23 maja 2015, 17:00 - Kluczbork (Stadion Miejski)
MKS Kluczbork 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Piotr Giel 77 - Krzysztof Biegański 90

Kluczbork: 22. Grzegorz Wnuk - 11. Adam Orłowicz, 4. Mateusz Arian, 3. Paweł Gierak, 20. Kamil Nitkiewicz - 15. Wojciech Hober (83, 21. Krzysztof Wolkiewicz), 25. Piotr Kasperkiewicz, 5. Rafał Niziołek, 23. Michał Kojder (59, 10. Tomasz Swędrowski), 7. Marcin Tomaszewski (87, 6. Łukasz Reinhard) - 77. Piotr Burski (71, 8. Piotr Giel).

Kotwica: 1. Marcin Skrzeszewski - 3. Kacper Chruściński, 20. Bartosz Soczyński, 28. Paweł Szutenberg, 10. Tomasz Rydzak - 22. Dawid Berg (90, 11. Konrad Korczyński), 19. Paweł Lisowski, 8. Michał Danilczyk, 17. Tomasz Bejuk (89, 91. Dawid Ambroziak), 7. Krzysztof Bułka (52, 99. Krzysztof Biegański) - 18. Damian Kugiel (71, 4. Korneliusz Sochań).

żółte kartki: Nitkiewicz - Berg, Bułka, Szutenberg.

sędziował: Marcin Szrek (Kielce).
widzów: 600.

źródło: własne / lajfy.com / MKS Kluczbork

Fabian - 23 maja 2015, 18:51:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
zal mi was nei chcecie awansować i to widać wstyd

kolo - 23 maja 2015, 18:53:09 - *.centertel.pl
Sprzedawczyki!!! Żal, ze sport stracil idee, co ey rozbicie nasz klub ha bicie.

1906 - 23 maja 2015, 18:53:43 - *.tbs-net.rekin.net
Zagłębie Sosnowiec dziękuje Kotwicy Kołobrzeg !

wolomin - 23 maja 2015, 18:54:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wolomin gratuluje remisu Kotwie. Kotwo musisz się utrzymać !!! Pozdrowienia dla Kotwy.

kibic - 23 maja 2015, 18:54:53 - *.opera-mini.net (*.69.228.223)
a bo lepiej byc dobra druzyna z czuba tabeli w 2lidze niz biedakiem na dnie 1ligi

moskey - 23 maja 2015, 18:55:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No widzę, że wszyscy pilnują żeby Kotwica nie spadła. najpierw podłożyły się puławy teraz kluczbork a za tydzień pewnie sosnowiec. ale i tak dla kotwicy tylko III liga - nie może być inaczej

1946 - 23 maja 2015, 18:59:03 - *.lubin.vectranet.pl
Sosnowiec dziękuje Kotwicy a za tydzień przegrają w Kołobrzegu hehe.

zeb - 23 maja 2015, 19:03:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zarządzie MKSu. Rozumiem Was, ale nie rozumiem dlaczego oszukujecie kibicow, a przede wszystkim siebie. WS wstydziłbyś się.

MC19 - 23 maja 2015, 19:04:55 - *.9.110.186
i z czym "wy" chcecie do 1 ligi, a do Famaku za 1800 brutto, to może się nauczycie - wstyd

eSKa - 23 maja 2015, 19:05:28 - *.extreme-net.one.pl
Zaskakująca niemoc Kluczborka. W środę wypuścili zwycięstwo w Sosnowcu w 90 minucie. Dziś u siebie z walczącą o utrzymanie Kotwicą. Z punktu widzenia Zagłębia - wynik bardzo sprzyjający, ale... dający Kotwicy realne szanse na utrzymanie. Dlatego za tydzień mecz z Zagłębiem będzie walką o życie. Dla jednych i dla drugich...

arek - 23 maja 2015, 19:08:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto sie ludzil z tym Kluczborkiem bo ja na pewno nie juz dawno nie chodze na tych sprzedawczykow

ddd - 23 maja 2015, 19:25:58 - *.Netcominternet.pl
Ale was tam chodzi .

Fik - 23 maja 2015, 19:28:07 - *.walbrzych.vectranet.pl
Ale jak ludziki pisali,że już w Wałbrzychu mecz "poszedł" to cisza była, a moder banował prawdę piszących

kk - 23 maja 2015, 19:28:09 - *.adsl.inetia.pl
Kotwica wygra za tydzien z Sosnowcem co spowoduje, ze Zaglebie bedzie musialo wygrac z Puszcza

LEO - 23 maja 2015, 19:44:31 - *.dynamic.caiway.nl
MKS KLUCZBORK awans w zasięgu ręki gramy do końca!!!

ddd - 23 maja 2015, 19:48:58 - *.Netcominternet.pl
Kluczbork w 1lidze weź się leo ogarnij.STOP dla klubow bez kibicow.

ddd - 23 maja 2015, 19:59:26 - *.Netcominternet.pl
leo wyluzuj Kluczbork nigdy nie awansuje jest za slaby.

ddd - 23 maja 2015, 20:05:40 - *.Netcominternet.pl
Awans Zaglebie Rakow Stalowka to sa kluby z kibicami a nie tak jak Kluczbork z dzieciakami.

ddd - 23 maja 2015, 20:07:11 - *.Netcominternet.pl
Awans Zaglebie Rakow Stalowka to sa kluby z kibicami a nie tak jak kluczbork z dzieciakami.

