23 maja 2015, 19:54:03 - euzi
Hossa Sá, bessa Matrasa

W sobotnim spotkaniu 34. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała w Szczecinie z Pogonią 1-0 (0-0), a zwycięskiego gola dla gości w 76. minucie po fatalnym w skutkach zagraniu Mateusza Matrasa strzelił Orlando Sá. Podopieczni Henninga Berga przynajmniej do jutra pozostaną nowym liderem.

W 38. minucie meczu Rafał Murawski po wymianie piłki z Adamem Frączczakiem przedarł się w pole karne, ale jego techniczny strzał efektownie obronił Dušan Kuciak. Było to pierwsze w tym meczu celne uderzenie na bramkę.

Pierwszą groźną akcję stworzyli gospodarze. Sześć minut po rozpoczęciu spotkania po nieudanym rzucie rożnym Legii, Pogoń wyszła z szybką kontrą, po której strzał Łukasza Zwolińskiego w polu karnym zablokował w ostatniej chwili Łukasz Broź. Cztery minuty później premierową okazję mieli goście. Po rzucie rożnym piłka trafiła do całkowicie nieobstawionego Jakuba Rzeźniczaka, który mocno strzelił ponad bramką z linii pola karnego. Piłkarze obu zespołów w początkowej fazie meczu chętnie uderzali z dystanu - Tomasz Brzyski pięknym strzałem z 20 metrów trafił piłką w poprzeczkę, a w odpowiedzi Michał Walski przestrzelił z okolic linii pola karnego. Po żywym pierwszym kwadransie obie drużyny zwolniły grę, dość wspomnieć że następną ciekawą sytuację stworzyła dopiero w 30. minucie Pogoń, gdy Takafumi Akahoshi niecelnie strzelil z kilkunastu metrów.

W końcówce pierwszej części meczu tempo gry znów wzrosło. Oprócz wspomnianej okazji Murawskiego, swoją sytuację miała Legia. Trzy minuty przed przerwą po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z lewej strony Dominika Furmana, piłka po strzale głową Tomasza Jodłowca uderzyła w poprzeczkę, a dobitki Michała Masłowskiego oraz Brzyskiego były niecelne. Tuż przed przerwą jeszcze Frączczak strzelił z rzutu wolnego z 17 metrów w mur oraz przestrzelił dobitkę.

Drugą połowę lepiej rozpoczęła Legia. Cztery minuty po przerwie dwa świetne strzały gości obronił Dawid Kudła - uderzenie z dystansu Orlando Sá oraz dobitkę Brozia, chwilę później Portugalczyk znów próbował szczęścia, jego próbę lobowania udaremnił bramkarz gospodarzy. Jeszcze lepiej spisał się paręnaście minut później Kudła. Szybki przechwyt niedaleko bramki Pogoni zanotował Tomasz Jodłowiec i natychmiast ruszył na bramkę Legii. Jego pierwsze uderzenie w polu karnym zablokował Wojciech Golla, a dobitkę niezwykle efektownie sparował do boku golkiper gospodarzy.

W 76. minucie legioniście ruszyli z szybką akcją. Piłkę w środku pola dostał wprowadzony wcześniej na boisko Ondrej Duda i rozpoczął swój rajd na bramkę szczecinian. Już w "szesnastce" wydawało się, że piłkę spod jego nóg wyłuska Kudła, ale wślizgiem futbolówkę wybił Mateusz Matras. Na nieszczęście dla gospodarzy zagrał ją w tempo prosto przed wbiegającego Orlando Sá i Portugalczyk wpakował piłkę do pustej bramki. Już w doliczonym czasie gry po kontrze dwóch na jednego ruszyli Duda oraz Marek Saganowski. Słowak w końcowej fazie zagrał do boku do swojego kolegi z zespołu, jednak zrobił to bardzo niedokładnie za plecy i Saganowski posłał piłkę nad bramką.

