gdyby tak zliczyć te frajersko oddane punkty to okazałoby się, że Biała Gwiazda mogła być samodzielnym liderem w tej marnej Ekstraklasie..

pol - 20 maja 2015, 22:24:56 - *.unity-media.net
keseraaa sera wisla 3 punkty miala lecz w ostatniej sekundzie golaaa dostalaaa ooooo kesraaa seraaa

Baca - 20 maja 2015, 22:25:10 - *.bb.sky.com
Ten gol moze kosztować Wisłe brak awansu do pucharów

MKS - 20 maja 2015, 22:25:15 - *.dynamic.mm.pl
Ale bolec!

Wisła K - 20 maja 2015, 22:25:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
kolejny mecz w d..e w 90 min brak słów!!!

abc - 20 maja 2015, 22:25:35 - *.adsl.inetia.pl
Czesiu jesteś słabym trenerem. ..mogłeś wygrać ten mecz, ale widocznie wygrywanie Cie nie interesuje.

bylo - 20 maja 2015, 22:26:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
frajerstwo totalna amatorka..

der - 20 maja 2015, 22:27:39 - *.107.34.104
a Gil już wydrukował wynik...

zett - 20 maja 2015, 22:29:17 - *.ists.pl
Cały Moskal...tak to jest jak się bierze trenerów, którzy nawet klasę niżej nie robią wyników

zett - 20 maja 2015, 22:30:56 - *.180.184.12

PASY - 20 maja 2015, 22:31:42 - *.156.230.166
świetny wynik i frekwencja Wisełka najpewniej poza pucharami

Pan - 20 maja 2015, 22:35:31 - *.69.138.94
Muraś Mistrz

Tony - 20 maja 2015, 22:37:03 - *.56.26.183
Brawo Portowcy, mlodzi zagrali super,dobry remis,teraz zloic Legie !!!

Dami - 20 maja 2015, 22:40:31 - *.dynamic.mm.pl
Wybacz, ale frajersko to Wisła zdobyła oba gole, w okresach gdy to Pogoń raczej prowadziła grę. Te wyrównujące trafienia były zwyczajnie zasłużone.

rafi - 20 maja 2015, 22:48:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahhahaha 8 tysiecy w mln Krakowie n ielkej Wisle- Cupial odejdz jak Cacek

Mix - 20 maja 2015, 23:08:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jazda z komorem Wisełka jazda z komorem, jazda z komorem hej Pogoń jazda z komorem. Do zobaczenia w niedzielę - wiadomo gdzie.

alf ramsey - 20 maja 2015, 23:30:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Smuda wróć !!!

alf ramsey - 20 maja 2015, 23:31:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moskal przegrał kolejny mecz bo remis to PORAŻKA !!!!!

alf ramsey - 20 maja 2015, 23:36:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stilić piłkarzem meczu - śmiech na sali ! Barientos co to jest za piłkarz !!! Ambicja - tego w Wiśle nie znają !!!!!

premo - 21 maja 2015, 0:35:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myślę,że za taką grę nonszalancką jak dzisiaj Wisła zagrała ,została ukarana w doliczonym czasie gry!po takim meczu to zawodnicy Wisły powinni zapłacić solidne kary finansowe za to jak bez ambicji zagrali 90minuta to jakiś normalny koszmar ,to już nie pierwszy mecz ,że w doliczonym czasie gry tracą bramki!Wstyd panowie ,Frajerstwo nie ma końca!Wisła be pucharów,nie zasługuje na to ,dzisiaj to udowodniła!!!

rafalski - 21 maja 2015, 4:10:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ustawka haha Najlepiej płatny był u buków remis 2-2 w Dokładnym wyniku na przykład !!!!

krakow88 - 21 maja 2015, 18:09:37 - *.hist.uj.edu.pl
No Wisła wie, że będzie musiała na mistrza poczekać rok. Jak nie skończy z "dziadkami" typu Głowacki, Brożek czy Boguski to nie wróże przyszłości. Postawcie na młodych i zatrudnijcie trenera z prawdziwego zdarzenia. Cupiał powinien wyłożyć 10 mln zł i wzmocnić sensownie zespół.

tag - 22 maja 2015, 21:07:13 - *.Red-79-156-245.staticIP.rima-tde.net
Dziadkowie Wisly wyraznie nie chca pucharow ! za duzo biegania na stare lata.....a po co sie meczyc..!!!