Polak - 23 maja 2015, 20:11:09 - *.centertel.pl
Kghm państwowy z takim budżetem taka nędzna przewaga w 1 lidze kupa śmiechu. Tyle dziesiątek milionów pln.

Fanatyk - 23 maja 2015, 21:03:35 - *.opera-mini.net (*.174.112.42)
brawo Kotwica! Raków Dziekuje!

1976 - 23 maja 2015, 21:30:43 - *.opera-mini.net (*.8.234.132)
Wlasnie nie wiem czemu moj wpis zostal usuniety? skoro nikogo nie obrazilem tylko wyrazilem swoja opinie

jako - 23 maja 2015, 21:55:49 - *.tkk.pl
Kotwica nigdy nie spadnie !!!!!!!!

Okocimski - 23 maja 2015, 21:56:47 - *.68.92.142.mielec92.tnp.pl
Brawo Kluczbork. Kotwica trzecia liga... Tam wasze miejsce..

ngfan - 23 maja 2015, 22:57:53 - *.e-sbl.net
dz kotwice ten wynik to utrzymanie dla NG

Don - 24 maja 2015, 1:03:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zawodnik meczu- Kasperkiewicz,stoper na 1 lige

Fanatyk - 24 maja 2015, 1:24:42 - *.adsl.inetia.pl
Wynik tego meczu mnie nie dziwi, piłkarze grają na pełnych obrotach. Wracając do meczu Zagłębia z Mks Kluczbork, Kluczbork zrobił jedną akcję w ciągu całego meczu i strzelił nam bramkę. Cały mecz to my przeważaliśmy i mieliśmy kilka naprawdę świetnych sytuacji. Tak to jest czasami triumfuje antyfutbol.

haggis - 24 maja 2015, 2:07:49 - *.bb.sky.com
Dobrze, że tylko jedną. Bo jak by im zależało na awansie to zrobiliby drugą i wygraliby mecz. Ale jak wiadomo na promocji im nie zależy, więc oddają punkty tym co myślą, że są lepsi.

klbkris76 - 24 maja 2015, 2:52:39 - *.play-internet.pl
doFanatyk.To koleżko wnioskuje że na meczu nie byłeś bo widział byś że po bramce na 0:1 burego chwilkę póżniej także Piotr w...bał w kosmos.Rozumiem.Było po 19 imama mogła nie puścić

fajtłapa - 24 maja 2015, 11:12:18 - *.dynamic.chello.pl
do kibiców kluczborka-opodatkujcie sie na rzecz klubu bedzie 1 liga utrzymanie klubu w pierwszej lidze to kupe szmalu kotwa tylko zremisowała a potrzebne było im zwyciestwo

billy - 24 maja 2015, 16:35:06 - *.094.218.pools.vodafone-ip.de
kluczbork awansuje ja w to wierze i zawodnicy powinni tez 2 mecze w 90 m przegrac
.

friko - 24 maja 2015, 21:52:51 - *.tylda.net
Fatalne bledy trenera MKS-u,w skladzie jak i podczas zmian w czasie meczu.Dlaczego nie graja tacy doswiadczeni zawodnicy jak Nowacki czy Grzegorzewski a szczegolnie trzeba ich doswiadczenie trzeba bylo wykorzystac kiedy wygrywamy 1-0 ,ktorzy potrafia ta pilke rozegrac i uspokoic ja ,zeby ten wynik do konca dowiesc.Tymczasem wpuszcza mlodziezowca w87-mej minucie ,nie wiem po co jak juz to wpusczam mlodziezowca przynajmniej 20-minut ,bo wiadomo co mozna zdzialac przez 3-y minuty.Taktyka ,glupota i nic wiecej sam trener od w-f -zgotowal sobie ten los.Ale niekompetencja jest gorsza niz zaraza bo zaraza kiedys mija a czlowiek niekompetetny na stanowisku narobi szkody nieodwracalne w skutkach.Panie ;trenerze ;czy Pan kiedys gral w pilke nozna chociaz w A-klasie.

ŁÓDŹ1910 - 26 maja 2015, 22:12:01 - *.adsl.inetia.pl