23 maja 2015, 18:00 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 0-1 Legia Warszawa
Orlando Sá 76

Pogoń: 66. Dawid Kudła - 21. Sebastian Rudol, 14. Wojciech Golla, 23. Mateusz Matras, 77. Ricardo Nunes - 16. Michał Walski (75, 8. Michał Janota), 6. Rafał Murawski, 9. Adam Frączczak (85, 98. Kamil Wojtkowski), 27. Takafumi Akahoshi, 7. Dominik Kun (63, 20. Karol Danielak) - 93. Łukasz Zwoliński.

Legia: 12. Dušan Kuciak - 28. Łukasz Broź, 25. Jakub Rzeźniczak, 4. Igor Lewczuk, 17. Tomasz Brzyski - 33. Michał Żyro (57, 8. Ondrej Duda), 37. Dominik Furman, 3. Tomasz Jodłowiec, 16. Michał Masłowski (80, 19. Bartosz Bereszyński), 18. Michał Kucharczyk - 70. Orlando Sá (90, 9. Marek Saganowski).

żółte kartki: Rudol - Masłowski, Broź, Orlando Sá.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 8158.

Stańczyk - 23 maja 2015, 19:54:24 - *.dynamic.chello.pl
Orlando - TAK! Sagan - NIE!

sfgsgfgf - 23 maja 2015, 19:54:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pirfszyys

obiektyw - 23 maja 2015, 19:54:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie dziwie sie czemu pogon jest najgorsza druzyna grupy mistrzowskiej drugi rok z rzedu. to co oni graja to sa jakies jaja!!!!!

spec - 23 maja 2015, 19:55:17 - *.231.8.173.koba.pl
chyba berg zrozumial ze sa jest 100 razy lepszy od saganowskiego, przynajmniej na dzisiaj... sędzia nie pomógł?

Dzik - 23 maja 2015, 19:55:50 - *.lublin.hypnet.pl
Karny w ostatnim meczu - jak wiadomo - słuszny (inaczej powie chyba tylko ten, kto nie oglądał meczu/nie widział powtórki), dziś skromne, choć zasłużone zwycięstwo. Legia pewnie kroczy ku majstrowi.

Tomek - 23 maja 2015, 19:56:25 - *.ms-net.eu
Gdyby Berg zrozumiał wcześniej swój błąd Legia była by już Mistrzem 2015.

Janek - 23 maja 2015, 19:57:27 - *.dynamic.chello.pl
To co robiła Pogoń od 60 minuty zeby tylko przegrac to spotkania uwazam za warte Oscara albo jakiejs innej nagrody. W końcu zawodinicy Pogoni widząć że Legia sama nie strzeli bramki, to sami sobie strzelili. Brawo Pogon !

Irtysz_21 - 23 maja 2015, 19:57:32 - *.231.1.244.koba.pl
Ładna asysta MatraSA. To jakaś rodzina?

tt - 23 maja 2015, 19:59:08 - *.play-internet.pl
Widzieliscie co zrobił Sagan??!! Gosc wchodzi w 90 minucie idzie na kontre, zero przyspieszenia i jeszcze knoci takie wylozenie pilki przed Dude, powinno byc 0-2 dla Legii, Sa by to strzelił , a gdyby Sa wcale nie gral to by dzis bylo 0-0 bo stawiam, ze Sagan tez by sie strzelil tego. Sagan do Legii II ogrywac mlodziez i wypelnic kontrakt do konca

Piciu - 23 maja 2015, 19:59:24 - *.icpnet.pl
a karnego nie było ? SZOK ;)

deux - 23 maja 2015, 20:00:20 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
to co zrobił Matras to po prostu kryminał - ale pewnie to przypadek.

SPQR - 23 maja 2015, 20:01:03 - *.dynamic.chello.pl
Karny dla pogoni w 80 minucie, sędzia nie widzial???

premo - 23 maja 2015, 20:01:50 - *.mynet.com.pl
Tam ,gdzie legia nie może,sędzia zawsze dopomoże!karny z kapelusza w meczu z Jagiellonią,a dzisiaj Masłowski powinien dostać drugą żółta i wylecieć z boiska sędzia kolejny raz ślepy!Panie Boniek niech się pan nie kompromituje,mówiąc ,że sędziowie nie pomagają legii ,bo to komiczne !Zawsze Pzpn Warszawa pomagała legii !!!

westside - 23 maja 2015, 20:02:28 - *.173.46.90.tesatnet.pl
kl tego kupionego "mistrzostwa" Polska legii nie zapomni nigdy.

MKS - 23 maja 2015, 20:02:44 - *.dynamic.chello.pl
do obiektyw: zmień dealera... bo bredzisz koleś...

dann33 - 23 maja 2015, 20:03:05 - *.dynamic.chello.pl
legia, pogon, zaglebie i wszystko jasne . ten mecz byl juz sprzedany dawno temu

klocek - 23 maja 2015, 20:03:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Berg. Przez miesiące trzymać na ławce Orlando Sa i zamiast niego grać imitacją piłkarza Saganowskim. Przecież to zakrawa o sabotaż. Gość ma w składzie napastnika z potencjałem na króla strzelców i przez prawie cały sezon gnębi go na ławce. I to jeszcze w zespole z tyloma problemami. Naprawdę, gratulacje dla tego łysego taktyka za ten pomysł. Legia prawdopodobnie przegra mistrzostwo, a traktowanie Sa przez Berga będzie jedną z głównych przyczyn tej porażki. I coś mi się wydaje, że to nie portugalski napastnik powinien ponieść konsekwencje, a trener. Na zieloną trawkę, trenować drewniaków w Lillestroem i Lyn Oslo. Do tego się nadaje.

bolo - 23 maja 2015, 20:03:29 - *.hsd1.fl.comcast.net
Ku majstrowi to kroczy jego pomocnik ze śrubokrętem. Legia kroczy ku mistrzowi Polski.

Olo - 23 maja 2015, 20:04:40 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Dzik, siejesz propagandę niczym Komorowskie. Pewnie kroczy po mistrzostwo? 9 porażek i 6 remisów to jest jakaś żenada jak na drużynę, która przewodzi (przynajmniej do jutra) w tabeli. W każdej innej lidze by już dawno odpadli z walki o tytuł...

JagaFan - 23 maja 2015, 20:05:10 - *.212.146.202.siec.idealan.pl
Legia papierowy mistrz.Ten mecz tez kupiliscie czy udalo sie wam wygrac???

kl - 23 maja 2015, 20:06:11 - *.xdsl.centertel.pl
wszystkie tytóły mamy czyste Legia najlepża

@JagaFan - 23 maja 2015, 20:08:36 - *.162.216.39
Naucz się przepisów, tępa białoruska, wiecznie skrzywdzona parówo. Jeżeli sędzia dyktuje karnego zgodnie z wytycznymi Kolegium Sędziów PZPN (zapisy masz dostępne na stronie federacji), to jakim ku..wa cudem traktujesz to jako kupno meczu? To jakaś białoruska logika? Lecz się na nogi, bo na głowę już za późno

rebus - 23 maja 2015, 20:10:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@JagaFan nie chcesz kupić flagi Jagielloni? W Warszawie mamy ich nadmiar

as - 23 maja 2015, 20:10:37 - *.231.92.28
... JAK NIE KARNY TO MATRAS- legije wybiją w Europie jak psioka

serg - 23 maja 2015, 20:11:27 - *.173.24.3.tesatnet.pl
tak, leia takim bilansem to enada, a druzyny z ligi nizej w tabeli to niby jaki bilans psia mac maja? o polowe lepszy, omnibusie?

dW - 23 maja 2015, 20:13:07 - *.elpos.net
Ewenement na skalę światową: wygrać 2 mecze z rzędu dzięki czynnikom zewnętrznym i wmawiać innym, że idzie się na mistrza.

kibic - 23 maja 2015, 20:16:55 - *.centertel.pl
jaka ta legia denna jest nastepny kupiony mecz masakra Po co nam taki denny Mistrz

MKS - 23 maja 2015, 20:19:31 - *.dynamic.chello.pl
Posiadanie piłki:
Pogoń 58%-42% Legia
Sytuacje bramkowe:
Pogoń 12-14 Legia
Słabiutki ten nasz Mistrz Polski.
Brawo Pogoń za ambicję, taką drużynę aż chce się oglądać. Super!

kibic - 23 maja 2015, 20:19:33 - *.centertel.pl
Jestem z warszawy z pochodzenia ale takiego mistrza to ja nie chce lech albo jagiellonia Powinny wygrac w tym roku Bo legia umie tylko kupywac

@kibic - 23 maja 2015, 20:22:54 - *.dynamic.chello.pl
Hmmm....kupywać...Białymstokiem zajeżdza na kilometr

Polak - 23 maja 2015, 20:23:46 - *.centertel.pl
Widać, że dla zakompleksionych każda wygrana Mistrza Polski czyli Legii boli i bredzą propagandę. Brawo Legia Warszawa.

ZNAWCA - 23 maja 2015, 20:24:04 - *.156.230.166
Jutro kluczowy mecz w walce o mistrzostwo Polski. Jeśli Lech wygra w Gdańsku, to będzie mistrzem, jeśli przegra albo zremisuje Legia pozostanie w koronie. Tak to widzę.

ostry - 23 maja 2015, 20:28:08 - *.dynamic.chello.pl
tylko że Pogoń nie przegra w Poznaniu... Dziś Legia miała furę szczęscia

sier(L) - 23 maja 2015, 20:29:23 - *.158.222.186
My mamy wszystkie tytuły zdobyte bez korupcji Legia nie musiała kończyć swojego istnienia i zaczynać jako Amica bo może teraz ktoś powie ze to była planowana fuzja a nikt już nie pamięta poczynań Pana Piotra.R znanego jako "Reksio" Tylko Legia!

Wojciech - 23 maja 2015, 20:30:02 - *.stansat.pl
Skończcie już płakać. Karny dla Legii słuszny, Jadze się nie należał, a dzisiaj Sa wykorzystał błąd obrony i Legia zdobyła zasłużone 6 pkt w 2 meczach. Jeśli Legia z 9 porażkami będzie mistrzem i to dla was wstyd, to co powiedzieć o Lechu z 12 remisami, który też ma szansę na mistrza? Naprawdę, powinniście się wstydzić takich komentarzy!

ostry - 23 maja 2015, 20:31:40 - *.dynamic.chello.pl
Wojciech sam się powinieneś wstydzić tego Mistrza (jak będzie). Generalnie cała liga idzie nieźle w dół

JagaFan - 23 maja 2015, 20:32:29 - *.212.146.202.siec.idealan.pl
Jaka kulturka w warszafce panuje uwazacie sie za lepszych od innych a sloma wam z butow wylazi

Tomek - 23 maja 2015, 20:33:38 - *.adsl.inetia.pl
Czy to prawda, zr Legia ma byc zdegradowana za korupcje z ekstraklasy?

ostry - 23 maja 2015, 20:34:17 - *.dynamic.chello.pl
Przynajmniej Pogoń daje się ogrywać nastolatkom, którzy z Sa, Dudą, Jodłowcem i innymi milionerami kładącymi się na murawę od 80 minuty ma 58% posiadania piłki.

luckyKSG - 23 maja 2015, 20:38:09 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Mam nadzieję,że Lechia,Pogoń, Górnik i Wisła wystawią juniorów przeciwko Kolejorzowi!! pzpn na siłę chce zrobić Legiunię mistrzem to my zróbmy im "małego" psikusa!

pitbull - 23 maja 2015, 20:44:30 - *.dynamic.chello.pl
@ JagaFan
Jaka dziś pogoda na Białorusi ?

jla - 23 maja 2015, 20:49:07 - *.zabrze.vectranet.pl
Wszystkie kluby powinny się podkładać Lechowi i Legia z sędziami nie poradzi...

JagaFan - 23 maja 2015, 20:50:21 - *.212.146.202.siec.idealan.pl
pitbull wez mape dziecko do mapy i nie kompromituj sie swiatowiec sie znalazl.Proponuje zmienic nazwe klubu na Legia PZPN Warszafa bo tak was musza pchac na mistrza bo z dudrzetem ponad 100 milionow nie umiecie ligi wygrac bez pomocy sedziow sieroty

enKage - 23 maja 2015, 20:52:59 - *.toya.net.pl
Szkoda okazji Sagana w ostatniej minucie, ładniej by bramki jego wyglądały w statach, ale jak mu Duda zagrał do tyłu, to i trudniej uderzyć.
Generalnie kolejny mecz, który potwierdza, że Legia bez Rado to słabo, oj bardzo słabo, ale powiedzmy sobie szczerze - w PL i tak nikt lepiej nie gra. Lech jeszcze zdąży zgubić punkty w Gdańsku, z Wisłą i z Pogonią, więc może Jaga się jeszcze zepnie na mistrza?
Orlando Sa jak Rado na początrku kariery w Legii - z porcelany albo jakiegoś kruszcu. Byle kopnięcie i zwija się z bólu, jakby rodził stado mamutów. Żenuada, mam nadzieję, że nie zostanie w Legii, a Legia kupi kogoś, kto ma we łbie poukładane.
Gratulacje dla Pogoni, ładnie utrzymuje się przy piłce, statystyka posiadania piłki imponująca, ale jak ta Pogoń ma grac o cokolwiek, skoro oddaje 1 (słownie JEDEN !!!) strzał w światło bramki. Niemniej jest to drużyna, która z sezonu na sezon gra coraz ciekawiej i za 2-3 lata powinna się bić o pierwszą trójkę, zwłaszcza że nie boi się stawiać na kilku młodych ciekawych graczy.

P(L) - 23 maja 2015, 21:05:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Już mamy owoce chorej nagonki na Legię i że niby sędziowie jej gwizdają. Był ewidentny karny po faulu Frączczaka na Broziu w 28 min. Ale i tak Legia Mistrz !!!!

DENIS - 23 maja 2015, 21:05:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tym razem chyba Sędzia nie zawalił

do sie (L) - 23 maja 2015, 21:06:18 - *.dyn.telefonica.de
Niezle sie usmialem. Papietam rok 1995 i slawne wyczyny "sedziego" Redzinskiego w meczu Legii z Gornikiem. Niezle Gornik zostal oszukany a mecz nie zostal nawet dokonczony bo holota wbiegla na boisko.
Az dziw bierze ze tak czysta, uczciwa i wybitna Legia poza kilkoma dzielnicami w Warszawie jest nienawidzona w calej pozostalej Polsce

gryfpog - 23 maja 2015, 21:13:56 - *.dynamic.mm.pl
Ogladalem tyllo 2 polowke ale pogon slabiutku - bronili remisu. Ostatnie minuty bez pomyslu na gre zero presingu. Szkoda. Ale dla mnie liczy sie tylko zeyciestwo w poz. Damy rade ale zaangazowania iserducha do gry. Pogon szatany !!!

szedziu - 23 maja 2015, 21:14:05 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Faul Frączczaka na Broziu. Tego Laktora z (L) powinni zawiesić. Wpadł na Frączczaka i symulował jak pajac. Szkoda tego meczu. Gol dla Legii KABARET.

Wojtek Krk - 23 maja 2015, 21:14:42 - *.dynamic.chello.pl
Ewidentny karny za faul na Broziu ale sędzia się bał gwiazdąć przez tą całą histerię. Do tego dwie poprzeczki Legii. Legia nie zachwyciła ale wygrana zasłużona. Szkoda podania nie w tempo Dudy do Saganowskiego bo to by była kropka nad i.
Jutro Lech będzie miał ciężką przeprawę w Gdańsku. Emocje będą do ostatniej kolejki.

P(L) - 23 maja 2015, 21:16:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do MKS:
Pogoń - Legia
strzały 9 - 17
strzały celne 1 - 9
poprzeczki 0 - 2
Ze śledziem na łby się pozamieniałeś kompleksie.

Tomek - 23 maja 2015, 21:21:40 - *.ms-net.eu
Najlepsza kontra kibiców Legii na krytykę kompleksy skończcie z tym tekstami bo to jest śmieszne gdyby nie Orlando na którego Berg się obraził to byście byli poza 4 więcej pokory chłopaki

BOLO - 23 maja 2015, 21:24:54 - *.bielskpodlaski.mm.pl
Brawa dla naszej ukochanej POGONI SZCZECIN
za ambicje i wole walki co prawda przegrany
mecz z Legią 0-1 życzybym aby polskie kluby
grały tak we wszystkich meczach pełnym zaangażowaniem to liga byłaby silna !
Mistrzem i tak zostanie Lech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JagaFan - 23 maja 2015, 21:25:34 - *.212.146.202.siec.idealan.pl
Jeszcze sie dziwicie czemu reszta waszej legii nie lubi bo nie umiecie wygrac uczciwie trzeba was za uszy na mistrza ciagnac wstyd poprostu najbogatszy klub w Polsce a nic soba nie reprezentuje trzeba umiec wygrywac i przegrywac z honorem jak sie tego nauczycie bedziecie szanowani

DENIS - 23 maja 2015, 21:38:20 - *.adsl.inetia.pl
Ta Legia męczy oczy swoją grą .. I to ma iść na mistrza?

amicorz - 23 maja 2015, 21:39:48 - *.210.57.117
zgodnie z KRS od 2006 roku

Buncol80 - 23 maja 2015, 21:40:21 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
@jagaFan odpowiedz mi prosze ale tak obiektywnie?
Oszukano was w tym sezonie 12 razy!
Skorzystało na tym 12 klubów!
Dlaczego ty nie mozesz przeboleć tylko straty na korzyść LEgii? Gdzie tu duch sportu?
Jak was wydymały inne drużyny przez co traciliście punkty to miło?
Rozumiem ze lubisz dawać jażdemu w lidze i nawet tego nie zauważasz.
Nie dziw się zatem że Warszawiacy mają cię za małego zakompleksionego trolla.
Bo gdybyś narzekał na sędziów to byś miał rację ale skoro ciebie tylko boli LEgia to znaczy że jesteś Low Dick

jla - 23 maja 2015, 21:43:26 - *.zabrze.vectranet.pl
a po Celticu jechali a sami nie lepsi...
Jakby nie ten pajac z meczu z Jaga to ten mecz bylby o pietruszke...

pitbull - 23 maja 2015, 21:44:12 - *.dynamic.chello.pl
@JagaFan
Zamiast siedzieć teraz na stadionie (akurat trwa mecz twojej "pokrzywdzonej przez los" jadzi z Wisłą) ty wolisz siedzieć w necie i napinać się na Legię.Idź się przewietrzyć do parku.

ondrej - 23 maja 2015, 21:50:23 - *.lubin.dialog.net.pl
Ondrej Duda, Duda ,Duda - to se uda!!!!!!!!!

martin - 23 maja 2015, 21:50:32 - *.dynamic.chello.pl
Ten Golla to do wymiany nie ma mozgu z jego idiotycznego teatru i debilnego wyboru wszystko sie zaczelo o mial kilka innych prostych rozwiazan .Pewnie dostanie rekompensate od Berga .Nie wiem tylko na ile bedzie opiewal ten czek

FTP - 23 maja 2015, 22:22:25 - *.dynamic.chello.pl
jutro najwazniejszy mecz sezonu, jesli Lech wygra zostanie mistrzem

laguna - 23 maja 2015, 22:24:38 - *.170.173.134
Brawo Czesiu,już drugi raz w ciągu kilku tygodni.
Kolega Stano na pewno zadowolony.
Let Football Win !!!

znudzony - 23 maja 2015, 23:02:23 - *.dynamic.mm.pl
Nie wierzę!!! Bez sędziego Gila Legia wygrała???? Szok

Ryba - 23 maja 2015, 23:12:25 - *.adsl.inetia.pl
P(L) - na pewno byleś na tym meczu, rozumiem że robiłeś notatki? a może spisałeś notatki z pierwszego portalu który Ci się otworzył?? Mecz był fajny, grała młodzieżówa Pogoni z wyjadaczami Legii, po co psujesz atmosferę tymi swoimi głupotami?? Pozdrawiam

ueo - 23 maja 2015, 23:27:03 - *.79.71.7
nie ogladełem meczu i powtorki ale Legi karny z kapelusza co nie mozna zrobic w tv to tylo wsioch bedzie jutro wiedzial

portowiec - 24 maja 2015, 0:22:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fani zamiast na meczu to na necie hehe dzieci Internetu wynik to nic ważne że Kubicę dopisali Legia na mistrza przez 4 sezony mistrz jest już wybrany a Pogoń walczy i 8 będzie zawsze. A inni kibice hejtujcie bo ba bilety was nie stać wierni fani hehe dzieci neta (

:-) - 24 maja 2015, 0:23:07 - *.180.32.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@znudzony - bez pomocy sędziego, ale z pomocą uprzejmych portKowców, którzy najpierw bez pojęcia rozegrali rzut wolny, potem przyglądali się kontrze Legii, a na koniec pomogli ją zakończyć... Takie gole to trampkarze tracą.

RTS - 24 maja 2015, 0:27:44 - *.toya.net.pl
Lech grajcie,oby nie ta legia. Cwaniaki.

gryzoń - 24 maja 2015, 0:46:12 - *.205.179.37
niesłuszny karny dla legii karny z kapelusza jak zwykle lech bedzie oszukany tak jak w meczu ze Stargardem

futbolista - 24 maja 2015, 2:45:03 - *.bois.qwest.net
Jagielonia PANY !!!!!!! a oliva i tak na wierzch wyplynie !!!! tak trzymac do konca,bo Legii chodzi tylko o kase a nie o sport.wschodnie mentalnosci.

dzi\s - 24 maja 2015, 3:20:38 - *.net-system.pl
dzis nie trzeba bylo doliczac 10 minut i gwizdac karnego
Pogon jak mogliscie przegrac mecz z druzyna ktora uczciwie wygrac nie potrafi?

kawulok - 24 maja 2015, 4:46:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co, boli zwycięstwo Legii? Ma boleć, k*** boleć!!!!

do jagaFan - 24 maja 2015, 6:44:03 - *.158.222.186
Wy nie potraficie się nie bać Legii więc ocb? Jedyne co możecie to stracić flagi:D

legia - 24 maja 2015, 8:00:11 - *.dynamic-ww-4.vectranet.pl
Pogon Szczecin - sędziowie warszawa 0-1

kupiec - 24 maja 2015, 8:11:24 - *.play-internet.pl
bramka ze spalonego, legia znow fart,michal mourinho burak zalamany.

Kolejorz - 24 maja 2015, 9:43:51 - *.158.219.57.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylko Ondrej Duda jest w Legii wartościowym graczem

PJ - 24 maja 2015, 9:59:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Będzie walkower dla Pogoni,gdyż w zespole Legii grał zawodnik,przez którego została złamana cisza wyborcza ;-)

lorsow - 24 maja 2015, 13:36:36 - *.dip0.t-ipconnect.de
A Warszawa to niby gdzie lezy na mapie? Blizej wam do ruskich niz do ZACHODU. Zycze mistrzostwa Lechowi choc uwazam ze Skorza jest b.slabym trenerem EW. Moglby zostac asystenten Probierza w Jagielloni

macheta - 24 maja 2015, 16:37:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co tu się podniecać, mecz kolejki i prawdziwe emocje + wspaniała oprawa kibicowska to były w Białymstoku ;).

manxz - 24 maja 2015, 17:19:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hopsa sa :D

lwfunxd - 24 maja 2015, 17:52:57 - *.via.zamek.net.pl
Do RTS:
Sam jesteś cwaniak, Lech i tak nie będzie mistrzem. Legia przynajmniej ma kasę XD

kibic - 24 maja 2015, 18:32:31 - *.mlawa.vectranet.pl
Teraz będzie bez Sa mam pretensję do Berga że nie wprowadza żadnego młodego np.Ryczkowskiego proponuję za Sa tak to po co ta akademia jak się nie ma kim to trzeba postawić na młodych

kibic - 24 maja 2015, 18:35:07 - *.mlawa.vectranet.pl
Niech Berg bierze przykład z Probierza ilu wprowadził młodych a Berg kogo odkrył tu wychodzi cała prawda o tym trenerze chcę żeby Orlando został kupić jeszcze jednego napastnika kogoś za Radovica a Berg aut